Şimdi Ara

Bora için çok mu istiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
3.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla getirin 15.5 a tesisatlı 2001 temiz bora,tiko para satın alacam.fazla söze gerek yok.
    quote:

Orjinalden alıntı: cilikka

gordun mu hayathonda kardes adam tessatli borayi hemde 2001 modelini 15.5 vermis!!!
    demekki 99 olan bu bora en fazla 14 eder...
    artik biraz mantikli dusunun lutfen, sirf vw damgasi tasio die bi araba goklere cikarilmazki!!! 99 bora artik miladini doldurmustur!! 7 yasina gelmis bi arabadan bu saatten sonra bise bekleme.. sirf bana masraf cikarsin die 17-18 milyar vermem ben o arabaya!!!
    o araba 14 de alinir tup taktirilir ve kullanilir!!!
    eger 17-18 veren varsa gitsin o yasda bi passat alsinlar!!! babalar gibi kullansinlar!!
    tesekkurler!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: raifkokten

http://www.dod.com.tr bu adreste 2005 model bora pacificlerin 24000 e satıldığını üstelik garantili görebilirsin. satmak istiyorsan verdikleri fiatlar çok da kötü değil.benim de 2005 model peugeot 307 1.6 xt hdi aracım arabam.com da 2 aydır ilanda ;gösterim sayısı 1000 in üzerinde ama arayan sayısı sadece 1

Raifkokten arabanın fiyatı ve km hakkında bana bilgi verirmisin arabam.com da aramak ve bulmak zor olur.araba ne drurumda bilgi verirsen sevinirim.HDİ dimi bu arada.

• en fazla 14 o da 7 yaşındaki bir araca göre temizse herkese selam
  • walla metin sahin hakli en fazla 14 eder!!! bide o arabam.com da 307 hdi linkini veren kim yafff!!! o araba 32bin etmez bana gore!!! cok ucmussunuz!!!
  • kardeş sen başkalarına bakma arabanın değerini veren biri mutlaka bulunur.
    o sattığın BORA 14000 ytl den daha fazla eder sende biliyosun. galericiler
    piyasa kötü diyo ama geçen birine fiyat sordum senin arabanı 12 alırız dedi

bende sen komedyen falanmısın dedim buna, bakıyo oyle yüzüme deli danalar gibi

arabanı ucuza kaptırma sakın

• quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

kardeş sen başkalarına bakma arabanın değerini veren biri mutlaka bulunur.

eyvallah yaa, halimizden anlayan biri çıktı, hakkaten bu herif baya bi abartmış olayı, bana şimdiye kadar sorduğum galericilerden en düşük 13 teklif eden oldu, bu herif harbiden sıçmış. Dediğin gibi piyasa kötü diyip düşük fiyatlardan almaya çalışıyolar, yani muhakkak para kazanacaklar elbette, galericiye iyi fiyata satacak da değilsin biliyoz, ama televizyonlara çıkıp, "250 milyon, 500 milyon karla bile arabaları satamıyoz" demiyolar mı, deliriyorum.
    Bu saatten sonra da zaten, 16000 teklif verenlerle görüşcem, minik bi pazarlıkla da herhalde arabayı satarım.

Burda yorum yapan tüm arkadaşlara da teşekkür ederim, burdaki insanların düşüncelerine değer vermiyor olsaydım kalkıp da buraya bu topici açmazdım. denyoluk yapcak olanlar da kalkıp selam verip "temizse en fazla 14 eder deyip" fazla çıkıntılık yapmasınlar, atıp tutmak kolay...

• quote:

Orjinalden alıntı: Knightcop

quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

kardeş sen başkalarına bakma arabanın değerini veren biri mutlaka bulunur.

eyvallah yaa, halimizden anlayan biri çıktı, hakkaten bu herif baya bi abartmış olayı, bana şimdiye kadar sorduğum galericilerden en düşük 13 teklif eden oldu, bu herif harbiden sıçmış. Dediğin gibi piyasa kötü diyip düşük fiyatlardan almaya çalışıyolar, yani muhakkak para kazanacaklar elbette, galericiye iyi fiyata satacak da değilsin biliyoz, ama televizyonlara çıkıp, "250 milyon, 500 milyon karla bile arabaları satamıyoz" demiyolar mı, deliriyorum.
    Bu saatten sonra da zaten, 16000 teklif verenlerle görüşcem, minik bi pazarlıkla da herhalde arabayı satarım.

Burda yorum yapan tüm arkadaşlara da teşekkür ederim, burdaki insanların düşüncelerine değer vermiyor olsaydım kalkıp da buraya bu topici açmazdım. denyoluk yapcak olanlar da kalkıp selam verip "temizse en fazla 14 eder deyip" fazla çıkıntılık yapmasınlar, atıp tutmak kolay...

arabanın ederi 15 milyar.
    16 ya alıcı bulursan kaçırma

• Biz geçen ay 33000 deki 2004 model ve üzerinde 5cmlik bi boyayla bora pacific galeriye verip üzerine 6750 ytl daha verip 2005 avensis aldık 33000 de.Nasıl pahalımı almışız???
  • quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

Biz geçen ay 33000 deki 2004 model ve üzerinde 5cmlik bi boyayla bora pacific galeriye verip üzerine 6750 ytl daha verip 2005 avensis aldık 33000 de.Nasıl pahalımı almışız???

yani kaça saymış oldular sizin aracı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: salula

quote:

Biz geçen ay 33000 deki 2004 model ve üzerinde 5cmlik bi boyayla bora pacific galeriye verip üzerine 6750 ytl daha verip 2005 avensis aldık 33000 de.Nasıl pahalımı almışız???

Araba avensis comfort yani benim hesaba göre ortalama 24 e falan aldı.
  • quote:

quote:

quote:

bi de şuna sorucam ne kadar boyalı bora gördüysem arka sağ yada sol tekerin üzeri yada arka tamponun
    sağ yada sol tarafı çizilmişti.
    bu arabalarda heralde bi görüş problemi var.
    bu saydığım çizikler golflerde de vardı.
    neresi boyalıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salula -- 12 Nisan 2006; 13:43:25 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

bi de şuna sorucam ne kadar boyalı bora gördüysem arka sağ yada sol tekerin üzeri yada arka tamponun
    sağ yada sol tarafı çizilmişti.
    bu arabalarda heralde bi görüş problemi var.
    bu saydığım çizikler golflerde de vardı.
    neresi boyalıydı?

Yok kaportanın üst yan tarafında yüksek bi kamyonetin kapıyı açması sonucu olan birşeydi.Görüş problemi bence yoktu.Yani sıkıntı yaratacak kadar.

• arkadasim 7 senelik araba yaa!!! mantikli olalim biraz!!! 16 kim verir ona!! bana ozelliklerini sayarmisin!!
    kac tane hava yastigi var!! ASR varmi!! ESP varmi!! ???
    bak sana sunu soyleyeyim;
    99 boraya 16 mi verirsin yoksa 2004 stiloya 18 mi? ben 2004 stilo aldim 18bin YTL e ve daha 25bin km de!!! ozelliklerini yazayim!!
    8hava yastigi,ESP,ABS,ASR,yol bil,park sensoru,yagmur sensoru, far sensoru,CD calar,cift bolge digital klima,sabit hiz kontrol sistemi, hiz sinirlandirici, opsiyonel olarak guvenlik paketi ve konfor paketi var arabada... ve daha aklima gelmeyen ozellikleri!!!!
    bunlardan hangisi senin arabada var???
    simdi 99 bora 16 vermiolar diyen arkadasim sen olsan 99 ve 100bin km devirmis ve eski kasa olmus bir borami alirsin yoksa 2004 25000kmde daha yeni kasasi cikmamis stilo mu???

bence bu iki araba arasinda ki fark 2000 ytl den fazla olmali!! o yuzden 99 bora icin 14bin ytl cok bile!!!
  • unutmadan soyleyeyim benim stilo tek kapi ve sari reng spor arabadir!!! saygilarimla!!!
    ki bora ve tek kapi stilo arasinda daglar kadar sekil farki var!!!

hatta oylama yapalim!!!
    2004 tek kapi stilo mu? donanimlarini yukarda yazdim!!
    1999 model bora mi?

bu iki arabadan hangisini alirsiniz????
  • arabam.com linkini veren arkas bu arada uçmuş.
    o fiyata yeni 307 ler veriliyor.
    haberi yok herhalde
    hatırlatalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenerz

arabam.com linkini veren arkas bu arada uçmuş.
    o fiyata yeni 307 ler veriliyor.
    haberi yok herhalde
    hatırlatalım...

uçan falan yok..senin 33 e verdikleri araba 90 hp ve donanımsız benimki 110 hp ve xt modeli şu anki kasada onu 39 civarına veriyorlar fazlasıda esp zannederim
  • walla ben XT MT anlamam
    pejo ya deil 33 milyar 3 milyar bile vermem!!! bu kadar curuk bi araba olmaz!! eskiden kullaniodum ama tobe billah bedava versele kapiya koymam !!! cin arabalari bile daha dayaniklidir!! 50 ile kaldirima vurdum.. Motor bilogu patladi arabanin onu kopmle dagildi ve araba pert oldu!! kasko parayi vermiodu... sen yalan soluyosun bu 50 ile pert mi olur die!! iste pejo bu kadar kotu!!
    iscilik denen bise yok zaten!! o sinyal kolundan az cekmedim!! saga sinyal verion direksiyonu topluosun bu sefer sola kendi kendine sinyal verio!! bu kadar sorunlu araba!! kapuda yaslanion hemen iceri gocuoo...
    Esp Msp hikaye pejo da!! araba curukse sen istedigin kadar donanim ekle hayat kurtarmaz!!! saygilarimla
  • arkadaşım sen buraya sağa sola sataşmak için mi yazıyon? problem falan varsa destek için tanıdık doktor arkadaşlar var, benim referansımla gidersen yardımcı olurlar, kolaylık sağlarlar sana..
    Herseyden once, ii güzel bir örnek vermişsin, fiyat kıyaslaması yapıyosun, ii hoş güzel de, kalkıp da "hadi soralım hangisini tercih ederler" şeklinde bir davranış, olaya çok yanlış bir yönden baktığını göstermekte.
    Birinci olarak, kıyasladığın araçlar, hatta "dağlar kadar şekil farkı var" şeklinde tanımladığın araçlar birbirinden tamamen farklı sınıflarda yer alan araçlar. İkinci olarak, şu anda piyasadadi fiyatları belirleyen kişi ben değilim, yani bana bağırıp çağırıp, naralar atıp, kafana göre konuşsan da değişen hiçbirşey olmuyo, ne senin aracının değeri yükseliyo, ne de benimkinin azalıyo. Sınıfları farklı dedim; peki eyvallah, senin araban boradan çok çok daha ii, çok daha "şekil", çok daha fazla donanımı var, çok daha "az km devirmiş" (haklısın, herşey ortada) Peki abi senin aracının bagaj hacmi kaç lt, arka koltuğa kaç kişi sığabiliyor en fazla... bu sorulara verilecek cevap çok net; cevap vermeye gerek yok, çünkü alınacak olan arabayı kullanacak kişilerin ihtiyaçlarını sen belirlemiyosun, hangi amaçlarla, hangi niyetlerle arabayı alacaklarına da sen karar veremiyosun. Senin araban eyvallah çok güzel, hakikaten, yani benim de tip olarak ciddi manada çok hoşuma giden, ancak "ulan neden tutmadı ki acaba bu araba, beğenilmedi mi yoksa, ama tipi mükemmel yaa..." diye kendi kendime düşündüğüm, bir türlü çözemediğim bir araç. Yani demek istediğim şu, araba ne kadar mükemmel olursa olsun, fiyatını belirleyen + ve - 'lerini değerlendirdikten sonra bu aracı almaya karar veren ne kadar çok kişinin olduğuyla doğru orantılı. Burada devreye biraz da "damga" giriyor. Birisinin damgası "VW" diğerinin ki de "Fiat". İkinci el fiyatlarını belirleyen bir diğer unsur da senin de bildiğin gibi "damga". Sen, sallıyorum, 20000 YTL verip "Tata" alırken ikinici el kaygısı taşıyarak mı alıyosun: hayır. Az önce de değindiğim gibi diğer bir unsur ise araçların satış rakamları. Sen de ii biiliyosun ki, Bora çok ii satış rakamlarına ulaştı Türkiye'de. Ancak Stilo, (kendi sınıfı için bile) bu satış değerleriyle yakından uzaktan alakası yok. Bütün bu eldeki verilere baktığın anda bu konudan ben bir tek sonuç çıkartabiliyorum: BORA SATIN ALIRKEN KİMSE SANA DANIŞMAK ZORUNDA DEĞİL. STİLO'YU SATMAK İSTEMESEN DE....
    Eğer mantıklı düşünebilen biriysen, zaten ben bunları yazmadan bile, sen bunları biliyodun, o yüzden sen "anladın zaten"...

Eyvallah...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.