Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (937. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.362
Cevap
720
Favori
1.979.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus flexi 150/10 market vermiş uygulamada. Ücreti 1,99.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hergangi bir akaryakit istasyonunda 4x75 harcamaya 20 tl bonus geldi. BENZIN yazip 3340'a gonderin

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    Uzun numaradan yemedi :(
    Ne kadar süre içiresinde yapmak gerekiyor hocam

• 15 Agustosa kadar hocam. Bonus flasta size ozel diyor. Ben 1 aydir bu karti kullanmiyom habire msj geliyo 3 taksit bedava bilmem ne, adam gibi kampanya gelmeden harcama yapmam. Axess aldim on numara :))

Aslında araç kullanıyorsanız opet kampanyasıyla birleştirirdiniz.benim bir 100 liralık kaldı opette.sonra axess PO ya başlarım

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Kullanmadiginiz sureler sayilmaz hocam, olur da aidat gelirse mutlaka iade edeceklerdir.

aynen hocam.. mh yi aradım.. 2 yıl önceki kart olsa da bugünden itibaren 12 ay dedi

hiç değilse kartı atmamanın bir yararı oldu
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Iyiymiş kurye telaşı olmamış

• Flexi kartı aldığımdan beri (yani yaklaşık 3 aydır) kişiye özel kampanya hiç çıkmıyor bonusflaşta. Acaba neden ki?
  • SİLİNEN MESAJLAR HAKKINDA YÖNETİCİ AÇIKLAMASIDIR.MALUM ÜRÜNDEN DOLAYI ARKADAŞLAR BURALARA YAZMAYIN AKBANK UYANDI

quote:

Lütfen artık açık şekilde yazmayın şu mevzuyu, Akbank olayından da mı ders almadınız hiç!

Mesajları sildim.
    Sorularınız için lütfen PM kullanın artık, yoksa bunlar da gidecek elimizden.

İyi forumlar,
  • Bonus genç te steam kampanyasından 2 ayda topla 20tl bonus aldım. Herkse tavsiye ederim..

• Ekstra 15 TL bonus! Paracard Bonus ile 31 Temmuz - 28 Agustos arasi toplam 450 TL alisverise 15 TL bonus! HARIKA yaz 3340a gonder paracard.com.tr/u14 BonusFlas ile SMS ucreti odemeden katilabilirsiniz. SMS almak istemiyorsaniz SMSIPTAL yazip 3342ye gonderebilirsiniz.Mersis:0879001756600379 B016

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Bonus genç te steam kampanyasından 2 ayda topla 20tl bonus aldım. Herkse tavsiye ederim..

Gecen sene altlimitsiz veriyorlardi yinede iyi tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekstra 25 TL bonus! Paracard Bonus ile 31 Temmuz - 28 Agustos arasi toplam 500 TL alisverise 25 TL bonus! YILDIZ yaz 3340a gonder paracard.com.tr/u13 BonusFlas ile SMS ucreti odemeden katilabilirsiniz. SMS almak istemiyorsaniz SMSIPTAL yazip 3342ye gonderebilirsiniz.Mersis:0879001756600379 B016

• Bu ay 900 TL ye 20 TL bonus

Kartı kenara koymanın zamanı geldi

• Ekstra 25 TL bonus! Paracard Bonus ile 31 Temmuz - 28 Agustos arasi toplam 1100 TL alisverise 25 TL bonus! HARIKA yaz 3340a gonder paracard.com.tr/u14 BonusFlas ile SMS ucreti odemeden katilabilirsiniz. SMS almak istemiyorsaniz SMSIPTAL yazip 3342ye gonderebilirsiniz.Mersis:0879001756600379 B016

HARİKA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin_66 -- 31 Temmuz 2017; 18:27:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Flexi kartı aldığımdan beri (yani yaklaşık 3 aydır) kişiye özel kampanya hiç çıkmıyor bonusflaşta. Acaba neden ki?

Bende de aynı

• 1900/45 gelmiş .
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Fazlasını vermiyorlar malesef. Anahtar 'DAVET' mi ?

• https://www.bonus.com.tr/t

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.