Şimdi Ara

Boo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
8.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • POMERANIAN BOO cinsi Hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi tek bilgim çok pahalı oldukları :D ama bazı veterinerler 300-500 arası falan istiyorlar :D İddaa tutarsa alcam ama neyse siz bilgilerinizi paylaşın benle :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanaslan1 -- 27 Kasım 2012; 17:40:11 >

• kardes bu nedir ya duracell reklamindakine benziyor cok degisik bir hayvanmis bir kac ss koyarsan ilgi artar konuya bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel sevimli köpek bir ara araştırdım.Hatta bir sitede 200tlye buldum.Mail atınca yurt dışında dolandırıcı olduklarını anladım

300 TL ye bulabiliyor musun sen orda ?
  • Sen onu iddaa parası ile alacaksan o hayvana çok yazık gerçekten aşı masrafları 500-550 gibi masraf tutacak onun mamasını alacaksın vitaminleri proteinleri tüy tarayıcısı tüy şampuanı çiş eğitimi için sprey tarzı birşey sonra tasması diş gelişimi için yumuşak oyuncakları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Sen onu iddaa parası ile alacaksan o hayvana çok yazık gerçekten aşı masrafları 500-550 gibi masraf tutacak onun mamasını alacaksın vitaminleri proteinleri tüy tarayıcısı tüy şampuanı çiş eğitimi için sprey tarzı birşey sonra tasması diş gelişimi için yumuşak oyuncakları.

Ben sadece hayvanın parasını iddaadan vericem diğerlerini almak içinde param var zaten staja gidiyoruz 340 lira ayda alıyorum bence yeterli olur heralde 2 ayda asgari ücret yapıor..
  • İşte Boo buu :):):)

Boo
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberSurfer

Güzel sevimli köpek bir ara araştırdım.Hatta bir sitede 200tlye buldum.Mail atınca yurt dışında dolandırıcı olduklarını anladım

valla bir site var veterinerler köpek çiftlikleri ve sahipleri hayvan satıyorlar sitede.300 500 liraya buldum bursada 0-3 aylık ?
  • Ben yurtdışından chipli,aşılı 1200 tl diye duymuştum. Ama bunlarda kalp hastalıkları çok olabiliyomuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicanaslan1

quote:

Güzel sevimli köpek bir ara araştırdım.Hatta bir sitede 200tlye buldum.Mail atınca yurt dışında dolandırıcı olduklarını anladım

valla bir site var veterinerler köpek çiftlikleri ve sahipleri hayvan satıyorlar sitede.300 500 liraya buldum bursada 0-3 aylık ?

Pm atar mısın o linki alayım öyle bi fiyatı varsa yeri önemli değil.

quote:

Orijinalden alıntı: Nothing2_Lose

Ben yurtdışından chipli,aşılı 1200 tl diye duymuştum. Ama bunlarda kalp hastalıkları çok olabiliyomuş.

Boo gibi köpeklere teacup deniyor.Bu tür ırkların genetiğiyle oynandığı için sorunlu olduğu söylenir.Ama kesin bir şey demek imkansız tabi ki.

• Pm attım bakam al :D
  • Siteyi banada pm atar mısın.
    Bu arada çok itici geliyor bu cins bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonel Sinek

Siteyi banada pm atar mısın.

Bunlar yurt dışındaki dolandırıcılar.Daha önce bir tanesiyle iletişime geçmiştim.1 dişi 1 erkek pug cinsi köpeği 320TL'ye verecekti.Dedim ver şirkete gelince hepsini ödeyeyim ben yok ilk bana yollayacaksın diye diretti :)
  • quote:

quote:

Bunlar yurt dışındaki dolandırıcılar.Daha önce bir tanesiyle iletişime geçmiştim.1 dişi 1 erkek pug cinsi köpeği 320TL'ye verecekti.Dedim ver şirkete gelince hepsini ödeyeyim ben yok ilk bana yollayacaksın diye diretti :)

Husky çiftlikleri şecereli 3 aylık maskeli yavruya araba parası istiyor. Barınakta veya sahiplendirme ile hepsi 1 yas üstü veya sahiplendirme ayağına satılık iyice şaştım :))

• quote:

quote:

quote:

Husky çiftlikleri şecereli 3 aylık maskeli yavruya araba parası istiyor. Barınakta veya sahiplendirme ile hepsi 1 yas üstü veya sahiplendirme ayağına satılık iyice şaştım :))

Barınaklardan 20tl civarı bir ücrete istediğini alabilirsin ama sahibinden.com a bakarsan para isterşer :)

• Barınakta yavru var mıdır yani hepsinin yaşları büyük mü ?
  • Barınakta var tabi yavru ama benim gibi tek cinse kafayı takmışsanız ısınız zor

• panpa bana malta terrierde olur :D jack russel da olur :D
  • bu konuyu bilerek hortlattım bu köpekten istiyorum sahiplendirmek isteyenler mutlaka mesaj atsın :(
  • arkadaşlar bu köpek cinsi çok pahalı nereyi aradıysam 10 bin ila 30 bin arası fiyat çektiler. şişlide kadıköyde bir kaç firma var 4-5 binliraya veriyorlar ama fbi kodları felan yok. sonunda 13 binliraya alınmış çipli pasaportlu scr li aşılı pomeranian aldım sahibinden yurddışına çıkacağı için satıyordu 3500 tl ye kavga dövüş aldım 1 hafta oldu eşimle ailemle papazız ama tutabildiğim kadar tutucam. olmassa aynı paraya verebilirim.
  • birde dikkat edin bursada felan birkaç firma var 1000 tl ye yavrusunu satıyorlar. köpekler stipz diye bir cins. büyüdükçe pomeranian lıkdan çıkıyorlar aman dikkat edin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.