Şimdi Ara

Borderlands: The Pre-Sequel Türkçe Yama Çalışması [BETA YAYINLANDI] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
24
Favori
30.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Testi kendim yapıyorum daha sağlıklı oluyor yine de teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lennon54 -- 10 Haziran 2020; 18:56:33 >
  • arkadaşlar indirme linkini nereden bulabilirim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karasuff

arkadaşlar indirme linkini nereden bulabilirim acaba ?
    daha bitmedi yama.
  • Gençlerin işi gücü yok, aklınca dalga geçmeye çalışıyorlar. Yeni nesil neden böyle oldu anlamadım.
  • büyük ihtimal epicten bedavaya alanlar türkçe yama aratıyor çıkan konu bu olunca okumadan link yokmu göremedim diyorlar başlığa devam ediyor yazılsa çözülebilir sorun
  • NeloAngelo kullanıcısına yanıt
    Başlığı okuma zahmetine bile girmeden hatta tahminim daha konu başında link var mı yok mu diye bile bakmadan hesap açıp link nerde diye soran insanlara karşı bu dediğin pek bi işe yaramaz. Okuma yazması olan insan " Türkçe Yama Çalışması [%95] " ibaresini görünce henüz bitmediğini anlar. Bunlar gibi cahiller için bide neon ışıklı duyuru asmak vakit ve emek israfıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Başlığı okuma zahmetine bile girmeden hatta tahminim daha konu başında link var mı yok mu diye bile bakmadan hesap açıp link nerde diye soran insanlara karşı bu dediğin pek bi işe yaramaz. Okuma yazması olan insan " Türkçe Yama Çalışması [%95] " ibaresini görünce henüz bitmediğini anlar. Bunlar gibi cahiller için bide neon ışıklı duyuru asmak vakit ve emek israfıdır.
    Cahillikle alakası yok sanki birileri bilerek yapıyor ya da aynı kişiler birileriyle takıştıysanız şerefsizlik olsun diye yapıyor olabilirler önem vermeyin
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    ben de yukarıdaki arkadaş gibi düşünüyorum: epic bedava dağıttıktan sora insanlar (14-15 yaşında çocuklar muhtemelen) hemen yaması var mıdır diye aratıyor, başlığı görünce de direkt girip detayları okuma zahmetinde bulunmadan yamayı soruyor. her halükarda en iyisi görmezden gelmek.
  • Şimdiden eline sağlık heyecan ile bekliyorum
  • Üstad KOlay gelsin, emeklerin için teşekkürler , umarım en kısa sürede yama ile oynayabiliriz.
  • Kolay gelsin. Çıkış tarihi veya guncel yüzdesi ile ilgili bilgi paylaşacak mısınız
  • talha1223 T kullanıcısına yanıt
    Çıkış tarihiyle ilgili bir şey diyemem ama güncel yüzde için dosya attığım biri var o çevirip gönderdiğinde teste başlayacam o zaman konu başlığını güncelleyecem direk.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    peki testin ne kadar süreceğine dair bir öngörünüz var mı hocam?
  • Hayır.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    Bilader ben bilmiyom daha yeni geldim
    evet okudum ama bazı çevirmenler tamamlanmadan link veriyorlar bende sende verdin snadım çünkü inasanlar yourmlarda çok iyi olmuş helal olsun yazınca bende sandımki link var ama nerde olduğu zor bulunuyor yoksa %95 oldunu farkettim
  • Merhaba üstat,
    konu hakkında gelişme var mı beklemedeyiz
  • BuuZi1 B kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki hafta teste başlayacam büyük ihtimal.
  • Hala yardıma ihtiyaç varsa yardımcı olabilirim ben. Ayrıca 3. oyunla ilgili bir girişim olacak mı acaba yetim kaldı o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

Hala yardıma ihtiyaç varsa yardımcı olabilirim ben. Ayrıca 3. oyunla ilgili bir girişim olacak mı acaba yetim kaldı o
    Daha önce 3. oyuna çeviri yapmayacağını söyledi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.