Şimdi Ara

Bol ödüllü sevilen oyun Monument Valley kısa süreliğine ücretsiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2014 yılında Apple Tasarım ödülüne de layık görülen Monument Valley, teknoloji editörleri tarafından da beğeni kazanmış ve hayranlık uyandırmıştı. Oyun ilk olarak 10 bölüm sonra bitecek şekilde tasarlanmış ancak, oynayanların çok beğenip kısa zamanda oyunu bitirmesinden dolayı tepki göstermişti. Gelen tepkilere kayıtsız kalamayan Ustwo Games stüdyosu, 8 ek bölüm daha içeren bir güncelleme yayınlamıştı. Daha sonrasında da ikinci bölüm ile uygulama marketlerde yerini aldı.

Monument Valley, fantastik bir mimari yapı ve imkânsız bir geometriye sahip gerçeküstü bir keşif macerası. Sessiz prenses Ida'ya gizemli anıtlar arasında ilerlemesi, gizli yolları keşfetmesi, görsel yanılsamaları çözmesi ve esrarengiz Karga Topluluğunu zekâsıyla alt etmesi için rehberlik ediyorsunuz. Oyunun her bir bölümü zekice tasarlanmış. Hatta Amerikan video oyun sitesi Polygon editörleri oyun için, "Harika bir tasarım... unutmak istemediğim bir rüya gibi aklımda kaldı." ifadelerini kullandı. 

Oyun, dediğimiz gibi Google Play Store'da 10.99TL yerine kısa süreliğine ücretsiz. iOS platformu için herhangi bir fiyat indirimi maalesef şuan için bulunmuyor.

• oyun çok iyi

• Mobil oyun oynamam pek ama bu oyun apayrı bedava iken indirip şans verin bence. Mobil oyunlar arasında ilk 10a girer kesinlikle :) Ayrıca Appsales adlı uygulamayı indirirseniz bu ve bunun benzeri oyun ve uygulamalar bedava olduğunda bildirim alabilirsiniz :)

• Para verip alanlara haksızlık değil mi? Bunu para verip almıştım ikinci oyunu apk indireceğim nasıl olsa onu da bedava yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Para verip alanlara haksızlık değil mi? Bunu para verip almıştım ikinci oyunu apk indireceğim nasıl olsa onu da bedava yaparlar

Ben salaklik edip ikinci oyuna da para verdim.

Boyle haberler gorunce icim sizliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayfoncular olarak gözümüz yaşlı.

Bol ödüllü sevilen oyun Monument Valley kısa süreliğine ücretsiz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 12 Mayıs 2018; 21:31:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ücretliyken almış App Store’da indirimdeydi ayrıca. 1 liranın altında bir ücret ödemiştim her kuruşuna değer alın oynayın güzel bir oyun.

• İki oyununu da para verip almıştım. İlki daha iyi gelmişti ama çok iyiydi.

• Her oyunu çıktığı anda oynamak zorunda değiliz. Özellikle multiplayer vs. değilse. Elinde sonunda ya bedava oluyor, ya da çok makul fiyatlara satılıyor.

Zaten mobil oyun oynamayı sevmem ama çok övüldüğü için merak ediyordum. Telefon da aldım mı tamamdır.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Birazcık emeğe saygın varsa ve beğendiğin oyuna destek olmak istiyorsan verdiğin paraya böyle üzülmezsin. Fakat sen ben para verdim millet şimdi beleşe indiriyor diyorsun. Oyun paralıykende apk indirip beleşe oynayabilirdin niye sana göre boş yere para verdin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Birazcık emeğe saygın varsa ve beğendiğin oyuna destek olmak istiyorsan verdiğin paraya böyle üzülmezsin. Fakat sen ben para verdim millet şimdi beleşe indiriyor diyorsun. Oyun paralıykende apk indirip beleşe oynayabilirdin niye sana göre boş yere para verdin?
    3-5 liranın hesabında değilim benim tepki gösterdiğim şey firmanın vizyonsuzluğu adamların kendi emeklerine saygısı yok monument valley 2 ye daha fazla kullanıcı çekmek için yaptılar bunu muhtemelen, ücretli bir hizmeti binlerce insana satıp parayı kazanıp sonra ücretsiz yapmak satın alan kullanıcılara saygısızlıktır bana göre
  • 90 dk de bitti. Eh pek kısaymış, ama dedikleri kadar varmış.

• Oyun çıkalı 4 yıl oldu adam diyor neden ücretsiz yaptın, benim verdiğim para ne olacak :-)

• Android tarafında para vermek istemeyen kolayca apk ile oynayabiliyor diye indirime sokmuşlardır.

Apple da ücret ödemek durumunda kalıyorsun. illegal oyun indirmek androide gore daha zahmetli

• Kaptim hemen bir tane teşekkürler

• uzun suredir markette olan bir oyun oldugu icin ucretsize dustugu zaman "ama ben para vermistim bu haksizlik" demeye gerek yok... benim de satin aldigim bir cok uygulama ucretsize dusmustu. hatta daha kotusu satin aldigim fakat iki sene sonra marketten kaldirilan uygulamalar olmustu
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreveriphone

Oyun çıkalı 4 yıl oldu adam diyor neden ücretsiz yaptın, benim verdiğim para ne olacak :-)
    Dh ölücüsüyüm kardeş

• Apple kullananlar jailbreake ile hayatın tadına varın

• Android de bugüne kadar para verip almadığım 3-5 uygulamadan biri. Kaçırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

3-5 liranın hesabında değilim benim tepki gösterdiğim şey firmanın vizyonsuzluğu adamların kendi emeklerine saygısı yok monument valley 2 ye daha fazla kullanıcı çekmek için yaptılar bunu muhtemelen, ücretli bir hizmeti binlerce insana satıp parayı kazanıp sonra ücretsiz yapmak satın alan kullanıcılara saygısızlıktır bana göre

Alıntıları Göster
    bu nasil bir oz guvendir yahu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.