Şimdi Ara

BORA ABGAS WERKSTAT BENZİNDE GAZ YEMEME

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
6.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İYİ GÜNLER ARKDASLAR 2004 16V Pasific Modeline sahibim Aracımda Prince marka Lpg var sabah calıstırdıgım zaman ilk basta arac yurur durumdayken gaz yemiyor ve aracım tekliyor sonra ABGAS WERKSTAT ikazını alıyorum sonra bir kac kez daha tekliyor tüpe gecince araba tabiri caizse Canavara dönüsüyor normale dönüyor Bazen aracımı benzinde kullanıyorum arac hiç cekmiyor tüpde daha iyi gidiyor Bazen aracımda arada generator workshop diyor ve akü lambası yanıyor devir saatinde dengesizlik rolantide dengesizlik var yukarı asagı kendi kendine gaz veriyor gibi oluyor.Usta götürdüm bogaz kelebegini temizlettim hava filtresi degişti gene aynı sıkıntılar var düzelmedi ÇÖZÜM NE OLABİLİR BU SORUNU YASAMIS ARKADASLR VARMISIR

İkici sorunum ise motor lambası surekli yanıyor Bana dediklerine göre 16v aracların cogunda yapıyormus.Bi sorun teskil etmez dediler Dogrumur sizce YARdımcı olursanız sevinirim

• 2005 model pasific bcb motor hocam bende de sabahları çalıştığında bir süre hiç gaza basmazsam (10-15saniye) sonra bastığımda hiç gazı almıyor hatta gaza basınca deviri düşürüyor. araba hızlanırken 20 devir civarı gaz kesiyor tekliyor. aracın triger seti debriyaj seti bobin buji herşeyi değiştirdim ama halen sonuç alamadım şimdi de silindirlerinden biri arızalı,motor beyninde sorun ya da pompasında sorun vardır diyolar siz bir sonuç alırsanız iletişime geçelim hocam Allah kolaylık versin.
  • Teşekkur ederim cevabınız için işim yoğunlu nedeniyle aracı goturemedim Banada yakıt pompasının degerini ölçtür dediler daha sonra ölçüler normal değilse ya yakıt pompası yada enjektördendir dediler.bi günümü ayırıp uğrasacagım sonuc alırsam size mutlaka dönerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tewfik20

Teşekkur ederim cevabınız için işim yoğunlu nedeniyle aracı goturemedim Banada yakıt pompasının degerini ölçtür dediler daha sonra ölçüler normal değilse ya yakıt pompası yada enjektördendir dediler.bi günümü ayırıp uğrasacagım sonuc alırsam size mutlaka dönerim

ne yaptınız aracın sorunu çözüldümü acaba yardımcı olmak adına paylaşırsanız sevinirim
  • Tevfik bey hayırlı günler. Bahsettiginiz sıkıntıyi aracimda bende yasiyorum sorun konusunda yardimci ilabilirmisiniz size zahmet. Telde de gorusebiliriz 553 424 1810

Yardimci olursaniz cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.