Şimdi Ara

Bond 24 : Spectre (2015) | Daniel Craig (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
4.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Javier Bardem'in kötü bir Joker kopyası olmaktan öteye gidemeyen tek düze düşman rolünden sonra Waltz iyi bir seçim olmuş, Monica Bellucci seçimi de biraz şaşırtmakla beraber sevindirdi ama Craig dönemi Bond filmleri için heyecanlanamıyorum maalesef, bu dönemde Bond serisi en büyük özelliklerinden biri olan tekrar tekrar izlenebilirliğini kaybedip sıradan filmler haline geldi. Evet, Bond'un özü çoğu zaman kulağında telsiz ve elinde silahla aksiyondan aksiyona koşmak olabilir ama bilim ve teknoloji anlamında her dönem çağının ilerisindeki o uçuk kaçık aletlerin sahibi Bond yorumunun da havası başkaydı ve kesinlikle izleyiciye daha eğlenceli geliyordu, en basidinden yakın dönemden örnek olarak Pierce Brosnan'ın filmleri mesela, Brosnan'ın Sean Connery'den sonraki en iyi Bond olması ve karaktere çok yakışması da bunda etkili olan diğer sebeplerdi elbet ama Craig dönemi filmleri fazlasıyla yavan, bir şeyler hep eksik ya da senaryo, kurgu, işleyiş gibi kıstaslardan birinde veya birden fazlasında sınıfta kaldığını düşünüyorum. Gerçi bunda o eskilerde de olan Spectre örgütü muhabbetine geri dönmüşler gibi ama her ne kadar ekonomik anlamında ne olursa olsun başarılı kabul edilecek olup gereken ilgiyi görecek ve gişe başarısını elde edecek olsa da bir şeye benzer mi bilinmez.

quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Bond filmlerinin çekim hakları hangi şitkette?

MGM ile beraber Danjaq isimli bir isim ve marka haklarından sorumlu şirkette, yıllardır o aslan boşuna mı kükrüyor filmin açılışlarında?

• quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Christoph Waltz, Ralph Fiennes, Monica Bellucci ve Daniel Craig.
    Ek olarak Léa Seydoux var kadroda. Bu hatuna ayrı bir sempatim var

/>

Mavi en sıcak renktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• James Bond'un çekimleri için Düsseldorf'a getirilen modifiye Range Rover çalındı. Çekimler ertelendi. bakiniz.com
  • Filmin senaryosu çalınmış.
  • Sony'yi hekleyip filmleri torrente salanlar yapmış.
  • BATISTA der giderim

• Bence en iyisi Pierce Brosnan dı
  • Spectre serinin son filmi mi olacak? Hürriyet haberinde o tarz bir şey yazmış. Eğer öyleyse çok üzülürüm çünkü bu tarz izlediğim tek film James Bond.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Spectre serinin son filmi mi olacak? Hürriyet haberinde o tarz bir şey yazmış. Eğer öyleyse çok üzülürüm çünkü bu tarz izlediğim tek film James Bond.

Pek sanmıyorum çünkü önceki filmde q şubesi geri getirildi yeni bir m geldi yani eskiye dönüş var seri devam eder diye düşünüyorum ama bu filmden sonra daniel cralg oynamaz herhalde adam çok yaşlandı

• Bond biter mi yav.

Öyle veya böyle izleniyor.

Ancak Craig sonrası biraz eski havayı yakalamaları lazım.

İnsanlar Bond'u klasik dramatik ajan havası için izlemiyorlar ki.

Bond filmlerin çoğunun ortak noktası absürd icatlar ve şatafatlı aksiyon sahnelerdir.

Craig'in bondu çok sıradan bir Bond oldu maalesef.

Misal Goldeneye'daki Tankla şehirdeki kovalamaca sahnesini kim unutabilir?
  •  Bond 24 : Spectre  (2015) | Daniel Craig
  •  Bond 24 : Spectre  (2015) | Daniel Craig
     Bond 24 : Spectre  (2015) | Daniel Craig

• Bond filmleri kendini her türlü izletiyor.Öyle fazla bir olayı yok gibi ama bir şekilde içine çekip,izleyiciyi canlı tutuyor.Bütün seriyi izledim bunu da izlerim.Waltz'ın kadroda yer alması da ayrı bir güzellik.
  • Defaatla beklemediyim aksiyondan daha fazlasını her zaman vermiştir bond serisi, heleki son bond (Daniel) cuk rolünün adamı açık ve net.
  • Beklediğim filmlerin başında geliyor Spectre.Umarım beklediğimize değer.

Blue Is The Warmest Color'dan tanıdığım Lea Seydoux'un kadro da olması ayrı bir sevindirici haber.
  • aston martin çok fena be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Javier Bardem'in kötü bir Joker kopyası olmaktan öteye gidemeyen tek düze düşman rolünden sonra Waltz iyi bir seçim olmuş, Monica Bellucci seçimi de biraz şaşırtmakla beraber sevindirdi ama Craig dönemi Bond filmleri için heyecanlanamıyorum maalesef, bu dönemde Bond serisi en büyük özelliklerinden biri olan tekrar tekrar izlenebilirliğini kaybedip sıradan filmler haline geldi. Evet, Bond'un özü çoğu zaman kulağında telsiz ve elinde silahla aksiyondan aksiyona koşmak olabilir ama bilim ve teknoloji anlamında her dönem çağının ilerisindeki o uçuk kaçık aletlerin sahibi Bond yorumunun da havası başkaydı ve kesinlikle izleyiciye daha eğlenceli geliyordu, en basidinden yakın dönemden örnek olarak Pierce Brosnan'ın filmleri mesela, Brosnan'ın Sean Connery'den sonraki en iyi Bond olması ve karaktere çok yakışması da bunda etkili olan diğer sebeplerdi elbet ama Craig dönemi filmleri fazlasıyla yavan, bir şeyler hep eksik ya da senaryo, kurgu, işleyiş gibi kıstaslardan birinde veya birden fazlasında sınıfta kaldığını düşünüyorum. Gerçi bunda o eskilerde de olan Spectre örgütü muhabbetine geri dönmüşler gibi ama her ne kadar ekonomik anlamında ne olursa olsun başarılı kabul edilecek olup gereken ilgiyi görecek ve gişe başarısını elde edecek olsa da bir şeye benzer mi bilinmez.

quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Bond filmlerinin çekim hakları hangi şitkette?

MGM ile beraber Danjaq isimli bir isim ve marka haklarından sorumlu şirkette, yıllardır o aslan boşuna mı kükrüyor filmin açılışlarında?

Peki sony'nin ne ilgisi var filmle?

• poster yayınlandı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.