Şimdi Ara

Borderlands: The Pre-Sequel Türkçe Yama Çalışması [BETA YAYINLANDI] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
24
Favori
30.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yama ile ilgili bir gelişme varmı veya indirebileceğimiz bir link.

• Borderlands serisini senin sayende türkçe oynuyabildim ve en sevdiğim seriler arasına girdi emeklerin için ve bana bu oyunu ana dilimde oynuyabilmemi sağladığın için çok teşekkür ederim.

Son olarak geçmiş olsun umarım iyleşmişsindir.

• yokmu bi allahın kulu cevap verecek ?

• Her hangi bir gelişme var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun zamanda yazamadığına göre vardır sebebi sık boğaz etmeyin.

• Bu satırları yazmadan biraz önce teste devam ediyordum. Bekleyenler için tam olarak ne kaldığını açıklayayım. Yan görev konuşmaları için sağolsunlar başka bir grubun çevirdiği bir kısım var toplamda 2.500 satır şu anda onları satır satır gözden geçirerek düzeltme yapıyor sonra da satır satır oyun dosyasına yapıştırıyorum. Tabi bunu arkadaşlar kötü çevirdiğinden değil ben çevirirken bir terimler sözlüğü hazırlamadığımdan yapmak zorundayım yanlış anlaşılma olmasın. Bunun dışında da 3 tane küçük dlc nin çevrilmiş dosyalarını tekrar gözden geçirip oyun içi teste geçeceğim.

Testin çok uzadığını biliyorum ama inanın son 6 aydır bilgisayarıma ne bir oyun yükledim ne de bir film indirdim sırf dikkatim dağılmasın çeviriye odaklanayım diye. Ama gün içinde tüm gün bilgisayar karşısında olduğumdan geceleri eve geldiğimde gözlerim acıyor artık o sebeple sağlıklı bir kontrol de yapamıyorum. Bu yüzden kontrolü çoğunlukla hafta sonraları ayırabildiğim vakitlerde yapıyorum. Yinede daha fazla uzatmamak için hafta içleri de uğraşmaya çalışacam bundan sonra.

• ya sen kralsın yemin ediyorum.

• Ya ne zaman çıkacak çok istiyorum aylardır bu yamayı bekliyorum onlarca siteye baktım hiçbiri yapmamış nolur çıkarın teste gerek yok verin oynayalım 2. oyunu bitirdim bunu oynayamıyorum lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hydrogen33 -- 25 Kasım 2020; 17:57:55 >
  • Dört gözle bekliyorum. Yama ne durumda acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetinCakir62 -- 30 Kasım 2020; 2:5:4 >
  • Daha çıkmadan söyleyeyim eline emeğine sağlık. Hiçbir karşılık beklemeden bu işi yapmak zor iş, takdir ediyorum.

• Varmıdır testte bir gelişme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeloAngelo kullanıcısına yanıt

Var. Baktım böyle gitmiyecek. Ana oyunun oyun için testine başlıyorum. Bitince setup hazırlamadan direk dosya olarak yükleyecem. DLC lerin testi bitene kadar ana oyunla idare edersiniz.

• lennon54 kullanıcısına yanıt

Reyiz önümüzdeki 3 gün bomboşum sadece oyun at bana istersen bende teste katılayım seninle.

• quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Var. Baktım böyle gitmiyecek. Ana oyunun oyun için testine başlıyorum. Bitince setup hazırlamadan direk dosya olarak yükleyecem. DLC lerin testi bitene kadar ana oyunla idare edersiniz.

anca biter zaten ana oyun 30 saat zaten civarı ah be bir de 3. oyun için bir çalışma duyurulsa bu işi senden başka üstelenecek yok sanırım

• Şans eseri bu konuyu gördüm 2 gündür günde 15 kere falan tıklıyorum. Hiç aklımda yoktu durup dururken borderlands 2 yi oynuyorum deli gibi. 80 saatim 100'e çıktı. Hadi be reis elini çabuk tut bekliyoruz burda. <3

• lennon54 kullanıcısına yanıt

Yok mu hocam hala bir gelişme ?

• OnurKAYAR/Youtube O kullanıcısına yanıt
    Ben dayanamadım bitirdim 2 hafta önce. Claptastic Voyage DLC'sini de bitirdim. Yama çıkarsa bir daha oynarım artık New Game+ ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılbaşı süprizi yapacam. Artık yeni yıla Borderlands oynarken girersiniz. :D

• cozepud C kullanıcısına yanıt

Makine Çeviri 3. oyunu çoktan çevirdi bile

Diğer çevirilerden tek farkı Google çeviri kullanması.

Her ne kadar tam zevki vermez gibi düşünülse de en azından olan biteni çok net anlatıyor.

• II.Yahya kullanıcısına yanıt

pre sequelin makine çevirisi var mı ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.