Şimdi Ara

Borderlands: The Handsome Collection (PS4) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
4
Favori
5.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NE0NB1RD

Oyunu şimdiden almış arkadaşlar varsa biraz split-screen co-op sisteminde yanımıza katılan oyuncunun 'guest' olarak mı yoksa tamamen kişisel yeni bi kullanıcıyla mı oynayabileceğini anlatabilir mi ?
    Oyun nasıl olmuş bu arada onu sormadık

Splitscreen'de ikimiz de kendi kullanıcı adımızla göründük ve bu şekilde oynadık. Oyun bildiğimiz BL2 :) PS3'e göre çok nadir frame düşüşleri gördüm, hiç rahatsız edici bir durum yaşanmadı. Daha önce konsolda oynadıysanız 60 fps'de 1080p ile oyun gerçekten daha farklı görünüyor, başta garipsedim hatta biraz. Gayet güzel yani.

Edit: Eksileyen troll'ler yazmaya korkuyor mu, nedir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 25 Mart 2015; 11:46:56 >

• arkadaşlar bu oyunu baya uzun süredir oynamak istiyordum sonunda çıktı ps4 e birkaç sorum var sadece destiny gerçekten 3 arkadaş çok severek oyun baya uzun süre bu oyundada destiny de yaptığımız gibi beraber görevler boss kesmeler falan yapabiliyor muyuz yoksa görevler ve bosslar single player mı sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazysmeller

arkadaşlar bu oyunu baya uzun süredir oynamak istiyordum sonunda çıktı ps4 e birkaç sorum var sadece destiny gerçekten 3 arkadaş çok severek oyun baya uzun süre bu oyundada destiny de yaptığımız gibi beraber görevler boss kesmeler falan yapabiliyor muyuz yoksa görevler ve bosslar single player mı sadece

Oyunda bir ana hikaye ve yan görevler var. Bunu istersen tek başına istersen coop olarak yapabilirsin. Gorevler, bosslar farketmez ne ararsan var. Tercih senin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sec. sini takas yapmak isteyen olursa Zombie Army Troligy pri. + sec. hesap verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 27 Mart 2015; 21:37:49 >
  • Ben de sec bulabilirsem alacağım hemen.

• Co-op için ekleyin;PSN: darkdogandark
  • darkdogan kullanıcısına yanıt
    Ooo doğan borderlands almişsın hesap bulabilirsem yanına gelicem

• Kutulu satan yer var mı Istanbulda acaba.?
  • oyunu almak istiyorum. Secondary hakkını isteyen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sentencedTR

Kutulu satan yer var mı Istanbulda acaba.?

+1 en ucuzu 190 lira bildiğiniz uygun fiyatlı bir yer var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter M.

quote:

Kutulu satan yer var mı Istanbulda acaba.?

+1 en ucuzu 190 lira bildiğiniz uygun fiyatlı bir yer var mıdır?

Netten baktığım kadarıyla yok henüz kaldıki olsa bile yüksek olucak fiyatı belliki beklemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremak35

Ooo doğan borderlands almişsın hesap bulabilirsem yanına gelicem

Her zaman,oyun uzun soluklu zaten konsollarda oynanabilecek co-op oyunların başında gelir borderlands göz bebeğim benim .
  • Dexter M. kullanıcısına yanıt
    Bugun ogleden sonra gelecekmiş spotculara.işten çıkınca alacagım ben.Bilgin olsun..
  • quote:

Bugun ogleden sonra gelecekmiş spotculara.işten çıkınca alacagım ben.Bilgin olsun..

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: nevalsem

oyunu almak istiyorum. Secondary hakkını isteyen varmı ?

bir diğer arkadaşım da alacak Primary olarak , secondary hakkını almak isteyen varmı
  • Beylee oyunı bugun aldım 1. Oyunu oynamadım. Hikaye olarak baglantısı var mı ?

• İlk borderlands tecrübem..Pre-sequel ile başladım, hikaye biraz boğuk başladı, athena ile başlangıç yaptım..Acaba karakter seçimim oyunun şlerleyen döneminde dezavantaj olur mu?
  • Offline coop var mi bi oyunda

• [TAB]ip kullanıcısına yanıt
    Athena bayağı güçlü bir karakter, sıkıntı olmaz. Pre-sequel karakterlerinin hemen hepsi iyi diye biliyorum, belki Nisha hariç.

Edit: BL2 ile başlamak hikaye açısından daha mantıklı bu arada.
    Edit 2: Offline coop soran arkadaş, yerel coop var oyunda onu soruyorsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 11 Nisan 2015; 10:53:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Co-op oyun için ekleyin lütfen; ROTtranS
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.