Şimdi Ara

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI ! (10.000TL Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
50
Favori
79.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam şu ilk 10nu güncellesek, biraz gaza gelme açısından.. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• canconix kullanıcısına yanıt

En kısa surede ayarliyalim BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 20 Aralık 2020; 20:33:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt

hocam şu anda DRAGUT ve TheBatuhan 10000 katlarını tam tutturmuş durumda, 1 kişi daha tam tuttursa 10000 ve katı için çekiliş olmayacak kazananlar doğrudan belli mi olacak demek ?

Edit: cevaplar için teşekkürler, dikkatlice tekrar okuyunca anladım. eh haliyle testlere devam edip 10001'i 10000 yaptım :D yarışmacı arkadaşlara başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 21 Aralık 2020; 1:14:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

hocam şu anda DRAGUT ve TheBatuhan 10000 katlarını tam tutturmuş durumda, 1 kişi daha tam tuttursa 10000 ve katı için çekiliş olmayacak kazananlar doğrudan belli mi olacak demek ?

Edit: cevaplar için teşekkürler, dikkatlice tekrar okuyunca anladım. eh haliyle testlere devam edip 10001'i 10000 yaptım :D yarışmacı arkadaşlara başarılar

böyle birşey yok. konuda net olarak yazıyor forumdaşım

herkes Tier 1 ödülleri için kasmaya devam edebilir.

• İmkansız ama şansımızı deneyelim 1080Ti ile ;

Kullanıcı adı: nothingtodeclare

Skor: 25 022

İşlemci: 9900K (@4,7Ghz)

Ekran Kartı: 1080Ti (@2063/1451)

3d mark sonuç link : https://www.3dmark.com/fs/24403177

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nothingtodeclare -- 21 Aralık 2020; 13:13:19 >

• nothingtodeclare kullanıcısına yanıt

Biraz daha aşağı inebilirseniz oldu bu iş. 25000 almanız kafi.

• Öncelikle konu için teşekkürler. Donanım Haber'e yakışır bir yılbaşı yarışması olmuş, ödüllerde mükemmel. Bende katılmak için heyecanla yaptım testleri. 5 ve 10bin katlarına yaklaşan arkadaşlara başarılar, ben biraz uzak kaldım 991 puancık kadar. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

4790 - RX570 - 10991 Puan

Link: https://www.3dmark.com/fs/24401953

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

• 2.Mesaja güncel duyurular kısmı eklendi arkadaşlar. Tutturmaya çalısmaya devam BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

Hocam eğer yarışma için hediye kabul ederseniz bende katkıda bulunmak isterim elimde 1 kere kullanılmış kutusunda duran ; DOMINATOR® Airflow PLATINUM LED Fan

mevcut isterseniz hediyelerin arasına ekleyebilirsiniz , kolay gelsin

Saygılar,

https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Accessories-%7C-Parts/PC-Components/Memory/DOMINATOR%C2%AE-Airflow-PLATINUM-LED-Fan/p/CMDAF

Edit : Link Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nothingtodeclare -- 21 Aralık 2020; 13:26:16 >

• nothingtodeclare kullanıcısına yanıt

İyi niyetli düşüncen için teşekkür ederim hocam , yarışma sonuna doğru haberleşelim şuan konuşmak için çok erken BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

Rica ederim kolay gelsin

• Testin daha hızlı bitmesi için ne yapabilirim? demoyu oynatmasa sayılıyor mu?

• 3Dark için 6.7 gb indirme istiyor. 360P videoları bile zor izleyen benim için baya zor BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt

bedava versiyonda demoyu kapatma yok sanırım :( bende kapatma tuşu aktif değildi, demonun puana bir etkisi yok.

onun dışında testi hızlandırmassınız

• waltran kullanıcısına yanıt

Zamanında Steam den almıştım. Orada demoyu kapatma özelliği var. Demo açık olunca uzun sürüyor BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

Edit: fabrika ayarlarında 22k yı gördü. Bir kaç deneme ile 20k ya 200 puan kadar yaklaştım. Eve gidince denemelere devam edeceğim BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 21 Aralık 2020; 15:15:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nothingtodeclare

Hocam eğer yarışma için hediye kabul ederseniz bende katkıda bulunmak isterim elimde 1 kere kullanılmış kutusunda duran ; DOMINATOR® Airflow PLATINUM LED Fan

mevcut isterseniz hediyelerin arasına ekleyebilirsiniz , kolay gelsin

Saygılar,

https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Accessories-%7C-Parts/PC-Components/Memory/DOMINATOR%C2%AE-Airflow-PLATINUM-LED-Fan/p/CMDAF

Edit : Link Düzeltme

Çok teşekkür ederiz. Gerçekten faydalı bir ödül olur bu overclock seven birisi için. Malum 4200 CL17 üzeri aktif fan soğutma çok faydalıBOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.