Şimdi Ara

boksör olmak için 16 yaş geç mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
24.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "boks"dan bahsediyorum .

• Bence geç değil. Sadece azimle çalış...
  • valla ben geçen yaz başladım 15 yaşındayım ama 1 ay önce bıraktım.herşeyi öğrendim bana yetiyo bide orda hergün aynı hareketleri yapıyosun çok sıkılıyon ya
  • geç değil
  • belli olmaz yeteneğin varsa olur ama bi dene derim ben
  • teşekkürler herkese cevaplar için ;
    siz olmasanız destek çıkan kimse yok .
  • Geç değil
  • geç değil hala beynini öldürebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen_Must_Die

geç değil hala beynini öldürebilirsin.

boks bir spordur .ayrıca spor ile beynimizde ki 100 milyar sinir hücresini öldürebileceğimizi sanmıyorum .
  • Arkadaşlar bende boxa başlamayı düşünüyorum. Boksör olmak gibi bir niyetim yok sadece kendimi koruma amaçlı. Kaç ay gitmem yeterli olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fss01

Arkadaşlar bende boxa başlamayı düşünüyorum. Boksör olmak gibi bir niyetim yok sadece kendimi koruma amaçlı. Kaç ay gitmem yeterli olur ?

ilk önce gitmeye başla .bu bana yeter dediğinde bırakırsın.
    kendini sokakta felan savunmak istiyorsan kick-box'a gitmeni öneririm.
  • Bunu sorup da profesyonelliğe kadar gidebileni görmedim şimdiye kadar. Sen de buradan aldığın gazla başlayıp 2 ay sonra bırakacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFreedom

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen_Must_Die

geç değil hala beynini öldürebilirsin.

boks bir spordur .ayrıca spor ile beynimizde ki 100 milyar sinir hücresini öldürebileceğimizi sanmıyorum .

Adını hatırlamıyorum ama Dunyanın en iyi bokscularından birisi Alzhemira yakalanmıstı.Yani herkes yakalanabilir ama box gibi sporlar çok tehlikelidir.
    Beyine kalıcı zararlar verebilir onun yanına her yaptıgında zarar verıyorsun.
    Ne olursa olsun iyi düşünülmeli bu şaka değil.Olaya 100 milyar sinir hucresını oldurme olarak bakmamalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boor

Bunu sorup da profesyonelliğe kadar gidebileni görmedim şimdiye kadar. Sen de buradan aldığın gazla başlayıp 2 ay sonra bırakacaksın

2 ay sonra konuyu uplar ve resimler koyarım .
  • Aslında bokstan çok anlamam ama sana bir tavsiyem olucak... Boks yaparken bir spor salonuna yazılıp body building yapmanı öneririm inan bana gerçekten pişman olmazsın. Hem vücudun şekillenir hemde gücün artar.
  • quote:

Bunu sorup da profesyonelliğe kadar gidebileni görmedim şimdiye kadar. Sen de buradan aldığın gazla başlayıp 2 ay sonra bırakacaksın

Aynen 5 senedir boks yapiyorm. Istanbulda yasayanlara salon konusunda yardmci olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFreedom

quote:

2 ay sonra konuyu uplar ve resimler koyarım .

1 ay kaldi ss'leri bekliyoruz

• geç değil zaten nörologlar 16dan önce başlanmasının çok tehlikeli olduğunu söylüyor .
  • 3 Yıl tekvando yaptım siyah kemer 2.pum tekvandocu arkadaşlar bilir pumların ne oldugunu.
    2 Yıl boxa gittim peşine inan bana cok etkisi oluyor 9 10 yaşında başladım tekvandoya 13ün sonlarında boxa geçtim tekvando sıktı belirli biyerden sonra boxada 1.5 2yıla yakın gittim 16 yaş geç değil tam ideal yaş bizim grupta salonda 40 yaşında adam bile vardı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

geç değil zaten nörologlar 16dan önce başlanmasının çok tehlikeli olduğunu söylüyor .

Flood olucak ama ben 13 yaşında başladım 15de bıraktım ben önüme gelene satasmam ama kavga etmektende çekinmem kavga edicek yer ararım ..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.