Şimdi Ara

Borderlands: The Pre-Sequel Türkçe Yama Çalışması [BETA YAYINLANDI] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
24
Favori
30.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle elinize sağlık hocam.
    ziyanı yoksa tam çevirinin çıkma tarihiyle ilgili bir tahmininiz var mı diye soracaktım. ben yan görevleri de yaptığım için oralar da tamamlandıktan sonra başlamak istiyorum, o açıdan.
  • Malesef çıkış tarihiyle ilgili kesin bir şey yok.
  • çeviri için çok teşekkürlerde indirme linkini göremedim ben
  • Konu başlığını tekrar okursan çevirinin henüz bitmediğini görürsün.
  • Çok teşekkürler hocam kolay gelsin. Siz olmasaniz belkide bu oyunu bırakirdim tekrardan kolay gelsin
  • iyi
  • Üstad eline koluna sağlık , şimdiden teşekkürler emeklerin için .
  • ,

hocam şimdiden elinize sağlık. Link henüz çeviri tam bitmediği için yok sanırım değil mi?

bir de arkadaşlar 2,3 tl de olsa bağış yapalım konu sahibine o kadar emek veriyo. Çevirilerin oyunu ne kadar zevkli hale getirdiği aşikar
  • Sabırsızlıkla bekliyorum. Elinize sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %95 OLARAK İNDİRME LİNKİ YAYINLAR MISIN ? BEN Mİ GÖREMİYORUM LİNKİ
  • Elinize sağlık kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Srhtcelikk S kullanıcısına yanıt
    Kesin sen göremiyorsundur. İyi bak konuya belki kenarda köşede bulursun...
  • windwind W kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Evet yama bitip test edildikten sonra yüklenecek. Ama bağış işini yama yayınlandıktan sonraya bırakmayı tercih ederim. Yoksa bazıları sırf para verdikleri için kendilerini patron olarak görüp nerde kaldı bu yama diye hesap sorma zihniyetine sahip olabiliyorlar.
  • Expert07 E kullanıcısına yanıt
    Hayır bitmedi devam ediyor.
  • İnatla yama linki soranları ve bitti mi diye konu sahibini darlayanları hiç anlamıyorum şu yazılanları okuduktan sonra. Sen yazmadan 1 mesaj önünde senin sorucağın soruyu sormuş konu sahibi de cevabını vermiş aynı soruyu inatla sormanın manası nedir acaba. Okuma yazma mı bilmiyorsunuz ya da şu yazılanları okumuyorsunuz ve ya inatla aynı saçma soruları sorup konus sahibini darlayıp bu konuyu da bırakıp gitmesini istiyorsunuz ki şu yazılanlara bakılınca en son seçenek gibi geliyor. Adamı öyle sık boğaz ettik ki serinin üçüncü oyununa elimi sürmem diyor açıklamalarını yapıyor bunu okuyup adamı rahatsız etmememiz gerekirken geliyor aynı soruları farklı hesaplarla sorup adamın yaptığı işi(zevki) baltalıyoruz. Sonra da adam 2-3 kelime yazınca da arkasından atıp tutuyoruz yeter az salın şu adamı...
  • Yama bitti mi arkadaşlar bilgisi olan var mı sabırsızlanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.