Şimdi Ara

Bol bol konuşmak için EN İYİ tarife hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar ben bir avea kullanıcısıyım kamu300 diye bi tarifedeyim. fakat kız arkadaşım turkcell. ve her yöne 300 dk olan limitimi çoktan aştım. gayet kalın bir fatura bekliyorum size sorum kız arkadaşımla konuşmak için en uygun operatör ve en uygun tarife hangisi?

günde ortalama 1 ila 2 saat arasında konuşuyoruz.

her türlü fikre ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

• Bende araştırıyorum, avea da taraftar hattı var sanırım, onu bi araştırın.

Turkcellde bol bol konuşmak ve ucuz diye kavramlar birbirine çok uzak.
  • Kız arkadaşın başka operatöre geçme durumu yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: envoy777

Öncelikle merhaba :)

Arkadaşlar ben bir avea kullanıcısıyım kamu300 diye bi tarifedeyim. fakat kız arkadaşım turkcell. ve her yöne 300 dk olan limitimi çoktan aştım. gayet kalın bir fatura bekliyorum size sorum kız arkadaşımla konuşmak için en uygun operatör ve en uygun tarife hangisi?

günde ortalama 1 ila 2 saat arasında konuşuyoruz.

her türlü fikre ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

kız arkadasının numarası avea ya tası. sende kamu 30 plus a gec hocam ave lılarla 3000 dakıka konus heryöne 300 dakıka konus. haylı haylı yeter sıze

• Bol bol avea tarifesi veya her yöne kamu tarifelerinden birine geçersen bol bol konuşursun :) Avea yönüne doğru 2500 dk ve 3000 dk 'lık süre veren tarifeler bunlar..
  • Şu anda ödediğiniz ücret ayarında size en çok her yöne süre verecek Avea tarifesi 35 TL'ye 1000 dakikayla Süper Kamu tarifesidir. Ya ödeyebileceğiniz miktarı arttıracaksınız ya da kız arkadaşınızı da Aveaya taşıyacaksınız.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/personell/tarifeler/heryone_1000.shtml?pagemenu=personell.heryone1000
  • en iyisi süper kamu mini
  • girl friend ini de aynı tarifeye taşı...telefonları da ameliyatla kulaklarınıza diktirin,yürüyen baz istasyonu olun
  • çoşturan tarifeye geçin 9tlye istediğiniz kadar konuşun her yöne 120dk +100smsde var
  • kız arkadaşın 25 yaş altı ise aveanın 1'luk tarifesine geçsin. sen de ona geç hocam. totalde 1500 dk eder.
  • her yöne kamuda iki tarafta avea ise 2500 dk konuşabilirsiniz.aylık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.