Şimdi Ara

Boğaziçi Üniversitesi Donanım Haber Kulübü (2012 Girişliler Buraya!) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.997
Cevap
21
Favori
146.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ismail Vilehand

Boğaziçi'yle ilgili soruları alabilirim, yaz okulu zamanı boşuz zaten, bir faydam olsun. İİBF özelinde yeterince bilgilendirebileceğimi düşünüyorum.

işletme ve iktisat böümleri ne kadar mantıklı? Boun matematik teki arkadaşım okuması en kolay bölümler diyor, siz ne düşünüyorsunuz? İngilizce hazırlık, çok düşük seviyede olan biri için işkence midir? Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz boğaziçi'ciler olarak size bir soru sormak istedim. ben ygs öğrencisiyim ygsden 150 160 arası alıyorum 21 gün kaldı neler yapmam gerek acil yar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martinez55

siz boğaziçi'ciler olarak size bir soru sormak istedim. ben ygs öğrencisiyim ygsden 150 160 arası alıyorum 21 gün kaldı neler yapmam gerek acil yar

seneye odaklan
    quote:

Orijinalden alıntı: Hükümsüz67

quote:

Orijinalden alıntı: Ismail Vilehand
    Boğaziçi'yle ilgili soruları alabilirim, yaz okulu zamanı boşuz zaten, bir faydam olsun. İİBF özelinde yeterince bilgilendirebileceğimi düşünüyorum.

işletme ve iktisat böümleri ne kadar mantıklı? Boun matematik teki arkadaşım okuması en kolay bölümler diyor, siz ne düşünüyorsunuz? İngilizce hazırlık, çok düşük seviyede olan biri için işkence midir? Teşekkür ederim

en prestijli işletmede okumuş olursun. para kazanmak isteyen için ülkedeki sayılı bölümlerden bence. isim bir kulübün, mezun olunca da çılgın networkün olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.M -- 24 Şubat 2015; 23:46:19 >

• Merhaba hocam, ben bu sene sınava hazırlanıyorum. Nerlerim 130-140 arası biraz dalgalı ama halledebileceğimi düşünüyorum. Bilgisayar veya makine müh. İstiyorum. Malum son 2.5 hafta kaldı. Nelere yoğunlaşmam gerekiyo? Şu sıra lys yi tamamen bırakmalı mıyım? Deneme mi yoksa test ağırlıklı mı gitmeliyim? Kazanabilir miyim? Bu gibi sorular biraz canımı sıkmaya başladı şu sıra, bana yardımcı olabilecek biri varsa şimdiden teşekkürler

• Mr.M kullanıcısına yanıt
    hocam 1 sene daha bekleyememya bu sene 180 almam lazım 17 gün kaldı zaten en son denemeden 157 aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martinez55

hocam 1 sene daha bekleyememya bu sene 180 almam lazım 17 gün kaldı zaten en son denemeden 157 aldım

Hocam sunu yap bunu yap diyemem puanlariniz gercekten dusuk bos durmayin calisin zayif dersleri artik taktige ihtiyaci olan bi konumda degilsiniz, belli ki calismamissiniz, baslayin artik calismaya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed yıldız

Merhaba hocam, ben bu sene sınava hazırlanıyorum. Nerlerim 130-140 arası biraz dalgalı ama halledebileceğimi düşünüyorum. Bilgisayar veya makine müh. İstiyorum. Malum son 2.5 hafta kaldı. Nelere yoğunlaşmam gerekiyo? Şu sıra lys yi tamamen bırakmalı mıyım? Deneme mi yoksa test ağırlıklı mı gitmeliyim? Kazanabilir miyim? Bu gibi sorular biraz canımı sıkmaya başladı şu sıra, bana yardımcı olabilecek biri varsa şimdiden teşekkürler

Hocam cok sosyal ağırlıkli degilse netleriniz su anda bile yeterli gibi. Deneme cozup eksik yerlere nokta atisi calismak lazim. Herhangi bir konudan iki soru kactigi anda oturun tekrar yapin derim.
    Umarim bariz kotu oldugunuz bir ders vardir. Eger oyleyse durum iyi, degilse net artirmaniz daha zor gibi :) malum bi noktaya ulasinca doyuyor artık cok da asamiyosunuz. Ben asla yetistiremezdim, 140neti bile goremedim hic bi dersane denemesinde ve ygsde

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.M

quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed yıldız

Merhaba hocam, ben bu sene sınava hazırlanıyorum. Nerlerim 130-140 arası biraz dalgalı ama halledebileceğimi düşünüyorum. Bilgisayar veya makine müh. İstiyorum. Malum son 2.5 hafta kaldı. Nelere yoğunlaşmam gerekiyo? Şu sıra lys yi tamamen bırakmalı mıyım? Deneme mi yoksa test ağırlıklı mı gitmeliyim? Kazanabilir miyim? Bu gibi sorular biraz canımı sıkmaya başladı şu sıra, bana yardımcı olabilecek biri varsa şimdiden teşekkürler

Hocam cok sosyal ağırlıkli degilse netleriniz su anda bile yeterli gibi. Deneme cozup eksik yerlere nokta atisi calismak lazim. Herhangi bir konudan iki soru kactigi anda oturun tekrar yapin derim.
    Umarim bariz kotu oldugunuz bir ders vardir. Eger oyleyse durum iyi, degilse net artirmaniz daha zor gibi :) malum bi noktaya ulasinca doyuyor artık cok da asamiyosunuz. Ben asla yetistiremezdim, 140neti bile goremedim hic bi dersane denemesinde ve ygsde

Çok sağolun hocam, sosyal ve türkçe ağırlıklı hatalarım çıkıyor genelde ama çok şükür an itibariyle konu olarak hallettim denebilir. Geriye soru çözmek kaldı, anca kaldırabildim kafamı dersten o yüzden yeni cevap verebiliyorum kusura bakmayın. Tavsiyenize uyup deneme üzerinden gideceğim inşallah. Siz hangi bölümdeydiniz bu arada?

• arkadaşlar iktisat(ekonomi) bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz.yurt dışı imkanları ve hocaların öğrencileriyle ilişkisi nasıl
  • Arkadaşlar çok arada kaldım.Elektrik-elektronik düşünüyorum. Boğaziçi veya ODTÜ istiyorum. Boğaziçi nasıl memnun musunuz? Bazıları elektrik-elektronik okucaksan gitme çok kötü bi yer filan dedi. Siz ne düşünüyosunuz ?
  • böte okuyan varmı
  • 22 yaşında Boğaziçi İşletme ye başlamak mantıklı mı? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. (Pm de atabilirsiniz)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar. Boğaziçi İnşaat bölümü için HSS dersleri hakkında fikirleriniz nedir, hangi ders seçilir bikgi verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin.

• haziran profundan kaldım. öğrenci belgesi alabilir miyim?
  • Sevgili arkadaşlar merhaba

Ben bu sene sınava girmiş bir tm öğrencisiyim. Ama umduğumu tm'den değil sözelden buldum. TS-2'den 1901 sıralamam var. Şu an için Boğaziçi Edebiyat tutuyor. Tarih biraz riskli gibi ama sanırım tutacak. Benim önceliğim tarih. Çünkü çok fazla ÇAP imkanı var. Hoş, Boğaziçi'nde ÇAP ne kadar kolay olur orasını sevgili mezun dostlarıma sormak istiyorum.

Bununla birlikte hem ortam ve eğitim olarak hem de mezun olduktan sonra iş imkanı olarak bana Boğaiziçini önerir misiniz?

Dil konusunda çok parlak bi öğrenci değilim. Yabancı film/dizi vs. de sevmem izlemedim bu zamana kadar. Yalnızca penpal gibi yerlerde vakit geçirdiğimi söyleyebilirim ve çat pat diye tabir edebileceğimiz kötünün iyisi bi durumdayım dil konusunda. Fakat istekli olduğumu söyleyebilirim. Sizce Boğaziçinin İngilizcesinin altından kalkabilir miyim?
    Yardım edin dostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obsesyoğn -- 25 Temmuz 2016; 18:55:13 >

• MF 11. sınıf öğrencisiyim ama İşletme düşünüyorum TM'ye geçip hazırlanmalı mıyım boğaziçi için?
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.