Şimdi Ara

BMW F10 - F20 - F30 coding & retrofit (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.678
Cevap
90
Favori
233.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rudihason

Arkadaslar coding ile ilgili bilgileri paylasmak ve birbirimize yardımcı olmak amaclı bi bulusma duzenlemek istermisiniz. Hatta uyarsa benim ofisim tuzla da hem guzel bahcem var hem de caddenın onunde arabaları koyacak yer var. Cay, kahvelerde benden :) cumartesi pazar ne gun isterseniz olabilir.

Ne dersiniz ?

+1
    Kesinlikle çok güzel olur.Benimde ev çekmeköyde,ofis balmumcuda.her yere gelebilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatgs

quote:

Arkadaslar coding ile ilgili bilgileri paylasmak ve birbirimize yardımcı olmak amaclı bi bulusma duzenlemek istermisiniz. Hatta uyarsa benim ofisim tuzla da hem guzel bahcem var hem de caddenın onunde arabaları koyacak yer var. Cay, kahvelerde benden :) cumartesi pazar ne gun isterseniz olabilir.

Ne dersiniz ?

+1
    Kesinlikle çok güzel olur.Benimde ev çekmeköyde,ofis balmumcuda.her yere gelebilirim :)

Tarih ve yer uyarsa ben gelirim, mangala hayır demem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ces114 -- 16 Şubat 2014; 9:24:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ceset114

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatgs

quote:

Ne dersiniz ?

+1

Tarih ve yer uyarsa ben gelirim, mangala hayır demem

tuzla çok güzel olur :)

zaytungda okuduğuma göre ceset114 Mayfest kapsamında kodlamda duayen isimlerden shawn sheridan'ı İstanbula getirecekmiş.

• buluşma için bende varım ;)
  • kucukprens54 kullanıcısına yanıt
    shawn için aramızda fon oluşturup bu işi gerçekleştirebiliriz

Tuzla bana çok ters olsa bile (bahçeşehir), çoğunluğa uyarım
  • kucukprens54 kullanıcısına yanıt
    Shawn ile tanışmak için mayfest'e uğramak lazım...
    Bende gelebilirim belki gerçi banada Tuzla uzak ama (Halkalı civarı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furious_tr -- 16 Şubat 2014; 15:39:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furious_tr

Shawn ile tanışmak için mayfest'e uğramak lazım...
    Bende gelebilirim belki gerçi banada Tuzla uzak ama (Halkalı civarı), bilmeyen varsa 3.28i performansı görürsünüz
    Artistlik yaptım biraz sanki

Bahcesehir halkali agirlikli gozukuyor, ben de halkali tarafindayim :) tuzla derseniz de katilmaya calisirim ama burdan oraya biraz uzun surebilir gelmemiz

• ehazneci E kullanıcısına yanıt
    Gel tabiki ne zaman istersen

• Bende katılabilirim (Beylikdüzü)
  • bende gelmeye çalışırım arkadaşlar çorludan ama avrupa tarafı olursa süper olur diğeri umuda yolculuk olur
  • Sanki Bahçeşehir gölette görüşsek mantıklı olacak.

Hem geniş otopark hem de tanışma, kodlama sonrası yiyecek, içeçek için bir sürü mekan :)

Dileyen de doğa yürüyüşü yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • banada Gölet uygun olur
  • Kerrami K kullanıcısına yanıt
    aynen.....:) ayrıca mod butonuna basar basmaz sport+ a geçiyor 2 kere basmanız gerekmiyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milest -- 17 Şubat 2014; 0:54:22 >
  • F20 de sislerin welcome light olarak ayarlanmasını bir türlü başaramadım. Deneyen var mı? Çalıştıysa hangi kodu kullandınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bhd1R

F20 de sislerin welcome light olarak ayarlanmasını bir türlü başaramadım. Deneyen var mı? Çalıştıysa hangi kodu kullandınız?

7 Turn on fogs with welcome light.

FEM_BODY -> 3063 LceLampMapping2 -> MAPPING_NEBELSCHW_L_PART_OF_WL -> "soft_on" ya da "hard_on"

FEM_BODY -> 3063 LceLampMapping2 -> MAPPING_NEBELSCHW_R_PART_OF_WL -> "soft_on" ya da "hard_on"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ces114 -- 17 Şubat 2014; 10:49:11 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bhd1R

F20 de sislerin welcome light olarak ayarlanmasını bir türlü başaramadım. Deneyen var mı? Çalıştıysa hangi kodu kullandınız?

7 Turn on fogs with welcome light.

FEM_BODY 3063 LceLampMapping2 MAPPING_NEBELSCHW_L_PART_OF_WL select "soft_on" or "hard_on" not_active (werte = 00) Turn on left foglight with welcome light

MAPPING_NEBELSCHW_R_PART_OF_WL select "soft_on" or "hard_on" not_active (werte = 00) Turn on right foglight with welcome light

Teşekkürler.

Arkadaşımın 5 serisinde olan frene çok sert bastığınızda arka stoplardaki dinamik ledleri aktif eden kodu buldum.

Denemek isteyen olursa.

Module: FEM_BODY
    Section: 3060
    Function: ESS_AKTIVIERBARER_AUSGANG
    New value: bremslicht_blinkend
    Default value: flaechenvergroesserung

• quote:

Sanki Bahçeşehir gölette görüşsek mantıklı olacak.

Hem geniş otopark hem de tanışma, kodlama sonrası yiyecek, içeçek için bir sürü mekan :)

Dileyen de doğa yürüyüşü yapar

bence gün saat belirlensin.gelebilecek olanların çoğunluğuna göre yer belirlensin
    dediğin yeri bilmiyorum ama eğer orası uygun olursa geliriz bi şekilde

• buluşma yapılıcaksa ben de gelirim haftasonu olması yeterlidir =)
  • bence en güzeli Gölet'te buluşmak. ama çoğunluk Tuzla derse ben uyarım.

bu işi net karara bağlayalım. ciddi ciddi buluşma organize edelim...
  • Tuzla olursa çok rahat gelebilirim. Bahçeşehir uzak kalıyor. Çoğunluğa uyarım.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.