Şimdi Ara

Borderlands: The Pre-Sequel Türkçe Yama Çalışması [BETA YAYINLANDI] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
24
Favori
30.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OnurKAYAR/Youtube O kullanıcısına yanıt
  • hocam test aşaması ne durumda sormamda bir sakınca yoksa belirtebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: II.Yahya

Makine Çeviri 3. oyunu çoktan çevirdi bile

Diğer çevirilerden tek farkı Google çeviri kullanması.

Her ne kadar tam zevki vermez gibi düşünülse de en azından olan biteni çok net anlatıyor.

Google çeviri ile yapılan hangi oyun olursa olsun keyif vermiyor geçicen sen işleri

• Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt

Yılbaşında süpriz yapacağım demiş

• cozepud C kullanıcısına yanıt

Haklısınız, aynı şey değil. Ama çevirisinde bu kadar özen gösterilmesi gerekirken çeşitli sebeplerden ötürü çevirilemeyen oyunlar için (ayrıca bkz: RDR2, Pre Sequel) çözüm yolu oluyor.

• II.Yahya kullanıcısına yanıt

sağ olun görmemişim

• lennon54 kullanıcısına yanıt

bu oyunu türkce oynamak icin sabırsızlanıyorum. emekleriniz icin cok tesekür ederim 

Hocam yama hazır dimi   Herkes bu anı bekliyor

• Reyiz haydi be

• Bekliyorusssssssssss

• Yilbasina girmek uzereyisssssss

• Heyecanla bekliyoruz yamayı
  • Yama mevcut hali ile yayınlanmıştır. Sadece ana oyunu içeriyor ama DLC lerden çevrilecek kısımlar sadece eklenen 2 karakter ve ultimate vault hunter modu olacağı için beklemenize gerek yoktur.

Beta olduğu için setup hazırlamakla uğraşmadım dosyayı oyunun ana klasörüne atın olsun bitsin.

Malesef iş yerimdeki bilgisayardan kaynaklanan bir sorun nedeniyle yan görev dosyasında ellenmemesi gereken kod kısımlarında bazı eksiklikler olmuş. Her bir hatayı bulamadığım için de o dosyayı baştan elden geçirip orjinaline tekrar satır satır kopyalamaya karar verdim. Malesef bu hatayı 2-3 gün önce fark ettiğim için ancak satırların yarısını kopyalayabildim yeni dosyaya. Yani indireceğiniz dosyada yan görev altyazılarının yarısı hala ingilizce. Yamayı bugüne söz verdiğim için de bu haliyle de olsa yayınlamaya karar verdim. AMA bu yeni dosyaya tekrar kopyalama işini yarına en geç öbür güne bitirmeyi planlıyorum. O zaman indirme linkini güncelleyecem takipte kalın.

• olsun baskan tesekkurler

• Emeğine sağlık
  •  

• Beyler anladığım kadarıyla oyuna yeni güncelleme germiş ve bu yüzden menüdeki bazı yerler düzgün çıkmıyor. Sorun bana çoktan iletildi ve bunu da halledilecekler listesine ekledim. Sanırım bendeki eski bir sürümmüş. GERÇİ 6 yıl önce çıkmış oyuna hala neyin güncellemesi bilemiyorum ama olsun bu sorun da halledilecek merak etmeyin.

Emeğinize sağlık. Arkadaşlar bence acele ettirmeyelim ki hem arkadaşımız zor durumda kalmasın hem de yama sıkıntısız ve tamamen çevrili olarak çıksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 31 Aralık 2020; 23:0:9 >
  • Eline sağlık hocam çok güzel yeni yıl hediyesi oldu herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahh! lennon54... Yeni yılda Borderlands çevirmeni olarak senden 3. oyunun çevirisini temenni ediyoruz. Nice yıllara :D

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.