Şimdi Ara

Bölüm 1.yim Sorularım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar İstanbul'daki bir özel üniversitede tam burslu okuyup şuanda bölüm 1. siyim. Sorularım şöyledir :

1) Bölüm 1. sinin ortalaması direk 4.00 olarak mı değerlendiriliyor yoksa normal ortalaması mı göz bulunduruluyor ?
    2) Bölüm 1.si olunca burs gibi imkanlar var mı ( Vakıflardan vs )
    3) Yatay geçiş yaparken bölüm 1.si olmam geçişi kolaylaştırır mı ?
    4) Boğaziçi İstanbul veya Marmara üniversitesine genel not ortalaması ile yatay geçiş yapmaya çalışırken ösym puanımıza bakılıyor mu( -10 +10 muhabbetini duydum) ? Ben 340 la yerleştim. İstediğim Bölümler 380 390 ve 465 le alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egecano -- 28 Mart 2017; 18:32:14 >

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Yatay geçişim olma imkanı yok yani. Baya kastım geçiş olsun diyede puanlar etkiliyse hiç geçemem diyorsun. Burs tek devletten alıyorum şuan. Vakıf üniversitesinde okuduğumdan burs sağlamıyor diğer vakıflar. Ortalamam 3.92 şuan ( ilk dönem).
  • İlk 3'e net bir şekilde cevap gelmiş zaten.
    4) Bu okuldan okula değişir. Boğaziçinde evet var. İstanbul ve Marmarada Böyle bir şey yok diye biliyorum.

Bölümünüz nedir hocam?
  • -TheDifference- kullanıcısına yanıt
    Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ( %100 ingilizce)
    Sınav puanım düşük olduğundan zor gibi
    Diğer sorum şu : Diyelim bir arkadaşla 4 ders ortalamamız aynı ama 5.dersin son sınavdan o 70 ile aa geçti bende 97 ile aa geçersem ortalama fark eder mi ?
    Kredi 3 kredi bizde hep. arkadaş ortalaması 70 aa ile geçti. benimki 97 di aa ile geçtim. krediler aynı. hatta ba ile olan arkadaşlada krediler eşit.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.