Şimdi Ara

Boqe eloboost açıklaması/theokoles diss [SS Geldi] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
7
Favori
6.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu yazan arkadaş boosterdir bu da böyle bilinsin
    boqe = booster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oziboaydino

Ya hayır her şeyi geçtim. Haklılığı da var bazı yerlerde ama sen niye şimdi bunu yazıyorsun kardeşim ? Niye şimdi daha önce değil? Tombalak demek ne demek? Tombalak ne olum? Töbe ya. Bu zamana kadar sesi çıkmadı şimdi mi çıkıyor? Git diamond challenger listesini araştır orda ünlü olmayanları bul. Yani belli bir takımda olmayan binlerce kişi vardır boost. Onlarıda face sayfanda paylaş nickleriyle. Eline para mı geçiyor ünlüleri şikayet edince? Git takımlarla uğraşmayanlarıda listeye koy. Bu forumda da sayılmayacak kadar vardır onlardan ban yediler mi? Hayır.
    Niye ''tombalak'' dediğin kişiyi ele aldın daha ön plana çıkardın? Kin mi besliyorsun? Daha önce kavga mı ettiniz? Birbirinize laf mı attınızda böyle oldu? Aranızda bir şey geçtiyse bilemeyeceğim ama boş iş. Yaptı mı yapmadı mı bilmiyorum ama yaptıysada sen eloobost yaptın derim uğraşmam. Tombalak demez mi birde. Eski bir anımı hatırlarım köydeydim. Babamla gzerken biri tombalak diye çağırmıştı babama ağzını burnunu kırmıştı köyde. Bana biri tombalak diyecek hee. Desin bakalım. Hadi görüşürüz yazımı yazdım kaçtım.

1.si naber la tombalak ? (ankara /altındağ/aydınlıkevler mah/cevreli caddesi no 28/2 )
    2. sen bi önce yazılan ne anlatmak istemiş onu bi anla sonra konus yavru ceylan adam orda banlardakı haksızlıktan bahsetmıs ünle tanınan kişilerle alakası yok yani madem takım oyuncularını eloboost dıye bahane edıp ban atıcan yapan herkese at demek istemiş ve olayların arkasında aslında nelerin döndügünü anlatmış
    3.sü biraz kitap oku da okuma anlama kabiliyetin gelişsin artistlik yapma burda millete

• quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

takımdan ayrılınca böyle igrençlikleri paylaşan adamlara asla güvenmeyin hayatı boyunca bu tarz arkadan hançerlemeye bayılırlar.Ya zamanında açıklayacaktı yada açıklamayacaktı yazık.Ki gerçekciliği bu davranışıyla çok aşagılara inmiş oldu.

onun dışında bu banlanan 18 kişinin hepside "ya ben neden banlandım hiç eloboost yapmadım ki" diyen insanlardı.Uyarıya falanda gerek yok feritin dediği gibi birşeyin yasak olduğu her gün tekrar edilmez 3 yaşında cocuklar değilsiniz.

"Az para kazanıyoduk o yüzden boost yaptık" kadar da saçma bi fikiri savunmayın mümkünse.

Kardeş 100000 yıldır şu forumun her konusunda gezerim. Şu kadar muhteşem bi yorum daha görmedim. Helal olsun. Sana katılıyorum

• Valla westte plat 4 üm disadece 1 kere tr de oynadım kısacası izleyiciyim ben
    Sebebi her ne olursa olsun eloboost yapmak ŞEREFSİZLİKTİR
    Bugün para için arkadaşlık için elo kastıranlar yarın milleti soyup soğana çevirir maksat ne para
    Onlar profesyonel az para kazanıyor eee
    Tarladaki işçide az para kazanıyor napsın hırsızkık mı yapsın?
    Sen elini o taşın altına koymadan önce düşünemedin mi?
    Kim nedir ne değildir bilmem takipte etmem yok fabcı yok dp ci yok şucu bucuda değilim
    Kimse kusura bakmasın ama bunların birinci sebebi riot tr dir fark ettin mi eloboost u direk banla acıma iki account u da banla ibret alsınlar
    Bi tane yorum okudum yukarda demiş dp hep birinci geliyor insanın canı sıkılıyorda o yüzden değişmesi lazımsa vs vs adam iyi oynuyor diye sen bazı şeylerden taviz verirsen oyunun boku çıkar görüldüğü gibi
    Bu oyun knight online dan beter olacak
    1-oyunda neler dönüyor neler kim kimin elinde belli değil
    2-oyun suanda sadece para ile dönüyor
    3-cok cok ağır derece hakaret var ve kimsenin umrunda değil yarın bigün bot gibi bir hack gelse oyunun cıvığı cıkar ki yakında bulunur gibime geliyor
    4-riot tr böyle vurdum duymazlık yaparsa daha cok fazla iyi oyuncu kaybeder buda server ın çöp olmasına sebep olur

• quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

Valla westte plat 4 üm disadece 1 kere tr de oynadım kısacası izleyiciyim ben
    Sebebi her ne olursa olsun eloboost yapmak ŞEREFSİZLİKTİR
    Bugün para için arkadaşlık için elo kastıranlar yarın milleti soyup soğana çevirir maksat ne para
    Onlar profesyonel az para kazanıyor eee
    Tarladaki işçide az para kazanıyor napsın hırsızkık mı yapsın?
    Sen elini o taşın altına koymadan önce düşünemedin mi?
    Kim nedir ne değildir bilmem takipte etmem yok fabcı yok dp ci yok şucu bucuda değilim
    Kimse kusura bakmasın ama bunların birinci sebebi riot tr dir fark ettin mi eloboost u direk banla acıma iki account u da banla ibret alsınlar
    Bi tane yorum okudum yukarda demiş dp hep birinci geliyor insanın canı sıkılıyorda o yüzden değişmesi lazımsa vs vs adam iyi oynuyor diye sen bazı şeylerden taviz verirsen oyunun boku çıkar görüldüğü gibi
    Bu oyun knight online dan beter olacak
    1-oyunda neler dönüyor neler kim kimin elinde belli değil
    2-oyun suanda sadece para ile dönüyor
    3-cok cok ağır derece hakaret var ve kimsenin umrunda değil yarın bigün bot gibi bir hack gelse oyunun cıvığı cıkar ki yakında bulunur gibime geliyor
    4-riot tr böyle vurdum duymazlık yaparsa daha cok fazla iyi oyuncu kaybeder buda server ın çöp olmasına sebep olur

bot gibi bir hack var zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam sonuna kadar haklı.
  • Playzler dönüyo burda .
  • quote:

Küçük yaşına rağmen delicesine yayınlarda övülen support arkadaş

Aklıma takıldı, burada Zergstring'den mi bahsetmiş acep? Ayıp etmesin çocuk iyi oynuyor cidden, özellikle takip ettiğim nadir isimlerden, TR'deki tek isim hatta. Öyleyse eğer adının bu açıklamaya karışması üzücü...
  • Benim merak ettiğim boost yaptırıcak adamları nerden buluyolar .

Not : Yaptırmak isteyenler bana pmden ulaşabilir .
  • Yürüyen ego naru banlansın yeter hacı

• 10 20 şampiyonla oynanıyormuşmuş. Bu bronzdan nooblar yüzünden çıkamadım klişesi gibi bir şey. Her ay şampiyon çıkmaya başlamışmış. Önceden yılda bir mi çıkarıyolardı. Hep böyleydi bu oyun. Şu geyikleri her yazıya sokmasalar baymayacaklar. Riot rekabeti kızıştırmak istiyormuşmuş. Bence Riot'un öyle saçma dertleri olacak değil. İster istemesine de bunun için niye saçma oyunlar çevirsin. Kulüp sahiplerinin borusu ötüyormuşmuş. Ya olum kulüp dediğin kim ya? Dark Passage ne borusu öttürecek Riot'ta. Çok isteselerdi DP ye rakip Naru'yu falan banlarlardı.

Özet: Muhammet de eloboost yapmış.

Lan oğlum. Neden bu kadar batıyor sana eloboost yapması? Ferit eloboost yaptığından utanıyor mu? Hayır. Çünkü o kadar büyük bir ayıp değil. Aklı olan adam dandik bi oyundan bu parayı kazanmak için zaten yapar bu işi.

Ayrıca Boqe'ye ne oluyor Polat Alemdar gibi lol'ün derin devletini çökertiyor. Bu kadar ciddiye alıp bu işi 200 satırlık yazı yazıyor bi de üstüne hala "30 şampiyon oynanıyor yaaaa" diye saçmalamaya devam ediyor. Riot'un yaptığı ip ve hesapları takip edip ünlü oyuncuların eloboost-hesap paylaşımı yapanlarını banlamaktı sadece. Derinlemesine araştırmadıklarına emin olabilirsiniz. Bu da uyarı niteliğinde bir olaydı. Daha da yapmayın dikkat edin anlamına geliyor, zaten kısa süreli banlar. Muhammet'in ya da Naru'nun yakalanmamasının asıl sebebi ip adreslerinde bu tarz şeylerin olmaması. Muhtemelen son aylarda TR server'ında çok az oynadıkları için yakalanmadılar. Yok rekabetmiş bir şeymiş. Bırak bu işleri allah aşkına. Herif TR server'ına giriş yapmadıktan sonra bu adamın başka hesapla girdiğini kanıtlayamazsın. En fazla girdiği hesabı banlatabilirsin. Muhammet de Naru da sürekli westte oynayan adamlar. Yani banlanmamaları tesadüf değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asterisk* -- 27 Nisan 2014; 3:39:03 >

• Boqe haklı Naru, Theo gibi tipler elo boost yapıyor. Kanıtlarını da paylaşmış arkadaş. Donanımhaberdeki çoluk çocuklara konu açacağınıza redditte bu konu hakkında konuyu açın upvoteyi basalım bakalım üç buçuk atıyorlar mı atmıyorlar mı.. Burda eloboostu savunan eloboosterlarla dolu. O yüzden takma kafana boqe adamsın sen.
  • asterisk* kullanıcısına yanıt
    sen durumu anlamamışsın. westte oynamasıyla ne alaka bu adamlar türkiye lcs 'inde oynuyorlar. bir sürü kişi ban yedi. ama bu adamların ismi olduğu için kanıt olsa bile ban yemiyorlar haksızlık burda. lcsden men edilmeleri lazım.

bu durumu şöyleki mancloud k0u'nun falan eloboosttan lcsden men edildiğini düşün. ama doublelift dyrus tanındığı için kanıt olduğu halde banlanmıyorlar. adil mi? biz doublelift hater'ı mı oluyoruz banlanmalarını istiyorsak? biz adalet istiyoruz. şu veletlerin hiçbirini takmıyorum bende westte oynuyorum ama savunduğunuz şey çok garip kuralların bazı kişiler için uygulanıp bazı kişiler için uygulanmamasını savunuyorsun? where is the adalet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itzpapalotl

sen durumu anlamamışsın. westte oynamasıyla ne alaka bu adamlar türkiye lcs 'inde oynuyorlar. bir sürü kişi ban yedi. ama bu adamların ismi olduğu için kanıt olsa bile ban yemiyorlar haksızlık burda. lcsden men edilmeleri lazım.

bu durumu şöyleki mancloud k0u'nun falan eloboosttan lcsden men edildiğini düşün. ama doublelift dyrus tanındığı için kanıt olduğu halde banlanmıyorlar. adil mi? biz doublelift hater'ı mı oluyoruz banlanmalarını istiyorsak? biz adalet istiyoruz. şu veletlerin hiçbirini takmıyorum bende westte oynuyorum ama savunduğunuz şey çok garip kuralların bazı kişiler için uygulanıp bazı kişiler için uygulanmamasını savunuyorsun? where is the adalet?

Ben olayı gayet anladım. Siz çok fazla kurtlar vadisi izlemiş arkadaşlar olduğunuz için olayları abartıyorsunuz. Riot böyle işlerle uğraşacak kadar işsiz güçsüz bir şirket değil. İki tane basit yazışma da kanıt olamaz. Adam bu işi internet cafe'den yapsa kimse bunu fark edemez ve kanıtlayamaz.

• asterisk* kullanıcısına yanıt
    13 satır yazı yazdım sonra senin 2 satırlık mesajına baktım ve sildim. Mesajımı anlayacak kapasiteye sahip olmadığına karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itzpapalotl

13 satır yazı yazdım sonra senin 2 satırlık mesajına baktım ve sildim. Mesajımı anlayacak kapasiteye sahip olmadığına karar verdim.

Sen diyince öyle oldu aferim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asterisk* -- 27 Nisan 2014; 4:14:21 >
  • Daha önce açıklamamış olması yanlış bunları biliyorsa Boqe'nin fakat bu yazdığı şeylerin haklılığını değiştirir mi? Sırf son paragraf bile ne kadar anlamlı; Lethilion'un, yani bir Riot çalışanının, banlanan oyuncunun yerine geçmesinin sorgulanması lazım sanki.

Sorun banlanan oyuncular değil banlanmayanlarda, burası açık. Bahsettiği kişiyi (tombalak dediği) bilmiyorum fakat amacın DP önünü açmak olduğunu düşünüyorum ben zira sezon finalini es kaza başka bir takımın kazanıp WC4'e gitmesi (uluslararası tecrübesi olmamasından ötürü gidecek takımın) faciaya dönüşebilir. Yeni ve daha yetenekli oyuncuların keşfedilmesi olsa amaç, ömür boyu turnuvadan men etmek daha mantıklı çünkü birçok oyuncu ile takımları sadece sözleşmelerini dondurdu, iptal etmedi; gelecek sezon kaldıkları yerden devam edecekler. Ve banlanan oyuncular arasında KillerES gibi parlamış kişiler olduğunu da biliyorum az çok.

Server'ın böyle kokuşmuş olmasının sebebini zaten şu ban muhabbeti bile gösteriyor. Riot TR adeta çöplük; birkaç tane işbilir kişi var, diğerlerini de eş dost toplayarak kadrolamışlar her türlü kayırma ve iğrençlik var. Burada Boqe'ye "Elinde kanıt var mı?" diye soranların kaçı Riot'u sorguladı peki? Boqe kafasına göre konuşmuş diyelim, işkembe-i kübradan atıyor. Oyunculara belki açıklama yapmış olabilir fakat oyunu oynayan kitleye herhangi bir kanıt sundular mı merak ediyorum, ben görmedim zira öyle bir şey. IP log'larını, boost'lanan oyuncuların listesini ve bu boost'lanmış kişilere uygulanmış yaptırımları öğrenmeye hakkım var. Belkide birisi benim karşıma geldi ve lig düşmeme sebep oldu, hakkımı aramak isterim o zaman. 1000 kişi mi, 2000 kişi mi boost'landı? Görüp tek tek bakmak istiyorum gerçekten ceza alıp almadıklarına çünkü daha önce açık seçik que snipe yapan adamları ticket'la belirttiğim halde (her türlü kanıtla) hiçbir ceza olmadığını gördüm.

Özet olarak, Boqe'nin yanlış yaptığı şeyler var bildiklerini daha önce açıklamamış olması veya birilerine rencide edici sözler kullanması gibi. Fakat gerçeği atlamayalım, Riot TR denilen oluşum kepazelikten ötesi değil.

• sanırım csdeki leş ortam lole sıçramış daha bilmediğimiz ne dümenler vardır varya
  • açıkçası artık bu ergenlikteki arkadaşların eloboost vb açıklamalarını okumamaya karar verdim. sanki ülkeyi kurtarıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrystalM FTW

quote:

Orijinalden alıntı: OwerKing

üslup çok ağır tombalak gibi insanları rencide edecek şeyler söylenmemeli arkadaş kim bilmiyorum ama bu konuşmalar hiç hoş olmamış bi takımla ilişkisi felan mı var olan söyleyebilir mi acaba ?

eskiden tombalakla aynı takımdaydı. Bence az bile söyledi

adam gelip eloboost şirketi kuracak , Trnin azına ... sonra westte rank kasıcak keyfine bakıcak mallarla biz uğraşıcaz

Bu mesajı imzası professional elobooster olan bir adam mı atıyor Aizen Q.Q ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.