S

Teğmen
26 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar,

Bu etkinlik kaçmaz. İnovasyon ve Tasarım Buluşmaları Geçenlerde nette gezerken böyle güzel bir etkinlik haberine denk geldim. İçeriğine bakınca resemen şok olduk diyebilirim. Bu kadar çok içerik, bu kadar ünlü bir tasarımcı, konuşmacıyı bir araya getiren bir şey sanırım bu ülkede olmadı.

içinde aydınlatmadan, banyoya, vitrifiyeden zanaat objelerine, bahçe mobilyasından aksesuar tasarımına kadar bir çok konu var. Konuşmacılar Selim Yuhay, Arni Aromaa ve Sauli Suomela, William Myres gibi on numara insanlar var. Etkinlik 28 - 31 Mayıs tarihleri arasında olacak.

Etkinlik ile detaylı bilgi isterseniz. İnovasyon ve Tasarım Buluşmaları

Siteden yapılan açıklama; Bursa'ya inovatif ve tasarım odaklı bir kimlik kazandırmak için yola çıktık.

Çünkü Bursa’nın, Türkiye çapında model alınacak eşsiz bir kent olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Tasarım, bilim ve teknolojide ülkenin önünü açan, sanayicilerin, akademisyenlerin, girişimcilerin ve Bursalılar’ın etkileşime geçmesi için farklı platformlara sahip, ufuk açan bir Bursa...Neden olmasın?

İşte Inovasyon ve Tasarım Buluşmaları bu vizyonun ürünüdür. İnovasyon ve Tasarım Buluşmaları, sanayicilerin, akademisyenlerin, girişimcilerin ve Bursa halkının biraraya gelmesini sağlayan, işbirliği olanaklarını yeşerten, tasarım ve inovasyonun bir kültür olarak benimsenmesi ve Bursa’yla özdeşleştirilmesini sağlayan bir platformdur. Bu platform, Bursa’yı cazibe merkezi haline getiren bir dizi etkinliğe evsahipliği yapmaktadır.

Bursa’nın tasarım ve inovasyonu kentsel kimliğinin önemli bir parçası olarak öne çıkarmasında, İnovasyon ve Tasarım Buluşmaları’nın kilit önemi vardır.

selam arkadaşlar,

aşağıda yazdımlarım tamamen yanlış nbt'nin son güncellemesinden sonra ya da güncelleme sırasındaki bir hatadan dolayı sanırım navigasyon sistemi bozulmuş. yazılımı bir önceki versiyona getirip navigasyonun çalıştığını test edip sonra tekrar güncelleme yaptım. dünden beri navigasyon çalışıyor ama yarın ne olacak bilmiyorum :)

bugün navigasyon ile ilgili bir sorun yaşadım. hiç bir şey yapmama rağmen araçta navigasyon kendiliğinden çalışmamaya başladı. starting navigation system yazısı çıktı ve öyle kaldı. 2 kere nbt'yi resetledim ama bir şey olmadı. aracı stop ettim 1 - 2 saat sonra tekrar çalıştırıp kontrol ettim ve yine çalışmadı. tam ümitsiliğe kapıldığımda radyoyu açtım, tüm gün hdd'ten müzik dinlemiştim, radyoyu hiç açmamıştım. radyoyu açmamla navigasyon çalışmaya başladı. böyle bir sıkıntı yaşarsanız radyoyu açmayı deneyin :)
Hakkında
Konum: İstanbul
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 120
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 122
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 379 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Markalar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.