Şimdi Ara

BMW X1 Hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar. Bu aralar bir araç bakıyoruz. Baktığımız modeller arasında BMW x1 de mevcut. Borusan oto kendi ikinci el bölümünde 24 ay garantili araçlar satıyor. Biz de buradan bir iki araç beğendik ama fiyatlar biraz fazla gibi. 2016 model. Merak ettiğim 2016 model x1 ile şuanki x1 arasında herhangi bir fark var mı ?ve bu aracı tavsiye eder misiniz ?şimdiden tesekkkurler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• BMW X1'in kullanım amacı nedir? Bence vasıfsız bir araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X1 alacağına git 5 serisi al daha iyi

• Guncel modelle en onemli fark otomatik sanziman. Gecen yaz 7 ileri yari otomatige gectiler. Sizin baktiginiz yilki modelde ise 6 ileri tam otomatik sanziman vardi. Guzel bir otomobil. Hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

Guncel modelle en onemli fark otomatik sanziman. Gecen yaz 7 ileri yari otomatige gectiler. Sizin baktiginiz yilki modelde ise 6 ileri tam otomatik sanziman vardi. Guzel bir otomobil. Hayirli olsun.

Bu yeni sistemin bariz bir artı veya eksisi var mı peki ? Saniyorum joystick vites değil x1 de olan .

• arslanut kullanıcısına yanıt
    Yeni modellerde joystick vites var artik. Malum bu cift kavramali yari otomatikler biraz daha hassas ve ariza cikarma ihtimali daha yuksek. Hic birsey olmasa bile kavramasi illaki degisecek. Kullanmasi zevkli bir sistem. Ama ilerleyen yillarda nasil performans gosterir mechul. Anladigim kadariyla Bmw'nin bazi spor modelleri disinda binek otomobillerinde ilk defa kullaniliyor.

Eski tam otomatik ise Japon bir firmadan aliniyordu. Pek akari kokari olmayan bir sanzimanmis. Keske bununla devam etselerdi.

• Kesinlikle araçı tavsiye etmem.Alacaksan adam gibi heybetli kışkırtıcı ve dikkat çekici bir SUV alacaksın.X1 gibi araçlar X3 yada X4 alamaya maddi gücü yetmeyen insanları çekmek paralarını yolmak için üretilmiş suvcuklardır.Bedava verseler binmeye utanırım !

Sana Renault koleos öneririm eğer sedan düşünürsen premium Megane en iyi seçenektir.

• Prestije önem veriyorsan alma. X1 önden SUV yandan ve arkadan ticari bir araba.

Önem vermiyorsan içi baya ferah ve kullanımı rahat bir araç.

Mini Countryman ve Audi Q3 bakardım.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz abartmıyormuyuz ? BMW X1 i bedava verseler utanacak mısınız yani binmeye? Koleos tercihinize sadece saygı duyuyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DumSperoSpero

Hocam biraz abartmıyormuyuz ? BMW X1 i bedava verseler utanacak mısınız yani binmeye? Koleos tercihinize sadece saygı duyuyorum..

Kesinlikle utanırım ve asla abartmıyorum. X1 SUV ile hatcback arasında kalmış bir otomobil yani ne tam olarak segmenti belli nede kasa tipi.Bmw nin bu aracı üretmesinin tek bir sebebi var oda dediğim gibi daha pahalı olan gerçek bir SUV olan X3 ile X4'e parası yetmeyen ama kendini zengin göstermek isteyen kişileri yolmaktır.Yolda herhangi birisine sorsan X1'e SUV demez.Gercek SUV lar koleos gibi heybetli ve dikkat çekici olmalı.X1 gibi çakma SUV olmamalı

• quote:

Orijinalden alıntı: musetea

Prestije önem veriyorsan alma. X1 önden SUV yandan ve arkadan ticari bir araba.

Önem vermiyorsan içi baya ferah ve kullanımı rahat bir araç.

Mini Countryman ve Audi Q3 bakardım.

Countryman tavsiye edermisiniz peki ?

• Cevaplar için teşekkürler. Bir ihtimal X3 de olabilir 2016 model. Ama onun da kasa yeni değişmiş. Eski kasa ile çok bir farkı var mı yenisinin?

• arslanut kullanıcısına yanıt
    2016 modelini 20.000 km kullanıyoruz. Cok memnunuz en ufak bir sıkıntı yasamadık. Muadili tum araclardan iyidir onu net soyleyebilirim. Bagaj, ic hacim , aisin sanzuman , yol tutus , hızlanma v.s haliyle fiyatı muadillerinden yuksek. Bu arada Reno hayranı arkadas sanırım X1 in eski kasasından bahsediyor.
  • O paralara 4 çeker olmayan 2. El araba alacağıma sıfır gırtlak dolu 4 çeker tucson alırım...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.