Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.202
Cevap
718
Favori
1.961.679
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun mopasta kazan kampanyasini hallettim alisverise baslamadan once sormustum tek slipte bonusla normal cekimi kullanabiliyormusunuz diye evet demisti garanti pos makinesine normal tutari girip ondan sonra bonusun ne kadarini kullanmanizi istediginizi soruyo gerci kasiyer 40 lira yerine 40 kurus yazdi ama hemen mudahale ettim :) sonuc olarak tek slipte gecti ama herhangi bir mesaj gelmedi umarim kazanmisizdir kacmazin ilk alisverisini de tamamlamis oldum 40+20 su an oldu gibi kez de gelir umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben birkaç kere bonus kullanarak alışveriş yaptım.Arkadaşın dediği gibi pos cihazı üzerinden yapmıştı
  • Paracard'ın (paracard.com.tr/d) BİM kampanya bonusu eksik yatmış ama yatmış.

• espanyol55 E kullanıcısına yanıt
    Ben de Bayrampaşa CarrefourSA'da yaptım, ilk ben yaptığım için biraz afalladı elemanlar. Bana sürenin 6 ay olduğunu söylemişlerdi ama demek ki 3 aymış. Bir an önce bitirmek lazım.
    Bu arada Paracard için kampanya Bonus'larını iGaranti'den işlem geçmişinde görebiliyor muyuz?

• bim çalışanları bonusu yatmış. ayın 2 sinde de turkcell çalışanları bonusu yatmıştı. umutlu değildim ama yatırmışlar
  • KEZ hayırlı olsun link yok ama mesaj attım uzun numaraya katılımınız alınmıştır dedi.Tek seferde ve ayrı günlerde 2 kere daha 50 tl harcayın 20tl bonus kazanın.6-13 haziran arası kullanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin011

KEZ hayırlı olsun link yok ama mesaj attım uzun numaraya katılımınız alınmıştır dedi.Tek seferde ve ayrı günlerde 2 kere daha 50 tl harcayın 20tl bonus kazanın.6-13 haziran arası kullanılabilir.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

• http://paracard.com.tr/m
    Paracard bim çalışanlarına özel ile aynı;) katılım alındı mesajı geldi.

• Bugün Kipa'dan 83 TL'lik alışveriş yaptım. 41 TL bonus gerisi normal ödedim. Ancak ne mesaj geldi ne de slipte çıktı. 50 TL yapıp Kaçmaza katılmayı unuttum
  • kazan kampanyası benim amex kartıma geldi
    mesajı gönderdim kaydoldum
    ama galiba meseleyi yanlış anladım
    a101 e gittim, alışveriş öncesi kasiyere garanti posunu ve aynı slipte hem bonus hem geri kalan alışverişi yapar mısın dedim. yaparım dedi
    ancak alışveriş sırasında pos cihazı bonus yetersiz dedi. şimdi benim bu kampanyadan faydalanmam için, ameximde 40 lira bonus mu bulunmalı (ki, yok)
    ilk defa anlayamadığım bir kampanyası var garantinin
  • Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

kazan kampanyası benim amex kartıma geldi
    a101 e gittim, alışveriş öncesi kasiyere garanti posunu ve aynı slipte hem bonus hem geri kalan alışverişi yapar mısın dedim. yaparım dedi
    ancak alışveriş sırasında pos cihazı bonus yetersiz dedi. şimdi benim bu kampanyadan faydalanmam için, ameximde 40 lira bonus mu bulunmalı (ki, yok)

Farketmiyor hocam. Bonus hangisinde var ise onunla yap karta Bonus geri gelir. Çünkü ekstre sadece Bonus kartta birleşerek geliyor. Bugün 80 TL ilk lira kart aldim. 40 TL Bonus kullandim kipadan. Gelsin bonuslar

• Bu zamana kadar da beklemiştim Kaçmaz ile Kezi birleştiririm diye, bugün Kazan kampanyasını uygularken kaçmaz da olmuştu. Bu da olsaydı 3 lü combo yapmış olacaktım, ama neyse ki bu da 50 x 2 :)

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 9 Mayıs 2014; 1:19:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

07-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bonus ile SMS metninde belirtilen tutarda alışveriş veya nakit işlemi yapmanız durumunda SMS metninde belirtilen tutarda bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan "YANIT" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    https://www.bonus.com.tr/pages/ra.aspx

Bir deneyin. Ben denedim kabul etmedi kriter cart curt.

Her geçen gün kötüye gidiyor...
    "Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmayan ve kampanya SMS'inin gönderildiği numara dışında bir numaradan gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır."

Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım sağlamak için "EVET YANIT" yazarak kartın son 6 hanesinin 3340'a gönderilmesi gerekmektedir.

bu şekilde deneyin bende de olmamıştı. Bu şekilde yolladım kabul edildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyderS

quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

kazan kampanyası benim amex kartıma geldi

Farketmiyor hocam. Bonus hangisinde var ise onunla yap karta Bonus geri gelir. Çünkü ekstre sadece Bonus kartta birleşerek geliyor. Bugün 80 TL ilk lira kart aldim. 40 TL Bonus kullandim kipadan. Gelsin bonuslar

cevap için teşekkürler
    cebime gelen mesaj amex ileydi, ona kaydoldum
    bonus platinumda gittigidiyordan kazandığım 100 lira bonus var, onunla yapsam olur diyorsunuz
    yarın denerim

• quote:

07-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bonus ile SMS metninde belirtilen tutarda alışveriş veya nakit işlemi yapmanız durumunda SMS metninde belirtilen tutarda bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan "YANIT" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

ben denedim oldu bana mesaj gelmediği halde yolladım kampanyaya kaydınız alınmıştır diyor fakat harcama kriterleri nelerdir yazarmısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

quote:

"Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmayan ve kampanya SMS'inin gönderildiği numara dışında bir numaradan gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır."

Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım sağlamak için "EVET YANIT" yazarak kartın son 6 hanesinin 3340'a gönderilmesi gerekmektedir.

bende denedim oldu kampanyanın kriterleri nedir ?

• Bu HRC kampanyasına katıldım. Şimdi ne kadarlık alışveriş yaparsam bonus verilecek ? Sms ile bilgi gelmedi. Talebiniz kabul edilmiştir yazılı mesaj geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolas

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

quote:

bende denedim oldu kampanyanın kriterleri nedir ?

06-31 Mayıs arasında Bonus , Money Bonus ve Flexi kartlarınız ile farklı günlerde, 2 kere 50TL ve üzeri alışveriş veya nakit avans işlemi yapmanız halinde 20TL ekstra bonus kazanacaksınız.
    Alışverişler, istenilen yerde yapılabilir.

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.