Şimdi Ara

Boqe eloboost açıklaması/theokoles diss [SS Geldi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
7
Favori
6.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Börcır

quote:

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Quinn

Boqe eloboost açıklaması/theokoles diss [SS Geldi]

bende 5 arkadaşın şifresini biliyorum amaç ne ki şimdi?

Bilmen demek Riot'a göre hesabına sahip çıkamadığın anlamına geliyor ve sonucu permaban

Hesap satışının yasak olmasının nedeni şifreni başkasının öğrenmesi.

Arkadaşım hesap almadan önce "şu arkadaş hesabını daha fazla oynayamıyor yurt dışına çıkıyor, zaten ailecek görüştüğümüz insanların çocuğu hesabını bana devretmek istiyor" demişti ve hesap ertesi gün perma yemişti. Nedeni hesabınızı koruyabileceğiniz konusunda endişelerimiz var.

Zamanında hero denemek için hesap değişir normal oyuna girerdik bu suç mu diyosun şimdi?

Yani hesap devretmek gibi bir durum ve ya ranked girip eloboost yapma gibi bir durum yok ki zaten

Suç. Şifreni senden başka kimsenin öğrenmemesi gerekiyor ama riot bunu adam gibi takip etse % 15 oyuncu kalır dünyada perma yemeyen o yüzden takip etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmen demek Riot'a göre hesabına sahip çıkamadığın anlamına geliyor ve sonucu permaban

Arkadaşım hesap almadan önce "şu arkadaş hesabını daha fazla oynayamıyor yurt dışına çıkıyor, zaten ailecek görüştüğümüz insanların çocuğu hesabını bana devretmek istiyor" demişti ve hesap ertesi gün perma yemişti. Nedeni hesabınızı koruyabileceğiniz konusunda endişelerimiz var.

Zamanında hero denemek için hesap değişir normal oyuna girerdik bu suç mu diyosun şimdi?

Yani hesap devretmek gibi bir durum ve ya ranked girip eloboost yapma gibi bir durum yok ki zaten

Suç. Şifreni senden başka kimsenin öğrenmemesi gerekiyor ama riot bunu adam gibi takip etse % 15 oyuncu kalır dünyada perma yemeyen o yüzden takip etmiyor.

Eloboost ile şifre paylaşımını aynı kefeye koyan bir kafadasın yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: JMartinez

quote:

Orijinalden alıntı: OwerKing

quote:

Orijinalden alıntı: JMartinez

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CrystalM FTW

quote:

üslup çok ağır tombalak gibi insanları rencide edecek şeyler söylenmemeli arkadaş kim bilmiyorum ama bu konuşmalar hiç hoş olmamış bi takımla ilişkisi felan mı var olan söyleyebilir mi acaba ?

eskiden tombalakla aynı takımdaydı. Bence az bile söyledi

adam gelip eloboost şirketi kuracak , Trnin azına ... sonra westte rank kasıcak keyfine bakıcak mallarla biz uğraşıcaz

aynı takımda olsaydı hala bu üsluplamı yazıcaktı sence ? hiç sanmıyorum oyunda da realde de her şey menfaat ilişkisine bağlanmış durumda eloboost durumu kesinlikle kabul edilemez bi durum fakat riot gamesin de her yapanı banlaması gerekiyor suçlu banlanmayıp suçsuz banlanıyorsa orda bir yanlış vardır hak yeniyordur. Kanıtlar felan da varsa arkadaşın riotu bundan haberdar etmesi gerekir.

Adam zaten kanıtları gönderdiğini söylemiş

sonuç ?

Arkadaşım okumadın mı anlamadım ki. Adam kanıtları gönderdim fakat para alışverişinin olduğuna dair bir kanıt yok bakarız sonra gibi geçiştirici cevaplar verdiler gibi bir şey yazmış.

yayında 3 kere kontrolden geçtiğini söyledi zaten geçiştirici bi cevap olmaz yoksa yoktur demek ki bi işlem yapılmadıysa boost olayıda yoktur babasının oğlu değil kimseyi kayıracak durumları yok bence

• çok güzel yazmış, haklıda.
  • sa beyler.
    an ihtibari ile facebooktaki sayfamı sahte hesap diye şikayet edilmiş kapatılmış bulunuyor. artık ne alaka ise...

neyse olay tek o ekran görüntüsünden ibaret değil emin olun. bu olayıda hiç bi oyuncu veya lol ile ilgili başka bi sayfa duyuracak kadar adamda değil.
    hepsi 3.5 atıyorlar. ileride bize patlar diye.
    ben bu adamla aynı takımda değildim. bu adam takımda iken ben takımdan çıkmıştım çoktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Theokolesin bi manitası vardı lol kız takımında.Kızlar kullanmış olabilir çocuğu yada theokoles belki kızları kullanmıştır

• CrystalM FTW kullanıcısına yanıt
    sen eloboost yapsan ne olcak kendı capında takılıyosun. lig durumu filan olsa neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

takımdan ayrılınca böyle igrençlikleri paylaşan adamlara asla güvenmeyin hayatı boyunca bu tarz arkadan hançerlemeye bayılırlar.Ya zamanında açıklayacaktı yada açıklamayacaktı yazık.Ki gerçekciliği bu davranışıyla çok aşagılara inmiş oldu.

onun dışında bu banlanan 18 kişinin hepside "ya ben neden banlandım hiç eloboost yapmadım ki" diyen insanlardı.Uyarıya falanda gerek yok feritin dediği gibi birşeyin yasak olduğu her gün tekrar edilmez 3 yaşında cocuklar değilsiniz.

"Az para kazanıyoduk o yüzden boost yaptık" kadar da saçma bi fikiri savunmayın mümkünse.

katılıyorum buyuk ıhtımal thekloes ile arasında anlasmazlık filan olmustur ben bunu nasıl yaralarım dıye dusunup boyle bısey yapmıs
  • Asıl bomba sonda siz neden Theo konusuna o kadar takıldınız? Riottan biri gireceği takımı bu yolla düzenliyor demiş. Herkes o kişinin kim olduğunu biliyor zaten. Amet bizim okulda, ona çok yakın insanlarla da konuştum. Herkes kesinlikle eloboost yapmadığını söylüyor. Okuduğu okuldan da paraya ihtiyacı olmadığı ortada. Çelıncır serisindeymiş biri onun için bir maç satma durumu olmuş tr'de diyorlar. Ama West hesabı banlanmış falan. Eğer gerçekten bu kadar karışık durumlar varsa olaylar olaylar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boqe

sa beyler.
    an ihtibari ile facebooktaki sayfamı sahte hesap diye şikayet edilmiş kapatılmış bulunuyor. artık ne alaka ise...

neyse olay tek o ekran görüntüsünden ibaret değil emin olun. bu olayıda hiç bi oyuncu veya lol ile ilgili başka bi sayfa duyuracak kadar adamda değil.
    ben bu adamla aynı takımda değildim. bu adam takımda iken ben takımdan çıkmıştım çoktan.

As.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lethilion hangi takima gecti yada gececek beyler? Uzun zamandir takip ededim de.

• quote:

bu resmı paylasmasının amacını anladım bunlar zaten aynı takımda degilmiydi bootcamp filan baya icli dıslı olurlar benım bı arkadasım istese hesabımı bende verırım. cok sacma olmus bunu koyması.
  • sayfa kapatıldığı için kanıt listesinden oyun firmasının adamı kolladığına dair SS'ler

• quote:

sayfa kapatıldığı için kanıt listesinden oyun firmasının adamı kolladığına dair SS'ler

/>

/>

Senın yerıne oynadıgı mac ne zaman gerceklestı ? ustunden kac hafta gecti ? neden ertesi gun degilde o kadar gün sonra bunu yüzüstüne cıkardın veya arkadasın degilmi neden boyle bi acıklama yaptın

• quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

sen eloboost yapsan ne olcak kendı capında takılıyosun. lig durumu filan olsa neyse

Ondan bahsediyorum.
  • quote:

sa beyler.

moruk iyi güzel yazmışsın, bu olay da doğruysa theokoles de banlansın.

fakat tek sorum, niye bu zamana kadar bekledin? madem elinde kanıt vardı niye zamanında paylaşmadın böyle böyle diye?
    k.bakma ama bence senin amacın eloboost yapanı ele vermek değil, aranızda ne yaşandıysa intikam almak. bence iyi niyetli değilsin bu konuda.

• "Spor" veya "E-spor" bir şey fark etmeksizin bu memlekette bozulmaya ve istismar edilmeye devam edilecektir. (İfşa edende de ifşa edilende de bir yanlış var kanaatimce.) Bizler ne kadar gerçekleri haykırsak da birileri bu çarkı döndermeye devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redegit -- 26 Nisan 2014; 20:20:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Asıl bomba sonda siz neden Theo konusuna o kadar takıldınız? Riottan biri gireceği takımı bu yolla düzenliyor demiş. Herkes o kişinin kim olduğunu biliyor zaten. Amet bizim okulda, ona çok yakın insanlarla da konuştum. Herkes kesinlikle eloboost yapmadığını söylüyor. Okuduğu okuldan da paraya ihtiyacı olmadığı ortada. Çelıncır serisindeymiş biri onun için bir maç satma durumu olmuş tr'de diyorlar. Ama West hesabı banlanmış falan. Eğer gerçekten bu kadar karışık durumlar varsa olaylar olaylar.

++ bende ameti tanırım eloboost yapmadığından emin olduğum kişiler arasında.

Kesinlikle lethi nin takıma girmek için yaptığı birşey gibi geliyor , ama kanıt yok bişey yok kesin konuşmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

quote:

sayfa kapatıldığı için kanıt listesinden oyun firmasının adamı kolladığına dair SS'ler

/>

/>

Senın yerıne oynadıgı mac ne zaman gerceklestı ? ustunden kac hafta gecti ? neden ertesi gun degilde o kadar gün sonra bunu yüzüstüne cıkardın veya arkadasın degilmi neden boyle bi acıklama yaptın

o üstü karalı kişi ben değilim. o adam arkadaşım falanda değil. gelip benide boostlamadı. bu kişi bu adamın kız arkadaşlarından biri.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eloboost ile şifre paylaşımını aynı kefeye koyan bir kafadasın yapma

Ben sana id şifre vermenin perma sebebi olduğunu söylüyorum ve eloboost ile ilgili hiçbir şey yazmadım. Mesajlara cevap vermeden önce okumanı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.