Şimdi Ara

Bootcamp ile windows 8.1 yükledikten sonra ekran parlaklık sorunu!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Late 2013 Macbook Pro nun ayırdığım 100 GB lık kısmına bootcamp ile windows 8.1 yükledim. Tüm driverlar falan otomatik yüklendi. Ancak 2 sorun var düzeltemiyorum. İlki ekran parlaklığını tuşlardan ayarlayabiliyorum ancak ortam ışığına göre kendi kendine de parlaklık azalıp artıyor.. Otomatik parlaklık kontrolünü devre dışı bırakacak bir yol bulamadım..
    İkincisi ise bluetooth u kapatma seçeneği çıkmıyor. Bilgisayar ayarlarını değiştir - Bluetooth sekmesini tıklayınca normalde bluetooth açık- kapalı yapma tiki çıkması lazımken sadece Bluetooth cihazları arıyor yazısı çıkıyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 side ayarlar kısmında.Bluetooth wireless kısmında.Diğerindede otomatik parlaklığı kapatmanız gerekiyor.Otomatik parlaklık açık olduğu zaman ekranın parlaklığı hep normale göre düşük kalıyor.
    screen için bu yolu takip edebilirsiniz.
    http://www.howtogeek.com/107173/disable-windows-8s-adaptive-brightness-to-fix-dark-screen-problems/
    bluetooth 'da burada

Bootcamp ile windows 8.1 yükledikten sonra ekran parlaklık sorunu!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mogosan -- 29 Haziran 2014; 10:38:15 >
  • sağol ekran parlaklığını hallettim sayende ama bluetooth olayı maalesef olmuyor. paylaştığın fotodaki ekranda bende sadece uçak modu aç kapa ve wi-fi aç kapa var. bluetooth tiki yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.