Şimdi Ara

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI ! (10.000TL Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
50
Favori
79.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Test test , nereye kadar ? Ben oynamiyom BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 20 Aralık 2020; 13:58:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

.

Kart nedir palit mi

Orda bir VF OC görüyorum benBOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)  TDP biraz daha yüksek çıkabilirdi sanki. Firestrike tam yük vermiyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Kart nedir palit mi

Orda bir VF OC görüyorum ben  TDP biraz daha yüksek çıkabilirdi sanki. Firestrike tam yük vermiyor malesef

Alıntıları Göster
    Tuf oc hocam.

Arkadaş da baktı o da aynısını söylüyor stokta dahil 370w TDP göremedim.

İşlemci kısıtlıyor galiba 355w görebildim bf5 2k ultra vsync vs kapalı şekilde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen 14 TL diye aldık işte biz de kasmıyoruz. UV yap kullan git modu:)

• quote:

Tuf oc hocam.

Arkadaş da baktı o da aynısını söylüyor stokta dahil 370w TDP göremedim.

İşlemci kısıtlıyor galiba 355w görebildim bf5 2k ultra vsync vs kapalı şekilde.

Alıntıları Göster

Son bios ile bu hafta çıkan tam 370W TDP alınabiliyor. Birde BF5 referans alınabilecek bir oyun değil. Hata dolu DLSS bile açılmıyor.

Port Royal veya Timespy 4K deneyin 370W için.

Çipi güzel çıkmış gibi 2160 da ne kadar tutabiliyor tabi orası önemli. TUF un pcb si ve power delivery çok iyi. 20 ohm shunt ile 477W çekip benim kartıma yakın sonuç alan adam var yurtdışındaBOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Son biosu kurdum evet. Redstone gaza getirip aldırdı kartı :)

Oc takıntım çok yok gpu kısmında. Deneyeyim söylediğiniz benchleri bir TDP ne oluyor bakalım.

• Bu işlerden çok anlamam düz oyuncuyum ama buda benden gelsin :)

Kullanıcı Adı: Alpknkc

Skor: 34 118

İşlemci: Ryzen 5900X

Ekran Kartı : FTW3 Ultra RTX 3080

3DMark Sonuç Linki: https://www.3dmark.com/3dm/55192981?

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

• Bende neden hata veriyor bu meret kaç defa denedimBOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• quote:

Geçen 14 TL diye aldık işte biz de kasmıyoruz. UV yap kullan git modu:)

Tuf un hakkını ver kökle acıma : )

• 3.Denemede tutturdum BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

Kullanıcı Adı: TheBatuhan

Skor: 20000

İşlemci: İ9 10850K - 5.0 GHZ

Ekran Kartı : EVGA FTW3 Ultra RTX 2080 Super - Underclocked

3DMark Sonuç Linki: https://www.3dmark.com/fs/24395523

@Muten Baba BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senqaii -- 20 Aralık 2020; 15:0:47 >

• @Muten Baba

Kullanıcı Adı: _Dominic_Toretto_

Skor: 20.004

İşlemci: 10850k 3.600 Mhz

Ekran Kartı: 2080 Super X-Trio (1890 / 7640)

3D Mark Sonuç Linki: https://www.3dmark.com/3dm/55192878

• hız düşürme sanırım kabul edilmiyor. yoksa bu konfigirasyonla 20750 küsür skor alıyorum. hız düşürsem 20000'e çok rahat yaklaşırım. ramleri default hızına alsam hız düşürme sayılır mı onu bile yapmayacağım. ( işin bütün şarlatanlığınıda öğrettik bu arada :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 20 Aralık 2020; 15:7:20 >
  • eskibirkurt kullanıcısına yanıt

Hız düşürme yada hız aştırma kabul ediliyor hocam yarışma kurallarını okursanız görebilirsiniz.

• ozaman dans :D

• eskibirkurt kullanıcısına yanıt

• Kullanıcı Adı: Alkolog

Skor: 23 722

İşlemci: R7 3700X Stok

Ekran kartı: 2070 Super Windforce OC 3x 2205/7750

3DMark Sonucu: https://www.3dmark.com/3dm/55198481

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 20 Aralık 2020; 16:18:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

hız düşürme sanırım kabul edilmiyor. yoksa bu konfigirasyonla 20750 küsür skor alıyorum. hız düşürsem 20000'e çok rahat yaklaşırım. ramleri default hızına alsam hız düşürme sayılır mı onu bile yapmayacağım. ( işin bütün şarlatanlığınıda öğrettik bu arada :D )

Nasıl puan aldığınız benim için önemli değil. Burada amaç ihtiyaç sahibi her birey elindeki makina ile TWEAK yaparak değer yakalamak. Bütün loglara tek tek bakıyorumBOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Göbeğim çatladı 25k ya yaklaşacağım diye.

Kullanıcı Adı : -MoDeStUs-

Skor : 25 017

İşlemci : 10700 KF ( 5100 MHZ)

Ekran Kartı : Palit GeForce RTX 3060 Ti Dual (1920 mhz - 6000 mhz)

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/3dm/55195498?

@REDSTONE @Humboldt @_Dominic_Toretto_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 20 Aralık 2020; 15:52:56 >

• Hırs yaptım, 40 bini bulacağım

Önceki sonuçları güncelleyebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canconix -- 20 Aralık 2020; 16:10:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.