Şimdi Ara

BONUBON.COM TATİL FIRSATLARI 1 ALANA 1 BEDAVA (KAMPANYA SONA ERDİ) (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.664
Cevap
27
Favori
62.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pashamurat

Başınız sağolsun, allah rahmet eylesin. Benzer durumu 2009 da ben yaşadım. Önce eşim düşük yaptı, 1 hafta sonra babam vefat etti ondan 1 hafta sonra da eşimin babaannesi.

Bonubon konusuna gelince, Bodrum için iyi bir otel beklentim vardı bugün için. Club Bluedreams eklenmiş ama kampanya bitmiş. Antalya düşünse idim kaçırdığıma üzülürdüm.

Arkadasim gitmis ve hic memnun kalmamisti blue dreamsten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Dürüst olup gerçeği söyleyelim.Unumuzu eledik eleğimizi duvara astık mı oldu şimdi?Facebook sayfasına baktığımda hep aynı kişilerin tepkilerini görüyorum.Neden tatil alanlar da destek vermiyorlar,yanlış bir düşünce mi sergiliyoruz burada...

aynen katılıyorum size son dönemlerde bu açıkça arttı.

yararlan sonrasına bakma mantığı var.

paylaşım yardımlaşma yok.

forum böyle giderse sıcak fırsatlara bakmaya gerek kalmaz.
  • Tok açın halinden hiç anlar mı arkadaşlar...

• yazdığım yorumu facebook sayfalarından silmişler.
    Tamamen aynı olmasa da yorum aşağıdakine benzer birşeydi.

Pazartesi yeni oteller eklenecek deyip insanları bekleten, koşullarda sadece 31 Ocak'ta bitecek diye belirtip, 2 gün içinde kampanyayı bitirip stoklarla sınırlıdır maddesini uydurup çevir kazı yanmasın diyen, bonubon güvenilirliğini kaybetmiştir. Aynı fiyatlarla aynı tatili sunan siteler arasından sizi tercih etmemiz için tek bir sebep gösterebilir misiniz?

Bence bugün facebook sayfaları tavan yaptı. Gün içinde bir çok kez siteye de girip baktık. Birileri de kampanyadan faydalanıp teşekkür mesajlarını yağdırdı. Adamlar amaçlarına sonuna kadar ulaştı.
    Bundan sonrası için tepkiler şikayetvar gibi siteler üzerinden olursa daha etkili olur. Adamların sitelerine, facebook sayfalarına istenen hit i kazandırıyoruz. Onlarda kampanyalarımız devam edecek bizi takip edin, işte bizde bunu istiyorduk zaten diyip ellerini oğuşturuyorlar. Yazacağınız mesajlarda özellikle güvenilirlik ve bundan sonra sizi tercih etmem ettirmem şeklindeki yaklaşımlar daha etkili olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az_tek -- 13 Ocak 2014; 20:43:13 >

• gidenlerden fotograf bekliyoruz bol bol
  • Herhangi bir oteli seçip satın al dediğinizde kumbaranızda 0 TL var ve kampanya kodu butonları çıkıyor.Ve alttada bu yazı hala duruyor.

İkincisi Bizden kampanyası ile tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişlerin %100 tutarını kumbaranıza iade ediyoruz! *Kampanya 31 Ocak 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Acaba sistemde açık mı var.Yada kod göndermiyor olabilirler.Deneme yapmak çok zor.Alıp iptal etsen paranı bekle dur.Fakat niye hala ikincisi bizden yazısı duruyor anlamadım.Açıklamalarda da hala 2 kupon alınmalıdır duruyor.
  • dedekaan D kullanıcısına yanıt
    Ben sanki bunu dün kampanya bittikten sonra farketmedim. Acaba tekrar açmaya mı hazırlanıyorlar. Kampanya bittikten sonra bu ibareleri gören var mı arkadaşlar !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedekaan

Herhangi bir oteli seçip satın al dediğinizde kumbaranızda 0 TL var ve kampanya kodu butonları çıkıyor.Ve alttada bu yazı hala duruyor.

İkincisi Bizden kampanyası ile tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişlerin %100 tutarını kumbaranıza iade ediyoruz! *Kampanya 31 Ocak 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Acaba sistemde açık mı var.Yada kod göndermiyor olabilirler.Deneme yapmak çok zor.Alıp iptal etsen paranı bekle dur.Fakat niye hala ikincisi bizden yazısı duruyor anlamadım.Açıklamalarda da hala 2 kupon alınmalıdır duruyor.

Ben sanki bunu dün kampanya bittikten sonra farketmedim. Acaba tekrar açmaya mı hazırlanıyorlar. Kampanya bittikten sonra bu ibareleri gören var mı arkadaşlar !!!
  • quote:

Herhangi bir oteli seçip satın al dediğinizde kumbaranızda 0 TL var ve kampanya kodu butonları çıkıyor.Ve alttada bu yazı hala duruyor.

• quote:

Muhtemelen kampanya devam ederken satın alma yapıp halen puanlarını kullanmayan veya fazla puanı kalanlar için bırakılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skuba

quote:

Evet bu sorunun cevabını bekliyoruz dikkatli eden arkadaşlardan

• quote:

Orijinalden alıntı: Ancyraa

quote:

Orijinalden alıntı: skuba

quote:

Evet bu sorunun cevabını bekliyoruz dikkatli eden arkadaşlardan

Cevabi basit ne var bunda?

Kampanyali olarak alisverisini yapip indirimi tanimlanan uyelerin indirimlerini kullanabilmeleri icin acik orasi. Kampanyasini kullanmayanlar vardir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 13 Ocak 2014; 20:35:35 >

• faceden giydirenlere bende katıldım :) birşey değişeceğini sanmıyorum ama olsun biz görevimizi yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

yazdığım yorumu facebook sayfalarından silmişler.

Pazartesi yeni oteller eklenecek deyip insanları bekleten, koşullarda sadece 31 Ocak'ta bitecek diye belirtip, 2 gün içinde kampanyayı bitirip stoklarla sınırlıdır maddesini uydurup çevir kazı yanmasın diyen, bonubon güvenilirliğini kaybetmiştir. Aynı fiyatlarla aynı tatili sunan siteler arasından sizi tercih etmemiz için tek bir sebep gösterebilir misiniz?

Bence bugün facebook sayfaları tavan yaptı. Gün içinde bir çok kez siteye de girip baktık. Birileri de kampanyadan faydalanıp teşekkür mesajlarını yağdırdı. Adamlar amaçlarına sonuna kadar ulaştı.
    Bundan sonrası için tepkiler şikayetvar gibi siteler üzerinden olursa daha etkili olur. Adamların sitelerine, facebook sayfalarına istenen hit i kazandırıyoruz. Onlarda kampanyalarımız devam edecek bizi takip edin, işte bizde bunu istiyorduk zaten diyip ellerini oğuşturuyorlar. Yazacağınız mesajlarda özellikle güvenilirlik ve bundan sonra bizi tercih etmem ettirmem şeklindeki yaklaşımlar daha etkili olacaktır.

-+y/
    koa
    pYORUMUnuzu aynısı kopyalayıp yazdım bakalım ne yapacaklar kampanyayı bitirmeleri gerçekten kötü oldu..

• ben de yazdım bir şeyler facebook sayfasına ama tavşan - dağ mevzusu biraz bu açıkçası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

yazdığım yorumu facebook sayfalarından silmişler.

Bundan sonrası için tepkiler şikayetvar gibi siteler üzerinden olursa daha etkili olur. Adamların sitelerine, facebook sayfalarına istenen hit i kazandırıyoruz. Onlarda kampanyalarımız devam edecek bizi takip edin, işte bizde bunu istiyorduk zaten diyip ellerini oğuşturuyorlar. Yazacağınız mesajlarda özellikle güvenilirlik ve bundan sonra bizi tercih etmem ettirmem şeklindeki yaklaşımlar daha etkili olacaktır.

-+y/
    koa
    pYORUMUnuzu aynısı kopyalayıp yazdım bakalım ne yapacaklar kampanyayı bitirmeleri gerçekten kötü oldu..

• bence herkes eleştiren bir mesaj yazarsa çığ gibi büyür tepkimiz.büyük ihtimal cuma sabah bu kampanyanın benzeri yapılacak.Aklıma hep satın alanlar iade edemesin diye böyle bir adilik yaptıkları geliyor.
  • Delphin Botanikten almış birisi olarak size destek olmak ve eğer tekrarlanırsa bir daha alabilmek adına bir mesajda ben gönderdim.
    Çevremde forumda olmayan ve kampanyayı söylediğim ve ağır davranan 3-4 arkadaşımda bu kampanyadan yararlanamadı.
    Belki bonubon bir U dönüşü yapar. Allahtan umut kesilmez.
  • Arkadaşlar bonubon sitesini daha önce takip eden varmı?

Şİkayetvar.com'da siteyle ilgilli bir şikayete rastadım. Tarih 9.Ekim 2013 olarak görünüyor. O zamanda 2 al biri bizden olsun şeklinde bir kampanya yapmışlar.. ya da ben kafayı yedim:))

Şikayet maili aşağıda, tarihe dikkat;

G. O. | 09 Ekim 2013 14:53

2 haftadır takip ettiğim Bonubon.com sitesindeki kampanyadan bahsedeceğim. Tatil planlarımız için eşimle Lara/Delphin Palace Hotelin tanıtımını gördük ve beğendik. Sitede 2 al 1'i bizden olsun kampanyası logosu vardı. Kredi kartı bilgilerimi girdim fakat; sistemde kampanya kodu alanı yoktu. İçime şüphe düştü ve almadan Bonubon.com müşteri hizmetlerini arama gereği duydum. İyi ki aramışım yetkililer an itibariyle kampanyanın bittiğini, sitelerinin güncellenme aşamasında olduğunu söylediler ve farklı bir fiyat ile satın alabileceğim söylendi. Tabiki bunu benim gibi bilinçli müşteriyi inandıramazlar. Gerçekten çok üzüldüm ve tam bir hayal kırıklığı. Doğuş grubuna ait bir kurumdan beklemezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaris29 -- 13 Ocak 2014; 21:12:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

quote:

Orijinalden alıntı: mahmuz

2 kişi ise 2 kişi ödemek gerekiyor... kampanyanın tek avantajı, diyelim ki toplamda 2000TL değerinde tatil aldıysanız bir okadar puan bonubon hesabınıza yükleniyor ve 15 şubat'a kadar harcamanız gerekiyor...

Yanlis. 1 kisi alinabiliyor. Aninda yatan ayni tutar puan ile 1 kisi daha aliyorsunuz. Boylece 2 kisi tek kisi fiyatina geliyor 50% indirim olmus oluyor.

Kullanım Koşulları

• 25 Nisan - 31 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak konaklamalarda geçerlidir.
    • Son kayıt tarihi 31 Ocak 2014'tür. Kupon alındıktan sonra gün içinde 0850 300 0 400 numaralı telefondan rezervasyon yapılmalıdır.
    İlan edilen fiyat 2 kişilik odada kişi başı olup yararlanmak için 2 kupon alınmalıdır.
    • 0-11 yaş 1 çocuk ücretsizdir.
    • İlave yatak, odada tek yatak ve çocuk ücretlendirmeleri acente tarafından hesap edilerek tahsil edilecek ve acenteye ödenecektir.
    • Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal ve iade kabul edilmemektedir.
    • Satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına yapılacaktır.
    • İşletmeden faturanızı almayı unutmayınız

şartları iyi okuyun sonra sıkıntı olur. Çünkü almak yetmiyor bir de telefon ile aramak lazım. Yani 1 kişi alıp da ararsanız sorun olabilir.

Isletmeden faturanizi almayi unutmayınız diye bir ibare var kampanya şartlarında.
    Tatil alipta faturasini tatilstilden alan oldumu?

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.