Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! (1093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.606
Cevap
535
Favori
1.162.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maxu

KAREL hakkinda ne dersiniz ustadlar,temettu hissesi degil ama bu aralar dipte gorunuyor.2.75 maliyetle girdim biraz.
    Bir de GOLTS var gecen yil bu zamanlar 90larda gezen hisse su an 57 de.kar da son uc yildan cok cok iyi.nisanda atak yapabilir mi acaba

YTD

Benimde ilgilendigim bir kagitti. Bu yuzden bilancoya ayrintili baktim.
    Pek begenmedim. Piyasada begenmedi.
    2.67 yi dip yapip iyi bir ilk ceyrek ile tekrar 3 ustu olabilir. Aksi takdirde 2.30-2.80 arasinda dalgalanir. Firmada calisan biri filan olsada bilgi alabilsek. Cunki yurt disi isleri cok iyi gidiyordu. Bilanco bilerekmi gizlendi ne oldu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UNYEC ne oldu bilen var mı acayip bir hızla düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

quote:

KAREL hakkinda ne dersiniz ustadlar,temettu hissesi degil ama bu aralar dipte gorunuyor.2.75 maliyetle girdim biraz.
    Bir de GOLTS var gecen yil bu zamanlar 90larda gezen hisse su an 57 de.kar da son uc yildan cok cok iyi.nisanda atak yapabilir mi acaba

YTD

Benimde ilgilendigim bir kagitti. Bu yuzden bilancoya ayrintili baktim.
    Pek begenmedim. Piyasada begenmedi.
    2.67 yi dip yapip iyi bir ilk ceyrek ile tekrar 3 ustu olabilir. Aksi takdirde 2.30-2.80 arasinda dalgalanir. Firmada calisan biri filan olsada bilgi alabilsek. Cunki yurt disi isleri cok iyi gidiyordu. Bilanco bilerekmi gizlendi ne oldu bilmiyorum.

2.80 e dalgalanırsa sallayabilirim her an o zaman :)

• quote:

UNYEC ne oldu bilen var mı acayip bir hızla düşüyor

Kendi kendime cevap vereyim: Temettüye tepkiymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxu -- 5 Mart 2012; 20:21:24 >
  • Arkadaşlar Yapı Kredi den işlem yapanlar,acaba son zamanlarda Online Analist programını indirebilen varmı?İndirme işlemini başlatıyorum yükleme zaman aşımına uğradı lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor.Farklı 3 tane bilgisayarda denedim 3ünde de aynı hatayı veriyor?
  • quote:

UNYEC ne oldu bilen var mı acayip bir hızla düşüyor

URFS oncesi 63 milyon kar geldi. Piyasa 57-65 arasi bir kara odaklandi hatta seans ici tavan bile yapti.

ama konsolide diyecegimiz net kaar beklentileri karsilamadi. Temettu yu az vermesi onemli degil simdi kari 65 gelsede daha dusuk temettu verse hic onemi yoktu.

Kaari umulan gibi olmadi.

Adi gecmisken UNYEC hakkinda yazalim; OYAK grubu icinde BOLUC ile begendigim sirketlerden biri. Havalani, Sinop nukleer santrali, Rize de baslayan donusum projeleri cok olumlu olur. Yani ilerisi icin OYAK grubuna bir operasyon olmaz ise UNYEC in onu acik.

Ben onceden 4.39 aldim baktim hareketlerine tipik mal verme hareketleri supelenip 4.40 dan ciktim. 4.07 ve alti alici olurum. Ne kadar ekmek o kadar kofte.

Temettu icin hisse alacaksam TTRAK alirim hem F/K hem oran olarak fersah fersah ilerde.

• 4,87 MUTLU-A-
    4,90 DAN VERİRİM.
    --YTD--
  • 59,500 de iyi tutunuyoruz ama dışarısı illaki düşelim diyor BU ISRARA DAYANMAYIP 58,500 LERİ GÖRÜP DÖNSEK DAHA İYİ OLACAK GİBİ 3-4 GÜNLÜK PLANIMI BUNA GÖRE YAPIYORUM.
    HERKESE BOL ŞANS..
  • 4,92 -MUTLU-S-.
    HAYIRLI İŞLERR.
  • 0,97-SKBNK-A- [PASİF]
    GELİRSE 1,00-01 DEN GÖNDERMEK LAZIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huntelarr

59,500 de iyi tutunuyoruz ama dışarısı illaki düşelim diyor BU ISRARA DAYANMAYIP 58,500 LERİ GÖRÜP DÖNSEK DAHA İYİ OLACAK GİBİ 3-4 GÜNLÜK PLANIMI BUNA GÖRE YAPIYORUM.
    HERKESE BOL ŞANS..

bi 55 bine gelsin yatayda kalınca canım sıkılıyor

geçen sene ortalarında 3 gün arka arkaya -%7 ,7 , 7

inmiştiya canlı canlı yaşamak bunu herkese kısmet olmaz
  • quote:

59,500 de iyi tutunuyoruz ama dışarısı illaki düşelim diyor BU ISRARA DAYANMAYIP 58,500 LERİ GÖRÜP DÖNSEK DAHA İYİ OLACAK GİBİ 3-4 GÜNLÜK PLANIMI BUNA GÖRE YAPIYORUM.
    HERKESE BOL ŞANS..

bi silkeleme şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue051

quote:

HERKESE BOL ŞANS..

bi silkeleme şart

düşündüğümüz gibi DAX -1,55 lere geldi ama biz ısrarla direniyoruz bilmediğimiz bişiler yoksa biraz salınmamız lazım 58,500 lere hadi hayırlısı..
  • Kasinmayin iste inis kolay olur ama cikis iste kolay olmuyor. Birakin dinlensin 59.000 uzerinde bizde isimize bakalim

iki cihaz aliyorum dun ve bugun baslattim malum bahar yaklasiyor agac-ot-bitki filan gubre ister topragi isleyecek traktor gerek
  • benim şekerler geldi çok şükür.95 e biraz daha aliş yazdim.1 e de satış verdim.ya öyle ya böyle
  • quote:

Kasinmayin iste inis kolay olur ama cikis iste kolay olmuyor. Birakin dinlensin 59.000 uzerinde bizde isimize bakalim

iki cihaz aliyorum dun ve bugun baslattim malum bahar yaklasiyor agac-ot-bitki filan gubre ister topragi isleyecek traktor gerek

ee işte o malzemeleri taşıyacak depolayacak şirkette lazım:)
  • Haftasonu da dediğim gibi IMKB'nin yükselişinin hiçbir mantıklı açıklaması yoktu geçen hafta. Bu hafta üstlerden mal satmak için yükseltildiği görüldü. Tahminim gevşeme 59.000 civarına kadar olur, 58000 altı seviyelerde 54000 görülebilir. Tabi önemli bir kıstas da Avrupa'nın durum olacak
  • quote:

quote:

Kasinmayin iste inis kolay olur ama cikis iste kolay olmuyor. Birakin dinlensin 59.000 uzerinde bizde isimize bakalim

ee işte o malzemeleri taşıyacak depolayacak şirkette lazım:)

Tabiikii ama tasirken dikkat etsin senin cocuklar benim mallara bisey olmasin.

Agaclarim gubre ister, toprak traktor ile bir guzel kasinmak ister. Bahar geldi huntelarrrr

Ama saka gibi yaaa TTRAK Nisanda 3.18 tl nakit temettu verecek. Yani 1000 lot alip 36.300 tl para yatirina biri.

Bunun 3.200 tl sini geri alacak.

Aslinda baska hisselerdeydi gozum ama F/K orani 7 ve temettusu cok iyi. Bakalim artik bunda posizyon almaya basladik.

Ama dolar fena gidiyor. Eger balon degilse bu gidisle 58 hayal degil

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue051

benim şekerler geldi çok şükür.95 e biraz daha aliş yazdim.1 e de satış verdim.ya öyle ya böyle

bende aldım 0.97 den hayırlısı bakalım.
  • quote:

bende isterdim 59 bin üzerinde tutnalım ama ECNEBİLER ısrarla düşelim diyor,önce 58.500 TUTMAZSA 200 ema yani 57.500 ü ziyaret olur gibi,SENDE benim gibi %80 civarı maldasın sanırım azcığın veriyorum sabahtan beri PLANIM 58.500 VE OLURSA 57.500 DE %100 MALLANMAK.

• 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.