Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.202
Cevap
718
Favori
1.961.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eranyumm

hayır yararlanamazsınız. 70 lirası bonus, 5 lirası karttan çekim olabilir. maks. 40 tl.si iade oluyor

Bu arada KEZ kampanyası geçen ay ayın 8'inde başlamıştı. bugün itibariyle sms ile deneyen oldu mu? KEZ aktif mi acaba?

Henüz değil. Kısa numaradan red.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

hayır yararlanamazsınız. 70 lirası bonus, 5 lirası karttan çekim olabilir. maks. 40 tl.si iade oluyor

Bu arada KEZ kampanyası geçen ay ayın 8'inde başlamıştı. bugün itibariyle sms ile deneyen oldu mu? KEZ aktif mi acaba?

bi arkadas musteri hizmetlerine sormus tumunu bonustan cektirince kampanyadan yararlaniliyomus ben 140 tl bonusu tek seferde kullandim.Bakalim artik

• uzun numara KEZ i kabul etmedi anahtar kelime hatalıymış sanırım bu ay kez yok kazandan dolayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemix

banada o mesaj geldi. 75 tlde 30 kuruş gibi bir puan yükleniyor karta

ve yakıt alınca slip in altında belirtiyor.eski sliplerine bakabilirsiniz.

arkadaşlar bu aradabiraz önce kampanyaya uzun numaradan mesaj yağdırdım :)

bi miktar para düştü ama tam göremedim.uzun numara da sıkıntı yaşayan varmı?

Evet dediğiniz gibi eski sliplerde yazıyormuş. 0,87 krş birikmiş.
  • Bu KAZAN kampanyası ile ilgili dün migrosa gittim mağaza görevlisine sordum 100 TL lik hediyeM kart almak istiyorum bunun 40 TL puan 60 TL kredi kartı olarak yapmak istiyorum olur mu dedim oluyordu ama istediğiniz bir zaman gelin deneyelim dedi beceremezlerse ne olur fikri olan var mı puanlar geri iade olur mu ?
  • Kaçmaz için birden fazla şekilde kombinasyon da mesaj yollasam da bir türlü sistem tanıyamadı. Bonus Genç kartla benzer sorun yaşayan oldu mu? Telefonum GM Discovery, büyük, küçük ve 'ç' harfli denememe rağmen sonuç alamadım.

• bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    KACMAZ
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muran87 -- 8 Mayıs 2014; 13:59:09 >
  • muran87 M kullanıcısına yanıt
    Goldun karsisinda elektronik falan birşey yaziyordur telekomünikasyon olarak görmediğinden taksit yapar.

• yasar37 kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam cevap için, bende taksit yapmasını istiyordum zaten iyi oldu
  • Garanti link ile kazanacagimiz puanlar benim bahsettigim ama

• quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

Bu KAZAN kampanyası ile ilgili dün migrosa gittim mağaza görevlisine sordum 100 TL lik hediyeM kart almak istiyorum bunun 40 TL puan 60 TL kredi kartı olarak yapmak istiyorum olur mu dedim oluyordu ama istediğiniz bir zaman gelin deneyelim dedi beceremezlerse ne olur fikri olan var mı puanlar geri iade olur mu ?

Puan iade oluyor mu evet , dün benim başıma geldi , Özkuruşlarda kampanydan faydalanmak için kasiyere belirtmeme rağmen tecrübesiz olduğu için ilk önce bonusu çekti bende bunu istemediğimi belirttim başka birisi geldi o iade almayı denedi olmuyor puan iade edilemiyor dedi sonra 3. ve en tecrübelisi geldi ve puan iadesini yaptı .
    Sonrada istediğim gibi tek fiş üzerinde 40 tl bonusu kullanarak ödemeyi aldı .
    Velhasıl iş kasiyerlerde ve ısrarcı olmanızda bitiyor biraz :)

• yani kasada bu olayı gerçekleştirdiniz mi :) önceki mesajlarda kasada yapılmıyor ortak pos olduğu için falan diyenler vardı onlarada mağaza görevlileri söylemiş
  • elnino19 kullanıcısına yanıt
    Belirttiğim gibi ben bu işlemi özkuruşlarda yaptım , yani migros gibi algılamayın . Sadece puan iadesinin pos cihazı üzerinden ve dedeneyimli kasiyerler tarafından yapılabildiğine dair bilgilendirme yapmak istedim .
  • Şok bonusun harcama süresi ne zamana kadar?
  • Sayfalarca Kazan kampanyası muhabbeti döndü, bir kampanya bu kadar mı karışık yapılır.
  • ben özkuruşları bilmediğim için bir migros marketi sandım :=) konu anlaşıldı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sismese

quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

Bu KAZAN kampanyası ile ilgili dün migrosa gittim mağaza görevlisine sordum 100 TL lik hediyeM kart almak istiyorum bunun 40 TL puan 60 TL kredi kartı olarak yapmak istiyorum olur mu dedim oluyordu ama istediğiniz bir zaman gelin deneyelim dedi beceremezlerse ne olur fikri olan var mı puanlar geri iade olur mu ?

Puan iade oluyor mu evet , dün benim başıma geldi , Özkuruşlarda kampanydan faydalanmak için kasiyere belirtmeme rağmen tecrübesiz olduğu için ilk önce bonusu çekti bende bunu istemediğimi belirttim başka birisi geldi o iade almayı denedi olmuyor puan iade edilemiyor dedi sonra 3. ve en tecrübelisi geldi ve puan iadesini yaptı .
    Sonrada istediğim gibi tek fiş üzerinde 40 tl bonusu kullanarak ödemeyi aldı .
    Velhasıl iş kasiyerlerde ve ısrarcı olmanızda bitiyor biraz :)

bende dün akşam gittim migrosa 120 tl lik alışveriş yaptım.kasiyere dedimki tek fiş üzerinde hem bonus hemde geri kalanı alın dedim, tmm dedi.bonus çekti,kredi kartını çıkardı tekrar taktı bu seferde geri kalanı çekti.fiştede hem çekilen bonus hemde diğer kalanı alt alta yazıyordu.acaba geçerli olur mu?

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    6-15 mayıs tarihleri arasında kullanılıyormuş , size geldi mi bonus ,yani kartınızda görebiliyor musunuz .
  • kasa fişinde alt alta yazması fark etmezde slipte yazması gerekir elinizde tek slip mi var çift mi ? (biri bonus kullanılan slip diğeri karttan çekilen slipse olmadı demektir benim bildiğim kadarıyla)
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.