Şimdi Ara

Bonus karttan bos yok kampanyasi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
6
Favori
29.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mbs02

Kartın son 6 hanesi filan eklemiyor muyuz?

bilgi verebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

şeker var deniz var teb yok ing yok
    bu nasıl ortak proğram???
    world böyle adilikler yapmıyor.

Konuda daha önce denilmiş eğer Teb bonus bu kampanyaya dahil olsa bir alışverişten 3 ayrı kampanya ile puan kazanımı olacaktı, oda bankalara ters gelir.
    ING hakkında ise en net bilgiyi mh'yi arayın.
  • maksimum 5 alışveriş kart bazında mı müşteri bazında mı acaba? iki kartı olan kimse 10 alışveriş yaparsa yine kampanyadan yararlanabiliyor mu?
  • petrol ofisi kampanyası ile birleşiyor mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir33

petrol ofisi kampanyası ile birleşiyor mu acaba

Birleşmediğine dair bir şey yok.
    Teb'de zaten bundan dahil değil.
    Teb bonus'a 5*75'e 50 bonus kampanyası yaptı ve po ile birleşiyor bilerek bu kampanyaya dahil olmadı müşteriler uçmasın diye.
  • Bilgilendirme için teşekkürler...
  • neden sadece akaryakıt ve market keşke sanal marketlerde olsaydı...ama katıldık yinede...
  • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Garanti Bankası POS'undan geçmesi gerekmektedir.

Sırf bu yüzden katılamayacağım büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir33

petrol ofisi kampanyası ile birleşiyor mu acaba

Az once petrol ofisinden 100 liralık akaryakıt aldım, slipte sadece petrol ofisi kampanyasına ait yazı çıktı

Halbuki bu kampanyaya da mesaj gönderip katılmıştım. Yani sistemsel bir sıkıntı yoksa şimdilik birleşmiyor diyebiliriz.
  • bende katıldım sadece bosyok yazıp 3340'a gönderin
  • Az önce 20 tl market harcaması yaptım gelen giden yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önümüzdeki ay Bonus plus kartıma aidat geleceğinden dolayı kartı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi "iptal işlemini onaylıyormusunuz diye sordu" bende evet dedim. Bir dakika dedi sistem mesaj gönderdi; "kartı kapatmazsanız aidat kadar(55 TL) bonus yüklenecek" dedi. Bende tamam o zaman kapatmayın dedim. Çakallar son raddeye kadar renk vermiyor. Neyse yine kurtulamadık bonus'tan. BOSYOK yazıp 3340 a gönderelim ve kazanmaya devam edelim bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

Önümüzdeki ay Bonus plus kartıma aidat geleceğinden dolayı kartı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi "iptal işlemini onaylıyormusunuz diye sordu" bende evet dedim. Bir dakika dedi sistem mesaj gönderdi; "kartı kapatmazsanız aidat kadar(55 TL) bonus yüklenecek" dedi. Bende tamam o zaman kapatmayın dedim. Çakallar son raddeye kadar renk vermiyor. Neyse yine kurtulamadık bonus'tan. BOSYOK yazıp 3340 a gönderelim ve kazanmaya devam edelim bari.

Aidatı kesecekler mi peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

Önümüzdeki ay Bonus plus kartıma aidat geleceğinden dolayı kartı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi "iptal işlemini onaylıyormusunuz diye sordu" bende evet dedim. Bir dakika dedi sistem mesaj gönderdi; "kartı kapatmazsanız aidat kadar(55 TL) bonus yüklenecek" dedi. Bende tamam o zaman kapatmayın dedim. Çakallar son raddeye kadar renk vermiyor. Neyse yine kurtulamadık bonus'tan. BOSYOK yazıp 3340 a gönderelim ve kazanmaya devam edelim bari.

Aidatı kesecekler mi peki?

Yok aidatı alır bu çakallar. Sadece bir sene daha bedava kullanmış olacağım. Öyle bir sürpriz yaparlarsa sevinirim tabi.

• bugün benzin alışverişi gelen 1 tl ve market alışverişi gelen tekrar 1 tl bakalım 3 hakkım daha kaldı şimdilik mesajın parası çıktı enazından da komedi gibisin bonus...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

bugün benzin alışverişi gelen 1 tl ve market alışverişi gelen tekrar 1 tl bakalım 3 hakkım daha kaldı şimdilik mesajın parası çıktı enazından da komedi gibisin bonus...

Alışverişden sonra mesaj olarak mı geldi. Bana oda gelmedi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

quote:

bugün benzin alışverişi gelen 1 tl ve market alışverişi gelen tekrar 1 tl bakalım 3 hakkım daha kaldı şimdilik mesajın parası çıktı enazından da komedi gibisin bonus...

İnternet şubesi v.s Bonus puanınıza baktınız mı?
  • quote:

quote:

hayır direk slipte yazıyor tebrikler kampanyadan 1 tl kazandınız vs.. gibi
  • katıldım takip
  • quote:

quote:

quote:

hayır direk slipte yazıyor tebrikler kampanyadan 1 tl kazandınız vs.. gibi

Sliptede çıkmadı sadece şu kadar bonusunuz var dedi.
    Ve fatura talimatından kazandığım 15 TL bonusta görünmedi slipte.
    İnternet şubesinden baktığımdada görünmüyor kazanım.
    Mesajda attım halbuki.
    Bir yerde bir sorun var ama nerde...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.