Şimdi Ara

Boğaziçi Üniversitesi Donanım Haber Kulübü (2012 Girişliler Buraya!) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.996
Cevap
21
Favori
146.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Üniversiteden Ön Kayıt kitapçığı geldi. Kazanan arkadaşlara da geldimi
  • Bilgisayar mühedisliği hangi kampüste
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenus42

Bilgisayar mühedisliği hangi kampüste

Bilgisayar Mühendisliği Kuzey Kampüste
  • arkadaşlar ben şimdi birşey soracağım. yurt ve burs olayı ile ilgili daha çok yurt. şimdi ben boğaziçinde yani kampüste bi yurda yerleşmek istiyorum. bütün evrakları hazırladım ve sanırım oradaki masalara başvuracağız. peki bu kyk ya da başvurmam gerekiyor mu? ya da kyk ya başvurmanın bana bir + sı ya da - si var mı?
  • Bana da 2-3 gün önce geldi Volkan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ae_

arkadaşlar ben şimdi birşey soracağım. yurt ve burs olayı ile ilgili daha çok yurt. şimdi ben boğaziçinde yani kampüste bi yurda yerleşmek istiyorum. bütün evrakları hazırladım ve sanırım oradaki masalara başvuracağız. peki bu kyk ya da başvurmam gerekiyor mu? ya da kyk ya başvurmanın bana bir + sı ya da - si var mı?

Bildiğim kadarıyla Boğaziçi Üniversitesinin yurtları KYK'ya bağlı değil. Bu yüzden KYK'ya başvurduğun zaman üniversitenin yurduna da başvurmuş sayılmıyorsun. Yurt Başvuruları ise ön kayıt sırasında yapılıyor (1-2-3 Eylül tarhilerinden birinde).

İstersen KYK'ya başvur. Sana kalmış. Bir artısı yada eksisi varmı bilemeyeceğim.

• quote:

arkadaşlar ben şimdi birşey soracağım. yurt ve burs olayı ile ilgili daha çok yurt. şimdi ben boğaziçinde yani kampüste bi yurda yerleşmek istiyorum. bütün evrakları hazırladım ve sanırım oradaki masalara başvuracağız. peki bu kyk ya da başvurmam gerekiyor mu? ya da kyk ya başvurmanın bana bir + sı ya da - si var mı?

Maalesef Boğaziçinde ( Bebekte) yurt istersen ilk sene alamazsın diye biliyorum.Ancak kilyosta kalabilirsin diye biliyorum.

Ama eğer öss de ilk 5 içindeysen alabiliyosun bebekten yurt.

Edit: bana gelmedi hala başvuru kitapçığı, 4 gözle bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-899B4D97F -- 20 Ağustos 2009; 13:05:31 >
  • hocam beni de ekleyin- ilköğretim matematik
  • sağolun Volkan ve BlackPeac3 cevap için.

bu arada hocam yurdun nerede olduğu önemli değil zaten bebekmiş falan da çıkıp çıkmama durumu ne olur acaba. hoş ilk yıl hazırlıktaki öğrencilerin boş kalmadığını duydum yurt olanakları iyiymiş ilk yıl için sanırım.

bu arada başvuru kitapçığını aldım internet sitesinde yayınladıkları ile birebir aynı hiçbir fark yok. zaten içinde hiç form falanda gelmiyor sanırım diğer üniversitelerin bazılarında geliyormuş. sadece kitapçık istenen evrakların listesini ve benzer bilgileri içeren. siteden de indirip bakabilirsin yani.
  • quote:

sağolun Volkan ve BlackPeac3 cevap için.

bu arada hocam yurdun nerede olduğu önemli değil zaten bebekmiş falan da çıkıp çıkmama durumu ne olur acaba. hoş ilk yıl hazırlıktaki öğrencilerin boş kalmadığını duydum yurt olanakları iyiymiş ilk yıl için sanırım.bu arada başvuru kitapçığını aldım internet sitesinde yayınladıkları ile birebir aynı hiçbir fark yok. zaten içinde hiç form falanda gelmiyor sanırım diğer üniversitelerin bazılarında geliyormuş. sadece kitapçık istenen evrakların listesini ve benzer bilgileri içeren. siteden de indirip bakabilirsin yani.

İnşallah doğrudur bu dediklerin.
    kilyosta kalmak istiyorum ilk sene için.
    şuan biraz zoe gibi gözüküyor ama, inşallah olur.
    sen hangi yurdu istiyorsun?

• BlackPeac3 hangi yurt derken hiç düşünmedim hatta daha bilgi sahibi bile değilim yurtları hangi kriterlere göre seçmem gerektiği konusunda. bu konuda bildiklerin varsa paylaşırsan sevinirim. ben hangi yurt çıkarsa oraya gitmeyi düşünüyorum. ankaralı olduğum ve istanbulu çok iyi bilmediğim için bu konuda pek bir fikrim yok dediğim gibi.
  • quote:

BlackPeac3 hangi yurt derken hiç düşünmedim hatta daha bilgi sahibi bile değilim yurtları hangi kriterlere göre seçmem gerektiği konusunda. bu konuda bildiklerin varsa paylaşırsan sevinirim. ben hangi yurt çıkarsa oraya gitmeyi düşünüyorum. ankaralı olduğum ve istanbulu çok iyi bilmediğim için bu konuda pek bir fikrim yok dediğim gibi.

Hazırlığı geçersen bebekteki yurtlarda kalıyorsun.
    Yoksa kilyosta kalman %99.999.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackPeac3

quote:

BlackPeac3 hangi yurt derken hiç düşünmedim hatta daha bilgi sahibi bile değilim yurtları hangi kriterlere göre seçmem gerektiği konusunda. bu konuda bildiklerin varsa paylaşırsan sevinirim. ben hangi yurt çıkarsa oraya gitmeyi düşünüyorum. ankaralı olduğum ve istanbulu çok iyi bilmediğim için bu konuda pek bir fikrim yok dediğim gibi.

hazırlık geçme sınavına girmeyi düşünmüyorum zaten. o zaman demekki kilyostaki yurtta kalmam gerekiyor benimde. zaten yaptığım araştırmaya göre hazırlıkta o kampüsteymiş duğru mudur?

• quote:

quote:

quote:

hazırlık geçme sınavına girmeyi düşünmüyorum zaten. o zaman demekki kilyostaki yurtta kalmam gerekiyor benimde. zaten yaptığım araştırmaya göre hazırlıkta o kampüsteymiş duğru mudur?

o yurtta kalanların bazı dersleri kilyosta bazıları bebekte oluyormuş.
    Ama o yurtta kalmayanlar bebekte eğitim alıyor sanırım.

• @akruban

Sizide ekledim, aramıza hoşgeldiniz.

@BlackPeac3

Sanırım Güney Kampüsteki 1.Erkek Yurdu (Hamlin Hall) 'nda sadece son sınıflar kalabiliyormuş. Bu doğrumu, bu konuda bir bilgin varmı? O yurt gerçekten çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan:

@akruban

Sizide ekledim, aramıza hoşgeldiniz.

@BlackPeac3

Sanırım Güney Kampüsteki 1.Erkek Yurdu (Hamlin Hall) 'nda sadece son sınıflar kalabiliyormuş. Bu doğrumu, bu konuda bir bilgin varmı? O yurt gerçekten çok güzel

Facebooktan bir kaç arkadaşla konuştum da.
    superdorm yurdu hariç bir yerde kalamıyoruz sanırım biz hazırlık olarak.superdormada parasını vererek kalıyoruz.superdormdan başka yerde kalamıyoruz derken bebekte süperdormdan başka yerde kalamıyoruz.yani Kilyosta kalıyosun yada superdormlarda para vererek kalıyosun. 1.erkek yurdunda kalamıyoruz sanırım onu kastetmek istemiştim. :)

Edit: yanlış bilgilendirmişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-899B4D97F -- 20 Ağustos 2009; 21:00:16 >

• BlackPeac3 dostum kitapçıkta hiç öyle birşey yazmıyor ama hatta ilk yıl kilyoslara yerleştiriliyor diye okudum yanlış hatırlamıyorsam şimdi bir kez daha kontrol edip paylaşacağım burada.

kitapçıktan alıntı: "Hazırlık eğitimi alacak öğrenciler, Kilyos kampüsündeki I. Kilyos ya da II. Kilyos yurtlarına yerleştirilirler. İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olarak hazırlık okumadan bölüme başlayan öğrenciler ile Türkiye derecesinden dolayı kendilerine başarıdan "yurt bursu" verilen öğrenciler, başarı derecesine göre II. Kız, II. Erkek veya Uçaksavar yurduna kabul edilirler."

birebir alıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ae_ -- 20 Ağustos 2009; 21:00:50 >
  • Arkadaşlar bende yüksek lisansa başvurdum proficiency e girenlerdenim gerçekten çok zordu ya hazırlık okuduktan sonra da geçemezsek yükseğe başlıyamıyo muyuz acaba
  • quote:

BlackPeac3 dostum kitapçıkta hiç öyle birşey yazmıyor ama hatta ilk yıl kilyoslara yerleştiriliyor diye okudum yanlış hatırlamıyorsam şimdi bir kez daha kontrol edip paylaşacağım burada.

kitapçıktan alıntı: "Hazırlık eğitimi alacak öğrenciler, Kilyos kampüsündeki I. Kilyos ya da II. Kilyos yurtlarına yerleştirilirler. İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olarak hazırlık okumadan bölüme başlayan öğrenciler ile Türkiye derecesinden dolayı kendilerine başarıdan "yurt bursu" verilen öğrenciler, başarı derecesine göre II. Kız, II. Erkek veya Uçaksavar yurduna kabul edilirler."

birebir alıntı.

Bunlaır bende okudum, ama bu superdorm dedikleri yurdun başvurusu farklıymış.Eğer superdorm konusunda yazdıklarımı kast ediyosan.
    Yani hazırlıkta olsa parasını verip superdormda kalabiliyomuş.

• quote:

quote:

quote:

BlackPeac3 dostum kitapçıkta hiç öyle birşey yazmıyor ama hatta ilk yıl kilyoslara yerleştiriliyor diye okudum yanlış hatırlamıyorsam şimdi bir kez daha kontrol edip paylaşacağım burada.

birebir alıntı.

Bunlaır bende okudum, ama bu superdorm dedikleri yurdun başvurusu farklıymış.Eğer superdorm konusunda yazdıklarımı kast ediyosan.
    Yani hazırlıkta olsa parasını verip superdormda kalabiliyomuş.

"superdorm yurdu hariç bir yerde kalamıyoruz sanırım biz hazırlık olarak." diyince bütün okul içinde sadece bu yurda başvurabiliyoruz anlamında söyledin sandım ben bilmem yanılıyor muyum?

bu arada yurt fiyatlar hakkında bilginiz var mı?

dostum sonra mesajı editledim haklısın yanlış anlamakta :)

fiyatlarını sormuştum ve 4 milyar gibi bişey yıllık diye hatırlıyorum ama kesin değil.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.