Şimdi Ara

Bookshelf kısa süreli test takası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Malum stereo'cular olarak farklı sesleri tecrübe etmekten alıyoruz. Fakat tabi ki sürekli al sat yapmak da bütçeyi biraz zorluyor. Konunun özeti aslında şu; belirli bi seviyenin üzerinde farklı bir ya da birkaç bookshelf hoparlör tecrübe etmek istiyorum kendi ev ortamım, kendi amfim, kendi kablolarım ile. Fikri hoşuna giden ve Anadolu yakasında yaşaya arkadaşlar var ise, ben kendim gelip Dali Zensor 3'lerimi ellerimle teslim edip, karşılığında arkadaşın hoparlörleri alacağım. Aramızda belirlediğimiz süre sonrası da aynı şekilde gelip geri teslim edeceğim. Hiç kimseyi yormam :) Hoparlörleri kesinlikle yüksek seslerde dinlemeyeceğim, apartman yapım buna uygun değil zaten. Bebek gibi bakacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Düşünenleri bayram sonrası takası yapacak şekilde bekliyorum :)

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• Hocam belirli bir seviyenin üstü demişsinizde sizin Hoparlörler zaten giriş seviyesi

• Kim kime hoparlör denemek için verir kim kimden hoparlör alır test için valla enteresan olur

• Bende Zensor 1 var. talibim

• Creative t40 var

Wilson max le takas etmek isteyen var mı bir hafta kullanicam

• Tuğrul Hocam veren olsada yine Zensore denk bir Hop.verir,zaten aldığın verdiğinin dengi olduktan sonrada gerek yok zaten.Şimdi ben desem benim Surroundları denemek için vereyimde,Zensorun çifti benim Surroundların teki yapmıyor.

• Fiyata neden takılıyosunuz arkadaşlar hemen :) Atıyorum bi Monitor Audio BX2 sahibi bi arkadaş olabilir. Alırken Zensor 3 ile BX2 arasında kalmıştır ve Zensor hep aklının bi köşesinde nasıldı acaba diye duruyodur, denemek ister :)
    Zensor 3 evet giriş seviyesi bi hoparlör sayılabilir fakat bu seviyede piyasada çokça hoparlör mevcut. Merak meselesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.