Şimdi Ara

Borderlands: The Handsome Collection (PS4) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
4
Favori
5.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu tavsiye ediyor musunuz arkadaslar bu ve dying light arasinda kaldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

oyunu tavsiye ediyor musunuz arkadaslar bu ve dying light arasinda kaldim

Tabii ki Dying Light. Düşünmenize gerek bile yok. Remastered bir oyunla yeni neslin en iyi oyunlarından birisi karşılaştırılmaz. Dying Light'ı bitirin sonra çok isterseniz alırsınız bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

oyunu tavsiye ediyor musunuz arkadaslar bu ve dying light arasinda kaldim

Tabii ki Dying Light. Düşünmenize gerek bile yok. Remastered bir oyunla yeni neslin en iyi oyunlarından birisi karşılaştırılmaz. Dying Light'ı bitirin sonra çok isterseniz alırsınız bunu.

Tesekkurler. Cogu kisi baya ovmus oyunu zaten, onu alicam buyuk ihtimal
  • Oyuna hiç ilgi yok yalnız hani daha önce oynamak nasip olmamıştı şimdi bi alıp denerim diyordum ama kararsız bıraktı bu mevcut durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Oyuna hiç ilgi yok yalnız hani daha önce oynamak nasip olmamıştı şimdi bi alıp denerim diyordum ama kararsız bıraktı bu mevcut durum.

Ilginin az olmasinin sebebi oyuncularin gerek PC uzerinde gerek ise PS3 ve XBOX uzerinde oyunun suyunu cikarmis olmalari. Ben dahi tum oyunlarina hem PC hem PS3 hem de XBOX uzerinde sahibim. Hal boyle olunca da ilginin dusuk olmasina sasirmamak gerek. Mezajinizda hic oynamadiginiz belirtmissiniz. Benim sahsi fikrim kesinlikle oynamaniz yonunde. Pisman olacaginizi kesinlikle dusunmuyorum. Hatta imkan bulursaniz indirimlerden yararlanarak serinin ilk oyununu PC uzerinden oynayin. Ilk oyunun yeri ayri benim icin. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kinkai Nishisonogi Nagayo

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Oyuna hiç ilgi yok yalnız hani daha önce oynamak nasip olmamıştı şimdi bi alıp denerim diyordum ama kararsız bıraktı bu mevcut durum.

Ilginin az olmasinin sebebi oyuncularin gerek PC uzerinde gerek ise PS3 ve XBOX uzerinde oyunun suyunu cikarmis olmalari. Ben dahi tum oyunlarina hem PC hem PS3 hem de XBOX uzerinde sahibim. Hal boyle olunca da ilginin dusuk olmasina sasirmamak gerek. Mezajinizda hic oynamadiginiz belirtmissiniz. Benim sahsi fikrim kesinlikle oynamaniz yonunde. Pisman olacaginizi kesinlikle dusunmuyorum. Hatta imkan bulursaniz indirimlerden yararlanarak serinin ilk oyununu PC uzerinden oynayin. Ilk oyunun yeri ayri benim icin. :)

EyvAllah hocam bi değerlendireyim o halde.

• Knack remastered çıkarmı arkadaşlar ?

Ben onu bekliyorum.
  • Pc de buyuk keyifle oynadim. Ps4 e de alacağım ama fiyat biraz ucuzlayinda 4 kisilik coop ile cok fena eglenceler olacaktir. Kararsiz kalanlar olursa kesinlikle oynasin. destiny oynayanlar bilirler biraz o oyun tarzinda.

• quote:

Orijinalden alıntı: godmorgon

Knack remastered çıkarmı arkadaşlar ?

Ben onu bekliyorum.

KZ Shadow Fall Remastered gelecekmiş diyorlar. Çok heyecanlıyım şuan
  • Ps4 İçin 25 adet golden key kodu:

KTKTT-ZSFWS-R3CHC-9BW33-3JW3H
  • US Storede handsome collection indirimde 15 dolar almali miyim ? Nedir bu tam olarak ?

• Baki8824 kullanıcısına yanıt
    Önceki nesilden beri oynuyorum. Çok sıkı bir fps oyunu. Youtube da bir kaç Video izle ve bence kaçırma.

• Izlemedim de indirim cok ii olunca aldim gitti :) ben bunu 2 kol var bendr misal yanmdaki biri ile ayni anda oynayanilirim dimi bu oyunu ?

• oynayabilirsiniz. split screen oluyor. ama ben oynamıyorum çünkü ekranım küçük.
  • Borderlands oynamayip cok sey kaciran arkadaşlar icin fiyat iyi dopdolu inanilmaz eglenceli bir oyundur.co-op oynayin daha güzelolurolur.Kacirmayin derim.

• Tr Store'da 50,99 TL arkadaşlar Black Friday indirimi ile.

Almak isteyenler değerlendirsin. PS3'de BL2 bitirmiştim ben tam akarar veremedim alayım mı almayayım mı?
    https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/borderlands-the-handsome-collection/cid=EP1001-CUSA01446_00-BORDERLANDSHDCOL?et_cid=em_283475&et_rid=87109796&Linkid=BFRI3-B-251116-CE-STR-WES&emcid=em-st-94418

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 25 Kasım 2016; 15:10:1 >

• Ben aldım bu oyunu, co-op oynayacak kimse Yok mu ?

• Bu oyun bir harika dostum.

Borderlands: The Handsome Collection (PS4)
  • Oyun harikaydı.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Ben alırken çok kafam karışmıştı ilk 10 dakikasını izledim çok hoşuma gitti grafikler çoçuk gibi görünüyor ama gerçekten çok değişik atmosferi ile büyülendim sanırım üçüncü oyunda yoldaymış :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.