Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yaver_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
20.127
Cevap
598
Favori
1.675.594
Tıklama
Giriş
    893 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: samil422

444 lü numaradan aradılar ,"uzun zamandır bonusunuzu kullanmıyorsunuz" dedi ve kampanya tanımladılar 100 tl nerden harcarsan harca 30 tl bonus teklif ettiler.Sürede 15 nisana kadar.Not:kartı kasımdan bu yana kullanmamışım ama paracardı kullanıyordum.
    Kredi karti ucreti yanstmak icin 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    837 Mesaj

Eskiden çok kullanırdım ve her sene kart ücretini geri alırdım fakat geçtiğimiz yıl sadece 55 tl teklif ettiler iptal ettirdim,sonrasında tekrar aradılar 100 tl bonus karşılığı açtırdık ve birçok kampanyadan bonus kazandım.Zaten artık kampanya olursa kullanıyorum ve kart ücretini de çoktan çıkarttım.El değiştirdiğinden beri kart ücretini iade etmiyor bildiğim kadarıyla en azından bende öyle oldu.
    |
    |
    Focusstayling kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: samil422

Eskiden çok kullanırdım ve her sene kart ücretini geri alırdım fakat geçtiğimiz yıl sadece 55 tl teklif ettiler iptal ettirdim,sonrasında tekrar aradılar 100 tl bonus karşılığı açtırdık ve birçok kampanyadan bonus kazandım.Zaten artık kampanya olursa kullanıyorum ve kart ücretini de çoktan çıkarttım.El değiştirdiğinden beri kart ücretini iade etmiyor bildiğim kadarıyla en azından bende öyle oldu.
    Bonus flexi var kafam rahat

• Onbaşı
    36 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Biliyorum yanlış başlık ama hangi başlığa yazacağımı bilemedim. Bonus kartım ve bu Bonus karta bağlı Bonus Amex'im var. Bonus'u uzun süredir kullanmıyorum ve Amex'i yeni aldım. Bonus Amex'in aidatı olarak 42 TL. gözüküyor. Şimdi ben Amex'i kullanırsam sadece 42 TL. aidat mı yansıyacak yoksa 42 TL. + Bonus aidatı mı gelecek. Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

• Yarbay
    2794 Mesaj

2 kart iiçin ayrı aidat gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbrktgl -- 15 Mart 2020; 0:11:47 >
    |
    |
    Advocate54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj

Cevap için teşekkürler.

|
    |
    brkbrktgl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Bonus kart almayı düşünüyorum hangi kartı tercih etmeliyim yıllık ücretlerde 20 tl gibi fark var arada en mantıklısı nedir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Normal bonus al, yanına da amex eklenebilir. Ben de normal, gold, amex var. Gold ile normal in farkı yok denecek kadar az. Gold için 164 TL kart ücreti yazdılar. Amex için de yazıyorlar kart ücreti ama geri bonus olarak iade ediliyor.

|
    |
    Fn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    31 Mayis'a kadar market ve akaryakit alisverislerinize ucretsiz ve faizsiz 1 ay erteleme firsati! 50 TL ve uzeri market ve akaryakit alisverislerinizi Money Bonus Kredi Kartiniz ile yapin, odemelerinizi ucret ve faiz odemeden 1 ay erteleyin! Islemlerinizi BonusFlas, Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA Internet'e giris yaparak donem ici islemler menusunden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Musteri Iletisim Merkezi'ni arayarak erteleyebilirsiniz. Bilgi garantibbva.com.tr/tr/bireysel/kartlar/islem-ertele.page SMS almak istemiyorsaniz IPTAL yazip 3342'ye ucretsiz olarak gonderebilirsiniz. Mersis:0879001756600379 B016

|
    |
  • Teğmen
    173 Mesaj
    Müşteri bazında sanırım SMS gelme şartı var SMS gelmediyse bile ekstrede market harcamasını erteleme işleminden görebilirsiniz

|
    |
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Bonus kampanyalarında aynı mağazanın farklı şubelerinden aynı gün içinde yaptığımız alışverişler dahil oluyor mu? Mesela a101 in farklı şubelerinden aynı gün yapsak?

Orijinalden alıntı: 773

Bonus kampanyalarında aynı mağazanın farklı şubelerinden aynı gün içinde yaptığımız alışverişler dahil oluyor mu? Mesela a101 in farklı şubelerinden aynı gün yapsak?
    Farklı şube farklı işyeri olarak kabul edilir yani dahil olur kanaatindeyim.

|
    |

Dahil oluyor sıkıntı yok

|
    |
    773 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neyse. Bonus flaştan sürekli kampanya bildirimleri geliyordu çok dikkate almazdım. Geçen ay ve bu ay boş olduğumdan takip etmeye karar verim.

Bütün kampanyaları takip ettim. Alışverişleri mi bölerek yaptım.

Toplamda 1250 TL civarında market, giyim alışverişimi bonus ile yaptım. N11, Ebebek,Defacto dan aldığım indirimler hariç (kupon kullandım) 180 TL bonus topladım. Sanırım harcamamın yüzde 15ini geri alacağım bunlarlada bir market alışverişimi bedavaya getireceğim. Ayrıca kullandığım çeklerle defactodan 40 TL, ebebekten 15 TL, n11den de 70 TL lik ürün bedava geldi.

Aslında 40 TL bonus daha kazanabilirdim ama alışverişleri böl ayarla vs uğraşamadığım için böyle oldu.

Çoğunluğu zaten market, mutfak alışverişi ve bebeğin alışverişleri, kendime de pantolon tişört aldım sadece. İhtiyaçtan :)

Geçen ay çıldırmıştı bonus bu ay daha da çıldırdı. Şu 1000 kişiye harcadığı kadar bonusu kaçırdığıma çok üzüldüm yalnız :)

• Yüzbaşı
    893 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: huzzeyin

Selamlar. Paracard bonus trink kullanıyorum. Normal şartlarda enpara ile alışveriş yapardım. Garantiye kızgınlığımdan dolayı yatan maaşı parayı enparaya aktarıyordum.

Neyse. Bonus flaştan sürekli kampanya bildirimleri geliyordu çok dikkate almazdım. Geçen ay ve bu ay boş olduğumdan takip etmeye karar verim.

Bütün kampanyaları takip ettim. Alışverişleri mi bölerek yaptım.

Toplamda 1250 TL civarında market, giyim alışverişimi bonus ile yaptım. N11, Ebebek,Defacto dan aldığım indirimler hariç (kupon kullandım) 180 TL bonus topladım. Sanırım harcamamın yüzde 15ini geri alacağım bunlarlada bir market alışverişimi bedavaya getireceğim. Ayrıca kullandığım çeklerle defactodan 40 TL, ebebekten 15 TL, n11den de 70 TL lik ürün bedava geldi.

Aslında 40 TL bonus daha kazanabilirdim ama alışverişleri böl ayarla vs uğraşamadığım için böyle oldu.

Çoğunluğu zaten market, mutfak alışverişi ve bebeğin alışverişleri, kendime de pantolon tişört aldım sadece. İhtiyaçtan :)

Geçen ay çıldırmıştı bonus bu ay daha da çıldırdı. Şu 1000 kişiye harcadığı kadar bonusu kaçırdığıma çok üzüldüm yalnız :)
    Cok guzel rakamlar gule gule kullanin

|
    |

• Binbaşı
    1782 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki iki kampanya bonusun genel kampanyaları başlığında paylaşılmıştı sanırım, görmeyen arkadaşlar için burada da paylaşıyorum,

Market, giyim veya akaryakıtta 10 TL bonus fırsatı!
    https://www.garantibbva.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&ParameterId=I000037552

Market, giyim veya akaryakıtta 25 TL bonus fırsatı!
    https://www.garantibbva.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&ParameterId=I000035336

• Çavuş
    40 Mesaj

Geçen market akaryakıt 75 e 10 puanlar silinmiş uygulamada gozukmuyor

|
    |
    sazan84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    cevik_

bu 25lik kampanya süpermiş görünmüyordu şimdi linkle katıldım tesekkurler

|
    |
  • Yarbay
    2228 Mesaj
    25lik çıkmadı

|
    |

Birine katılan diğerine katılamıyor sanırım doğru mu? 25 liğe katıldım diğerine almadı 😎

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Bey Azura
192.168.1.1
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.