Şimdi Ara

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI ! (10.000TL Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
50
Favori
79.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ödülüm geldi, çekilişte emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Seneye tekrar görüşmek üzereBOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)
    BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

• benim de ssd'im geldi. emeği geçen herkese çok teşekkür ederim :) Sürücünün harfini incehesap sponsorluğunda i koydum adını da donanımhaber koydum.

• Benimde flash geldi. Emeği geçen tüm arkdaşlarıma teşekkür ederim.

• Kazandığım kulaklık bana teslim edildi. Açıkçası bilgisayarımın puanını merak ettiğim için katılmıştım üzerine hediye kazanmam beni çok şaşırttı :)

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

Merhaba bende yollamıştım siz yazdığınızda son gün ancak bekliyorum hala hediyeyi

• Bardakları dh ofisinden göndericez, biraz gecikmeli olacak malesef , üretime verilmiş geldiği anda gönderilecek.

• BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)
  • PTT sağolsun kargo daha yeni geldi tekrardan teşekkürler organizasyon için 😊BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)
  • alpknkc kullanıcısına yanıt

Aslında gonderdikten 2 gün sonra gitti çoğu kişiye ama demek sizin lokasyondaki ptt personeli üşengeç :)

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Malesef burada biraz sıkıntı var o konuda 6 gündür şubede duruyordu hocam her zaman aynı durumu yaşatıyorlar ellerinize sağlık tekrardan 😊
  • Cougar ve Frisby adına iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

• ödülüm haftaiçi elime ulaştı, ufak bir karışıklık oldu ama hemen düzeltildi. tekrardan bu etkinliği düzenleyenlere ve destekte bulunanlara teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

teşekkürler

Sıvı soğutucu teslim edildi. Emeği geçen herkese teşekkürler. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Hocam kupalardan bir haber var mı BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob The Sponge

Hocam kupalardan bir haber var mı  

@Jeolog. Bekliyoruz 4 bardak hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

@Jeolog. Bekliyoruz 4 bardak hocam :)

Alıntıları Göster

Bu konu hakkında halen gelişme yok mu?

Diğer tüm ürünler ulaştı sanıyorum?

@Jeolog.

• REDSTONE kullanıcısına yanıt

Yok, bardakları ben gönderirim haftaya yaptırıp, ama DH bardağı olmaz artık kendim secicem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Yok, bardakları ben gönderirim haftaya yaptırıp, ama DH bardağı olmaz artık kendim secicem :)

Yapacak başka bir şey kalmamış zaten...

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.