Şimdi Ara

Boku Dake ga Inai Machi (2016 anime tanıtım) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
2.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11

Ortalık çok karıştı ya Ben Satoruyla Kayonun evlenmesini istiyordum Ama kayoyu büyümüş olarak gördüm o da yeter . Sanırım bikaç kere daha değiebilir gelecek . Merakla bekliyorum

Bu arada anime kaç bölüm olacaktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

11

Ortalık çok karıştı ya Ben Satoruyla Kayonun evlenmesini istiyordum Ama kayoyu büyümüş olarak gördüm o da yeter . Sanırım bikaç kere daha değiebilir gelecek . Merakla bekliyorum

12

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

11

12

• 1 bölüm kalması üzücü gerçekten şimdi düşündümde nasıl toplayacaklar acaba merak ediyorum . 20 bölüm civarı olsa daha iyi olabilirdi sanki . 2.sezon olacak mı acaba ? Konunun gidişatına göre olmayacak gibi . Openingi , endingiyle gerçekten hoş bir animeydi . Finali merakla bekliyorum.
  • Bitti laa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 10 bölüm mükemmeldi ama son 2 bölüm çok sönüktü. Hadi son bölüm ile biraz kurtadılar ama 11. bölüm kötüydü.
    Bir de Kayo ve Satoruyu shiplemediler ona bozuldum.
  • Üzülmeyin dostlar izlemeye değer yeni niş animeler bulunur...

• quote:

Orijinalden alıntı: ikideli13

İlk 10 bölüm mükemmeldi ama son 2 bölüm çok sönüktü. Hadi son bölüm ile biraz kurtadılar ama 11. bölüm kötüydü.
    Bir de Kayo ve Satoruyu shiplemediler ona bozuldum.

Aynen hocam başka bi sitede de böyle yazdım . 10 . bölüme kadar baya iyiydi ama son 2 bölüm biraz vasattı, birkaç bölüm daha uzatsalar finali biraz daha iyi işleseler o zaman mükemmel olacaktı. Ama her şeye rağmen çok iyi animeydi. Özellikle müziklerini çok sevdim

• Anime güzel bitti. Beklentiler çok yükseldiği için sonlara doğru biraz sönük kalmış olabilir ama batırmadı en azından.

Opening'ini şimdiden özledim.
  • Bitti güzelim anime. 100-200 bölüm olanlar olunca 12 bölüm hiçbir şey değil. Live action filmi de var, belki onunla idare ederiz.
  • Oldukça basit, sıradan ve beklentiyi karşılamayan ama - yönü olmayan final ve sıradan bir kurguya sahip olup da içeriğinde ki psikolojik izdüşümler ve yalnızlığı güzel işleyişi ile başarılı bir yapım olarak görüyorum.
    8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urasawa Gen -- 29 Mart 2016; 7:52:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urasawa Gen

Oldukça basit, sıradan ve beklentiyi karşılamayan ama - yönü olmayan final ve sıradan bir kurguya sahip olup da içeriğinde ki psikolojik izdüşümler ve yalnızlığı güzel işleyişi ile başarılı bir yapım olarak görüyorum.
    8/10

Katılıyorum

• Pek sarmadı sanki. Katil baştan beri çok belliydi. Birşey çıkacak diye izledim çıkmadı.
  • Çok güzel başlayan ama istenilen beklentiyi karşılayamayan bir seri.
    8.5/10

• Sabah başladım izlemeye az önce bitti.
    Anime güzeldi ama dam istenileni veremedi çünkü 12 bölümde bitecek diye hızlı hızlı geçiyorlar karakterlere bağlanma olmuyor bu yüzden.
    8/10
    Şimdi sırada Ajin var bakalım o nasımış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lithium

Pek sarmadı sanki. Katil baştan beri çok belliydi. Birşey çıkacak diye izledim çıkmadı.

Az önce bitirdim ben de,
    Annesinin katilin kim olduğunu farketmesi ileride tahmin etmeyi oldukça kolaylaştırıyor.
    Hatta bir çok sahneyi tahmin ettim gibi. Bi yerde karakterden önce Kimsin sen? Dedim Son sahnedeki karşılaşmayı tahmin etmemek imkansızdı. Çok ciddi şeyler olmasa bile daha sıradışı şeyler beklediğim için biraz da.

Sonuç olarak konusu oldukça hoş ve bunu iyi işliyor. Ama çok bi yenilik getirmediği ve tahmin edilebilirliğinden dolayı 8/10

• 2. sezonu çıkar mı sizce?
  • Az önce bitirdim. Gayet güzel ve eksiksiz bir anime idi benim için.

Katilin kim olduğunu bilerek gözümüze sokmaları ve daha ilk bölümlerden tahmin edebilmemizi sağlamaları, bunlar bir yana tahminimizin doğru çıkması tek kötü yanı olmuş bence.
    9/10.

Ha bu arada 2. sezon falan gelmez umarım. Gayet güzel bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 26 Nisan 2016; 19:31:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem bir animeymiş...

İlk bölümden sonra izlemedim ve aylarca durdu.

İkinci bölüme başlayınca bu saate kadar non stop izledim bitirdim..

Sonunda zaman dursun bitmesin istedim, ne kadar güzel geçti... daha daha diye kendimi yedim bitirdim.

Mangasını da okurum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 14 Ağustos 2016; 4:50:49 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.