Şimdi Ara

Borland Delphi lise ve Üniversite 1-2 Sınıf seviyede Ödev yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Borland Delphi'de ücretli ve ücretsiz ödevler yapılır. Ödev kapsamı gereği ufak çaplı bir uygulama ise herhangi bir ücret gerekmeksizin yapılabilir. Ödeviniz bir oyun yada buna benzer kapsamlı bir uygulama ise ufak bir ücret ile yapılabilir. Bununla birlikte bazı C# ödevleri de yapılır ücretli ödev yapacak kadar bilgim tam olmasa dahi Delphi de yapıp C#'a çevirme yapabilirim.

Ödev vermek isteyenler ayrıntıları özel mesajda bildirebilirler.

• Merhaba, Dönem ödevim olarak Adam Asmaca Oyununu Yapmam Lazım Ücreti Ne Kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.yıLmaz

Merhaba, Dönem ödevim olarak Adam Asmaca Oyununu Yapmam Lazım Ücreti Ne Kadar ?

Onun için ücret almıyorum daha kapsamlı oyunlarda alıyorum ödev teslim tarihiniz ne zaman ?
  • Pazartesi Günü , Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.yıLmaz

Pazartesi Günü , Teşekkürler

Özel mesajda gönderildi.
  • Merhaba,
    Banada adam asmaca oyunu lazım gönderebılırmısıniz? Tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam asmak çok popüler sanırım bu aralar
    :)
  • Kolay gelsin size bir sorum olacakta yardımcı olurmusunuz.ben bilgisayar programcılıgı öğrencisiyim delphi 7 den bitirme terzi aldım.Yanlız projeye başladığımda gerekli olan ama sonra işe yaramayan 2 tane formu sildim projeden (kodlarıyla birlikte) şimdi tekrar form lazım oldu yeni form açtığımda sürekli unit hatası veriyor.projedede baya ilerledim artık son rötüşları yapıyorum.yeni form eklemem lazım nasıl yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz.
  • ıyı gunler benım delphıden bır uygulama yapmam lazım dıyalog bılesenlerınden kullanrak bır program kod ve ekran cıktısın resmı gereklıdır bana yardımcı olabılırmısınız ucrete tabımıdır acılen cevap alablırımym lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcan92

Merhabalar,

Borland Delphi'de ücretli ve ücretsiz ödevler yapılır. Ödev kapsamı gereği ufak çaplı bir uygulama ise herhangi bir ücret gerekmeksizin yapılabilir. Ödeviniz bir oyun yada buna benzer kapsamlı bir uygulama ise ufak bir ücret ile yapılabilir. Bununla birlikte bazı C# ödevleri de yapılır ücretli ödev yapacak kadar bilgim tam olmasa dahi Delphi de yapıp C#'a çevirme yapabilirim.

hocam merhaba üniveriste 2 de bir projem var rc uçak veya helikopter kontrolü ile ilgili yardım edebilir misiniz . kodalr var elimde ama düznleye miyorum ben c# biliyorum delphi kodları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: djshowtime

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcan92

Merhabalar,

hocam merhaba üniveriste 2 de bir projem var rc uçak veya helikopter kontrolü ile ilgili yardım edebilir misiniz . kodalr var elimde ama düznleye miyorum ben c# biliyorum delphi kodları var

O tarz ödevlerle ilgilenmiyorum hocam genelde form elemanları kullanarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: d.yalcin

Merhaba,
    Banada adam asmaca oyunu lazım gönderebılırmısıniz? Tesekkur ederim

Bloğumu takip edebilirsiniz bununla ilgili bir konum mevcuttur.

konu linki:http://www.tekno-logy.com/delphi-adam-asmaca-oyunu.html
  • Selamün aleyküm abicim özelden mesaj gönderdim ama bakmadın .s
  • Merhabalar , şuan eğitimlerimiz Online olduğu için proje ödevleri istediler. Bilgisayar Programcılığı bölümü okuyorum Delphi projem var ve yeterli düzeyde eğitim verilmediği için yapamıyorum yardım eder misiniz?
  • Yıllar önce açtığım konudur. O zamanlar üniversite öğrencisi olduğu için başka öğrencilerin ödevlerini yaparak geçimime sağlamak için açtığım konudur. Ancak artık mezunum ve güzel bir işim olduğu için konuyu kapatıyorum. Ödev yapmıyorum ancak öğrencilere her zaman ödevleri için yardım edebilirim iletişim bilgilerimi profilimde bulabilirsiniz.

• Borland bile tarih oldu.

Ne güzel ama 8 yıl önce açılmış . ne hoş bir nostalji.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.