Şimdi Ara

Boksör kız laf atanları pişman etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Lise öğrencisi boksör kız, kendisine laf atan iki erkeği yumrukla uzaklaştırdı. Soluğu karakolda alan iki erkek öğrenci kızdan şikâyetçi oldu.

Erzurum'da önceki gün okullar arası basketbol müsabakalarını izleyen bir grup lise öğrencisi, aynı müsabakaları izlemekte olan 16 yaşındaki S.B.'ye laf attı. Lise 1. sınıf öğrencisi ve aynı zamanda dereceli bir boksör olan S.B. ile erkek öğrenciler arasında yaşanan tartışma, salon dışında kavgaya dönüştü. 4 öğrencinin laf attığı boksör kız, yumruklarını konuşturdu.

Kaynak :http://www.turkboks.net/forum/index.php?topic=429.0

• puhahahaha helal kıza yaw.yürek var demekki
  • kralini tanimam
    bacak kadar subyanlara satasmak kolay gelsin bize
    ayrica boksorlerin musabaka disinda dovusmesi yasak bu kiza ne ceza verecekler bakalim
  • bu haber geçen sene tv de çıkmıştı çocuğun burnunu kırmış çocukta şikayetçi olmuş
    oh az bile yapmış kız helel walla
  • Erzurum sonucta burasi (Burada yasarimda) Ne olcagi belli olmaz harbi kizlar cikarmis be ii etmis
  • quote:

Orjinalden alıntı: japonlaryapiyo

kralini tanimam
    ayrica boksorlerin musabaka disinda dovusmesi yasak bu kiza ne ceza verecekler bakalim

Kızlamı Dövüşücen
  • iyi yapmış
  • iyi yapmış..eferim
  • quote:

Orjinalden alıntı: japonlaryapiyo

kralini tanimam

ama orada zorunlu kalmis. ceza almaz. prensip olarak kiza elim kalkmaz. ama bu durumda ne yapardim bende bilmiyorum . kiz boksorse durumlar degisebilir belki

• yanlız erkeklerde bi dorun olmasın iki kişiyimişler çünkü.Bir kişi deseler hani tamam dövmüştür diyimde iki kişiyi birden dövüyorsa layla ali falan olmasın bu.
  • yanlız dövüşcülerin falan box kickbox yapanların dışarda aynı teknikleri kullanarak normal vatandaşa zarar vermesi yasak diye biliyorum ben karşı taraf şikayetci olursa cezası var sanırım.
  • bravo iyi yapmış kırmış kafasını gözünü
  • quote:

boksorlerin musabaka disinda dovusmesi yasak bu kiza ne ceza verecekler bakalim

SEN ÖYLE SAN
  • quote:

Orjinalden alıntı: oldcomputer

quote:

boksorlerin musabaka disinda dovusmesi yasak bu kiza ne ceza verecekler bakalim

SEN ÖYLE SAN

seviyeli mesaj yazmani tavsiye ederim
  • SEVİYESİZ BİR ŞEY YAZDIĞIMI ZANNETMİYORUM NE VAR BUNDA ?
  • nedeniyle aciklarsan hepimiz ogreniriz burada sen oyle san gibi basit bir cumle bence hic tanismayan insanlar icin seviyesiz bir cumle ama sizin algilamanizi bilemem genede burada sizin niyetiniz onemli siz bunda seviyesiz bir sey gormuyorsaniz o zaman benim icinde bir sorun yok
  • SORUN YOK
  • iyi bari yağlı güreş yapmamışlar
  • erkeklerde bi sorun var her ne kadar boksör olsada ne diyim 2 kişi dayak yenmezki bi kızdan üstüne şikayet etmişler bide
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.