Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanmbe

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Gittim Koton'a 4 pantolon aldim 145 tuttu, 40'i bonus olmak uzere tek slipte 145'i cektirdim kalan 105'i de 3'e bolduler. Kafa rahat.

internet şubesinden bakabilirmisiniz ? koton giyim/aksesuar olarak mı geçiyor acaba ?

Giyim/Aksesuar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Sadece ŞOK a özel 20 liralık bonusunu kulllananlar lütfen buraya nasıl kullandıklarını yazsınlar. Her akşam iş çıkışında 2 ayrı Şok 'a gidiyorum, pos makinasına kartımı takıyor , puan muan yok diyor. Oysa bana sms geldi "20 liran yüklendi Şok ta harca" diye.

Bende ayni dertten muzdaribim.bugun yarim saat baslarinin etini yedim calisanlarin.banka yuklendi diyor sok puan yok diyor.en sonunda 444 0339 aradilar cevap klasik:birkac gune sorun gidecek

• Arkadaşlar ŞOK bonusu ne internette ne posta gözükmüyor. Bu gün işi bilen bir kasiyer çekti bonusu.Boşuna şikayet kaydı oluşturmayın benim gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polyo

Arkadaşlar ŞOK bonusu ne internette ne posta gözükmüyor. Bu gün işi bilen bir kasiyer çekti bonusu.Boşuna şikayet kaydı oluşturmayın benim gibi.

Merhaba!
    Bugün bende ŞOK market bonusu için Kasiyeri uğraştırdım fakat yapamadı.
    Bulamadı 20TL Bonusu...
    Eğer, sizin kasiyerden öğrenme şansınız varsa nasıl yaptığını öğrenip paylaşırmısınız?
    selamlar...
  • polyo kullanıcısına yanıt
    Arkadasim sunu detayli bir ogrende kurtar bizi su isten
    Firma bazli kampanyLARda hep sorun cikiyor zaten

• KULLANDIGIN KADAR BONUS HEDiYE!GiYiM,MARKET,RESTORANDA 75TL VE UZERi iSLEMDE KULLANDIGIN BONUSUN 40TLYE KADARI GERi GELiYOR!KAZAN YAZ 3340A GONDER. money.com.tr

Mal migros kasiyeri ilk puani cekti sonra geri kalani karttan cekti
    Sartlarda da en alttaki madde de tek seferde yapilmasi gerekiyo diyor
    Ozellikle sordum tek seferde yapamiyomusunuz diye yok oyle yapamiyoruz dedi
    Sartlarada sonradan baktim yoksa iptal derdim ugrastirirdim

• 07-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bonus ile SMS metninde belirtilen tutarda alışveriş veya nakit işlemi yapmanız durumunda SMS metninde belirtilen tutarda bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan "YANIT" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    https://www.bonus.com.tr/pages/ra.aspx

Bir deneyin. Ben denedim kabul etmedi kriter cart curt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurgencx -- 8 Mayıs 2014; 18:44:19 >
  • onurgencx kullanıcısına yanıt
    Bonus link sonlarını iyice zorlamaya başladı. "ra" nedir yahu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 8 Mayıs 2014; 19:12:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

KACMAZ a az once uzun numaradan msj attim kabul etti denicem bakalim yaticakmi 2 defa 50 tllik benzin alsam geceli olurmu ?

Ben ikinci alışverişi yakıt olarak aldım. Hatta geçen aydan yatan bonusları da kullandım 50+40bonus. Ve hatta Vakıfbank ve hsbc puanlarını da kullandım benzin istasyonunda :) hepsini tek tek çekti, sonra da toplam çektiği tutarda yakıt aldım..sonuçta 20tl bonus kazandınız sms'i geldi.
    Bu arada bu ayki KEZ kampanyası ne zaman başlayacak acep?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

07-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bonus ile SMS metninde belirtilen tutarda alışveriş veya nakit işlemi yapmanız durumunda SMS metninde belirtilen tutarda bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan "YANIT" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    https://www.bonus.com.tr/pages/ra.aspx

Bir deneyin. Ben denedim kabul etmedi kriter cart curt.

Her geçen gün kötüye gidiyor...
    "Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmayan ve kampanya SMS'inin gönderildiği numara dışında bir numaradan gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır."

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Arkadaşlar ŞOK bonusu ne internette ne posta gözükmüyor. Bu gün işi bilen bir kasiyer çekti bonusu.Boşuna şikayet kaydı oluşturmayın benim gibi.

Merhaba!
    Bulamadı 20TL Bonusu...
    Eğer, sizin kasiyerden öğrenme şansınız varsa nasıl yaptığını öğrenip paylaşırmısınız?
    selamlar...

Şok bonusların nasıl harcanacağını anlatıyorum.

Ürünü geçiyorsunuz
    ödeme tutarını pos cihazına yolluyor
    siz şifreyi giriyorsunuz
    1-normal çekim(ödemeyi) seçtiriyorsunuz kasireye
    sonra başlığında MONEY BONUS? yazan ekran geliyor.
    bu ekran (20.00 TL puan var) şekinde bilgi veriyor. Bu ekranda kasiyer klavyeden 20.00 yazip onaya basıyor

Bu şu anlama geliyor 20 liralık alışverişi normal ödücem ama 20 lirasını şok bonustan ödüyecem kalanını(yani sıfır) normal ödüyecem

ya da şu anlama geliyor 30 liralık alışverişi normal ödeyeceğim ama 20 lirasını şok bonustan ödeyeceğim kalanını(yani 10 TLsini) normal ödeyeceğin.

4 kartım ile de denenip başarılı sonuçlanmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12345^

quote:

quote:

Merhaba!
    Bulamadı 20TL Bonusu...
    selamlar...

Şok bonusların nasıl harcanacağını anlatıyorum.

Ürünü geçiyorsunuz
    ödeme tutarını pos cihazına yolluyor
    siz şifreyi giriyorsunuz
    1-normal çekim(ödemeyi) seçtiriyorsunuz kasireye
    sonra başlığında MONEY BONUS? yazan ekran geliyor.
    bu ekran (20.00 TL puan var) şekinde bilgi veriyor. Bu ekranda kasiyer klavyeden 20.00 yazip onaya basıyor

Bu şu anlama geliyor 20 liralık alışverişi normal ödücem ama 20 lirasını şok bonustan ödüyecem kalanını(yani sıfır) normal ödüyecem

ya da şu anlama geliyor 30 liralık alışverişi normal ödeyeceğim ama 20 lirasını şok bonustan ödeyeceğim kalanını(yani 10 TLsini) normal ödeyeceğin.

4 kartım ile de denenip başarılı sonuçlanmıştır.

Yarın deneyeceğim. Kasiyerler beni görmekten bıktı artık. Bende usandım sürekli denemekten. Hadi hayırlısı. Sağol kardeş. Yarın bakalım ne olacak ?

• Üstad, emeğiniz için çok teşekkürler. Sizin çip bir şekilde güncellenmiş, en azından bir kısım arkadaşların işi hallolur.

Yalnız, arkadaşlar, şok'a çok güvenmeyin. Benim şokbonus kazandınız sms'i gelen 2 kartımda da moneybonus 0 gösteriyor, kasiyer'e "yine de ordan al" deyince bakiye yetersiz diyip işlem yapmıyor sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 8 Mayıs 2014; 21:39:02 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uuykucuu

quote:

Orijinalden alıntı: SpyderS

Kipa balcovada KAZAN yapamadim arkadaşlar. Bonusu ayri çekiyordu işlemi yaptirmadim. 76 TL tek geçtim .kaçmaz a msj geldi. Yok mu şöyle bunu kullanabilecegimiz bir yer İzmirde?

Ben şirinyer kipa da kullandım hocam tek slip te.

Arkadaşlar, Eşim, Son 2senedir çalışmamakla birlikte, 3,5sene boyunca Kipa'da kasiyer olarak çalıştı.
    Bu işlemi sorduğumda, çalıştığı dönemde işlemin kipalarda yapılabildiğini belirtti.
    Fakat, eşimin dediğine göre, ödeme yapılırken, kasiyerin ''Bonus olarak ödeme kısmına girip,(Karttaki Toplam bonus orada görünüyormuş), kullanılacak Bonus tutarını yazınca(40TL) kalan ücret kısmını karttan başka işlem yapmadan tek slipte çektiğini belirtti.
    Kipaya yarın gidecekler, 2TL'lik ürün alıp, 1TL'sini Bonus kullanarak, kasiyere bu şekilde belirterek denemelerini söyleyin.
    Eğer olursa 75TL'lik alışverişinizin, 40TL'sini bu şekilde yaparsınız.
    Acelesi olmayanlar 1gün daha beklesin, yarın akşam aksilik çıkmassa, Kipaya alışverişe gidip biz deneyeceğiz, ayrıntısıyla burada yazarım...
    İyi geceler.

Evet Arkadaşlar!
    Kipa'da ''KAZAN'' kampanyasına katılıp, 40TL'lik Bonusu 75TL'lik işlemde harcamak isteyenler;
    Kipa kasalarında EFT denen bir sisteme geçtiğinden dolayı tek slipte hem bonuslu ödeme hemde normal ödeme gerçekleşmiyormuş.
    Fakat, Kasiyer ödeme tutarını klavyeden değil de Post cihazı üzerinden manuel olarak bonus çekilecek tutar ve kalan tutarı karttan tek slipte çekebiliyor.
    Bunu kasiyere bu şekilde iletirseniz yapabilirler.
    Çoğu yeni başlayan kasiyerler EFT denen sistemle, sadece klavye üzerinden ödeme almayı öğrendiği için eski sistemi bilmeyebiliyormuş.
    Durumu garantiye almak için, Kasa şeflerinden birine ulaşın ve durumu belirtin, Garanti Bankası Bonus kampanyasında tek slipte hem bonuslu hemde normal ödeme olması gerektiğini söyleyin, yardımcı olurlar...
    Bugün 121TL'lik alışverişin 100TL'sini bonus ödeyerek, bu şekilde bir işlem gerçekleştirdim.
    Selamlar...

• Hocam bana da ilk denemede bakiyesi yetersiz dedi hep. Kasiyerlerin kafasının dikine gidip bildigini denemeye çalışmasından oluyor. 1-Normal ödeme menüsünden ilerleyince oluyor

• Ben de bu akşam iki farklı denemede (iki kasada) Şok market bonusu kullanmaya çalıştım ancak ikisinde de normal bonuslarımdan düştü , moneybonus seçeneği 0 tl gözüküyordu ama ilk alışverişimden sonraki slipte "kullanılabilir şok bonus 20tl" yazıyordu ona güvenerek ikinci alışverişi yaptım yine money bonus seçeneğini seçmesine rağmen normal bonuslarımdan puan düştü
  • 12345^ kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Bir de öyle denetelim.

• Bende biraz önce tüm Carrefour elemanlarını ayaga kaldırarak ve 15 20 dk uğrasarak bonusu kullandim. 100 tl lik hediye kart aldım onu almak problem oldu bonusu kullanmak değil. Hediye kart parca parca kullanılabilirmis ve 3 ay süresi varmış.

• Bu arada geçen ayki kaçmaz kampanyasından 20tl bonus yatmamış , aynı durumda olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.