Şimdi Ara

Bonustan 100 tl üzeri giyim kirtasiye oyuncak alisverisine 10 tl toplamda 30 tl bonus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
4
Favori
2.942
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20-31 ocak arasi bonus üyesi giyim, kirtasiye oyuncak ve eğlence sektorunde 100 tl uzeri harcamaya 10 tl toplamda 30 tl bonus Detaylar bonusflash da

• Bir sürü kampanya sıkıştı nasıl yapıcaz. Axess bonus
  • ulan daha dün oğlana lego aldım 125 liraya joker.com.tr den işe bak
  • iyice saçmalamaya basladi bu bankalar, bonusta alt limit 100 lira ve sektor kisitlamasi var, axess te alt limit 150 lira sektor kisitlamasi var,,, yakinda kampanyalarda üçüncü şart gorursek hic sasirmam, odemenin amuda kalkilarak yapilmasi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 20 Ocak 2017; 0:23:25 >
  • Bonus bi türlü üye iş yeri şartından vazgeçmiyor, sektoru daraltmıssın bari pos özgurlugu bırak, garanti posumda posum diyor.
  • Boşuna bu kampanyaya katılmaya gerek yok. şubatın başında sevgililer günü kampanyası gelecek. elektronik giyim kuyum sektörlerini kapsayabilir.
  • Teb Bonus geçerli mi acaba yoksa yalnızca Garanti bankası mı
  • benim telefonda bonusflas yüklü ancak hiç kullanmadım. akşama doğru 100 tl üzeri alışverişim olacak. nasıl katılabilirim bu kampanyaya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_uA

benim telefonda bonusflas yüklü ancak hiç kullanmadım. akşama doğru 100 tl üzeri alışverişim olacak. nasıl katılabilirim bu kampanyaya?

bnusflaşa girip bu kmaopnayayı bulup katıl diyeceksşiniz bu kadar
  • Kampanyaya Garanti Bonuslar,Money Bonus,Flexi,Paracard,Bonus Business ve Easy dahildir.
  • Markafoni.com'dan Bkm üzerinden işlem yaptım, 10 tl kazandığım sms i geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 20 Ocak 2017; 17:19:38 >
  • Deniz Bonus dahil mi?
  • Bir sorum olacak. Paracard ile yılbaşı kampanyasında kazandığım bonuslar geri alınmış. Normalde banka kartına yatan puanlar geri alınmıyor diye biliyorum. Garanti de bu durum geçerli degilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

Bir sorum olacak. Paracard ile yılbaşı kampanyasında kazandığım bonuslar geri alınmış. Normalde banka kartına yatan puanlar geri alınmıyor diye biliyorum. Garanti de bu durum geçerli degilmi ?

Sanırım özel yani kısa süreli kampanyalarda belirtilen tarihte geri alınıyor.
  • markafoni de geçerli mi dir acaba deneyen oldu mu ?
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    Deniz bonus Teb bonus dahil degildir
  • Harcama çılgınlığından başka bir şey değil. Sadece zorunlu ihtiyaçlar alınmalı, bu devir harcama değil, tasarruf devri.... Benden söylemesi....
  • Lcw internet sitesinden alisverise gelir mi?
  • markafoni denedim oldu.. lcw de kesin olur
  • Gittigidiyor dahil mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.