Şimdi Ara

Borderlands: The Pre-Sequel Türkçe Yama Çalışması [BETA YAYINLANDI] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
24
Favori
30.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık bekliyorum diğer borderlands oyunlarınıda siz çevirmiştiniz zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır sırf %100 türkçe yaması için bekliyorum. Elinize emeğinize sağlık. Herhalde saçma sapan mevzular olmuş. Çeviren sizsiniz ve ücretsiz sunuyorsunuz ve buna rağmen nankörlük eden kesim varsa cidden kendilerine çok yüksek bir yerden atsınlar diye düşünüyorum. Mevzuyu tam anlamadım sırf son durum için son kısıma baktım ve sırf bunları yazmak için üye oldum. Mevzu varsa uğraşalım kardeşim kösteklerle uğraşmayı da severiz :D Yamayı beklemeye devam
  • Eline emeğine sağlık şimdiden . 2. oyunun çevirisi de güzeldi :) .
  • Serinin çevirmeni olarak sizden başkası olmazdı zaten bu oyuna ellerinize sağlık bekliyoruz.
  • Test aşamasına geçmesine çok sevindim sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum. Şimdiden elinize sağlık
  • Bu seriyle sizin sayenizde tanıştım diyebilirim. Tüm emekleriniz ve çabanız için teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun kurulu yamanın çıkmasını bekliyorum
  • tebrik ederim büyük bir iş
  • Aylardır beklediğim Türkçe yama sonunda çıkıyor elinize sağlık
  • Oyunu indirdim çıkınca hemen yükleyeceğim sağolasın yama için.
  • Elinize sağlık uzun ve yorucu bir süreçten sonra sonunda seri tamamlandı. Bu oyun 1 ile 2 nin arasında geçen olayları ele alıyordu. Test aşaması bittiği gibi denemek isteriz.
  • Eline koluna sağlık hocam mutlaka hesap numarası da bırakın bu serinin seveni çok emeğinin karşılığını teslim edelim
  • khuaf kullanıcısına yanıt
    Beleşciler olduğu sürece o olmaz hocam en fazla 2-3 kişi destek olur arkadaşa.
  • Gerçekten uzun bir zamandır zamandır bu anı bekliyordum eğer yamayı paylaşacaksan lütfen hesap numaranı bırakda hem biz hem bizden sonrakiler destek olabildiğimiz kadar sana destek olalım
  • Test devam ediyor. Bayramda tatildeydim o yüzden ara verdim şimdi tekrar devam ediyorum teste.
  • Eline sağlık heyecanla bekliyorum en sevdiğim loot-shooter oyun serisi hesap numarası bırakırsan elimden geldiğince destek vermeye çalışırım.

• Emeğine sağlık hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Varmıdır testte bi gelişme

• NeloAngelo kullanıcısına yanıt
    Şimdilik fazla bir ilerleme yok bu aralar o kadar yoğunum ki bilgisayar bakarken gözlerim ağrıyor. O yüzden fazla ilgilenemiyorum şimdilik ama çıkacak yama o yönden bir sıkıntınız olmasın.
  • çabanızı ve emeğinizi taktir ettiğimi söylemek için yazıyorum kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.