Şimdi Ara

Borderlands The Pre-Sequel Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eski incelemeleri özlüyorum. çorba degilde parça parça olanları
  • Joygame’in yapmış olduğu Desert Operation oyunu gerçekten muhteşem bir oyun, aksiyon hiç bitmiyor!

-Brycelyn
  • Badass Rank sistemi Borderlands 2'de de vardı. Birebir aynısı. The Pre-Sequel ile gelmiş bi sistemmiş gibi anlatılmış.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bu oyun xbox one a gelirmi acaba, olmazsa xbox360 ı tekrar kurmak gerekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben oyuna baslarken gladyatör seçmişdim şimdi oyunun ortasındayım karakter tipini değiştirmem mümkünmüdür ?
  • Bu da benim incelemem...

Oyun genel olarak Pandoranın uydusu Elpis ve Hyperion Uzay üssünde geçiyor.Diğer oyunlardan farklı olarak oksijen tankımız var.Bina içlerinde ve haritadaki belli yerlerde oksijeni tekrar depoluyoruz genel olarak havasız kalmıyorsunuz oksijen alabileceğiniz yerler çok fazla....Tahminim aksiyonu düşürmemek için sık koymuşlar...Atmosferin olmadığı yerde zıplama daha iyi ve silahlar genel olarak daha güçlü çalışıyor...Atmosferin olduğu yerde ise silahların özel yetenekleri var...mesela düşmanın alev alması gibi...Oyun önceki bölümlere göre daha "futuristik" bir hal almış...ilk oyundaki gibi çöller ve çöp yığınları havası yok...Mekanlar birazcık dar...Şahsen dar olması bence iyi...Aksiyon odaklı bir oyun...İngilizceniz varsa gene bir yığın espiri mevcut...Bence alınabilir bir oyun 8/10 veriyorum...Kesinlikle çöp değil...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.