Şimdi Ara

Bohemian Rhapsody | 2 Kasım 2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
4.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Rami Malek’in Freddie Mercury’yi canlandırdığı filmde, Ben Hardy, Gwilym Lee ve Joseph Mazzello’yu sonunda diğer Queen üyelerini canlandırırken görüyoruz. Ayrıca Game of Thrones’un Littlefinger’ı Aidan Gillen, Queen‘in 1975 ve 1978 arasından menajeri John Reid, Tom Hollander ise 1978’den sonraki menajer Jim Beach olarak karşımıza çıkıyor. Filmin kilit noktası olacağını tahmin ettiğimiz grubun 1985’te Queen’in Live Aid’deki efsanevi performansını da gördüğümüz trailer son derece heyecan verici ve Freddie Mercurynin mirasına yakışır gözüküyor.

Queen’in yaşayan üyeleri Roger Taylor ve Brian May de filmde müzik prodüktörleri olarak yerlerini alacağı ve Mercury’yi Malek’in canlandırmasının da sonuna kadar arkasında olan ikilinin izlerken duygulanacağı film, 2 Kasım 2018’de vizyona girecek.

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 15 Mayıs 2018; 23:43:37 >

• Fragman güzel, takip
  • Kadro güzel, çekimler güzel, queen güzel daha ne olsun. Bence güzel bir yapım çıkacak, zaten bir queen hastası olarak ilk günden izleyeceğim. Merakla bekliyorum.
  • Hele şükür, ortalığın süper kahraman filmlerinden geçilmediği şu günlerde ilaç gibi gelmiş bir haber. Uzun bir süreden sonra tekrar sinemaya gitmek güzel olacak
  • Rami Malek'in Oscarı şimdiden hayırlı olsun :) Mükemmel rol yapmış.
  • .
  • Rami Malek, gözleri torba adam... Kendisini pek sevmesem de yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Fragmandan role cuk oturduğu ve rolünün hakkını verdiği anlaşılıyor. En azından bendeki ilk izlenimi bu yönde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Ekim 2018; 0:38:48 >
  • Yeni trailer gelmiş

Bohemian rhapsody'de tüm sesler freddie'ye ait değil miydi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 18 Temmuz 2018; 0:26:35 >

• mama,ooo
    i don't wanna die!!

sabırsızlıkla bekliyorum.
  • haberini aldığımda çok sevindiğim film. eşimsiz gidicem filme :D
  • filmi IMAX olarak izleyeceğiz değil mi?? eğer ülkemizde imax salonlarda olmazsa cinemaximuma adım atmam fena söver mahkemelik olurum dağıtımcıyla beraber..

• Bohemian rhapsody and freddie mercury live show a 2 kasım da ola a BİLET ARIYORUM LÜTFEN BİLETİ OLAN VARSA BANA SATASIN
  • Nasipse pazar günü izleyeceğim efsaneyi.
  • Filmden az önce çıktım , çok iyi iş çıkarmışlar..

IMAX de izleyin , izlettirin
  • Imax farklı mı gercekten bu fılme ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

Filmden az önce çıktım , çok iyi iş çıkarmışlar..

IMAX de izleyin , izlettirin
    Hocam sizin izlediğiniz IMAX 2D miydi 3D miydi? 3D ise gitmeyi düşünmüyorum çünkü.
    Cinemaximum'u aradım, onlar bile cevap veremedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

filmi IMAX olarak izleyeceğiz değil mi?? eğer ülkemizde imax salonlarda olmazsa cinemaximuma adım atmam fena söver mahkemelik olurum dağıtımcıyla beraber..

Bursa marka da iMax ı muslume layık görmüşler küçük salonda 2d altyazili verdiler sağolsun lar. Imax hakkımı Bohemian a harcarım diyordum kursağımda kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Hocam sizin izlediğiniz IMAX 2D miydi 3D miydi? 3D ise gitmeyi düşünmüyorum çünkü.
    Cinemaximum'u aradım, onlar bile cevap veremedi

Alıntıları Göster
    2D
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

Bursa marka da iMax ı muslume layık görmüşler küçük salonda 2d altyazili verdiler sağolsun lar. Imax hakkımı Bohemian a harcarım diyordum kursağımda kaldı

Alıntıları Göster
    Ben de ondan korkuyordum, öncesinden dağıtıcıya ve Cinemaximum a mail attım , ayak basmam felan yazdım IMAX olmazsa diye

İstanbul un bin sıkıntısı olsa da bu yüzden İstanbul dan ayrılamam diyorum..

Sen imax getir , orada muslum oynat aynı şeyi Recep İvedik te yapmışlardı

Cinemaximum u ara mail at , dağıtımcı ile görüş haftaya IMAX e alırlar belki Muslum filminin izleyici sayısı azalır

İstanbul Akasya IMAX de filmin başlamasına 3 saat kala oturacak yer kalmamış , arz talep ilişkisi

Bohemian Rhapsody | 2 Kasım 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 3 Kasım 2018; 18:51:17 >

• Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    valla mesajı 2d izledikten sonra atmıştım. uğraşamam bu dangalaklarla.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.