Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.023
Cevap
66
Favori
326.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bence bulabilsen çatal olan ama açıkçası ahşap döşeme olması lazım uyması için :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cianni kullanıcısına yanıt
    o çatalın döşemesini değiştirebiliyorsun, satıyorlar ayrıca her türlüsünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Bu arada bence bulabilsen çatal olan ama açıkçası ahşap döşeme olması lazım uyması için :)

Ahşap olan kısım değişiyor diye biliyorum ama siyah bulunurmu pek emin değilim açıkçası
  • Progress* P kullanıcısına yanıt
    Çerçeveler parlak krom zaten sen deyince farkettim orjinali matmış ama yinede güzel değişik bir hava kattı arabaya
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    ebayde arat binlercesini bulursun çakma çıkma yapma orjinal :D
  • O zaman sıkıntı yok çatal olan güzel :)
    Büyük davul bana kaba ve eski moda geliyor, sahibindenden koyduğun ise E46 ya yakışıyor bence..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim asıl konum ibreleri nasıl kırmızı yapacağım kimsenin bir fikri yokmu
    kırmızı asetatlı kalem öneriliyor yabancı forumlarda.
    Bende onunla denedim zaten dostum tutmuyor asetatlı kalem.
  • @ I like myself

Tabii yanlış anlamayın, zaten ben sizi uğraştırmasın diye öyle söyledim. E39, özellikle 530 ve sonrası, hızlanma olarak herkesi tatmin edebilecek niteliktedir. Bende 2001 530i var, çok km yapmıyorum (ayda 600-700km) benzin ile 14-15 litre/100km yakar rahat. Şehir dışı 8 litre yaktırabilirsiniz.

LPG ile zaten ekonomik sayılacak düzeyde, yani ben şehir içi lpg ile 40-45 kuruş yakıyorum. Adana - Ankara - Adana geçen gün 130km altına düşmeden 150 TL gibi bir rakama gittim. Toplam yaklaşık 1000km'yi 300TL ile yaptım. 3.0 litre ve 230 beygir bir araç için çok iyi bence.

@allstar

Pampa benim direksiyon o çatallıdan. Ahşap dekorlu olanı seçersen, senin aracın içindeki ahşap ile çok iyi uyum sağlayacaktır. Multi-fonksiyonel olması da, direksiyondan her özelliği kullanmanı sağlıyor. Ben çok memnunum.

@cianni,

Hoş bulduk ve haklısın dostum

müdür davuldada dublede de ortak alışverişe varım ebaydan çözerim diyene kaıtılım baya katılımcıyız , çerçeve orjinalden değişik ama güzel ya , bu arada bizim karpuzlardan soğudum burda takılmaya başladığımdan beri :D galaksiyemi dönsek napsak
    http://www.sharpie.com/ bunun kırmızısını tavsiye ediyorlar.
  • SMTRSLN kullanıcısına yanıt
    Çözebilen olursa bende varım karpuzlara oldum olası uyuzum arabanın orjinali dışında takılan bütün jantlara uyuzum çok takıntılıyım lan ben
    Bu arada galaksi hangisi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 4 Nisan 2014; 23:05:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Progress*

http://www.sharpie.com/ bunun kırmızısını tavsiye ediyorlar.

Dostum bu bildiğimiz marker kalemmi ? ben fosforlu kalem ve keçeli kalem diyenleride duydum acaba olurmuki kisimide far stop boyası ile boya falan hangisi deniyeceğimi şaşırdım yapan biri yokmu bu işi yav
    Permanent marker olması gerekiyor işte. Nasıl desem, CD kalemi desem anlar mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

@ I like myself

Tabii yanlış anlamayın, zaten ben sizi uğraştırmasın diye öyle söyledim. E39, özellikle 530 ve sonrası, hızlanma olarak herkesi tatmin edebilecek niteliktedir. Bende 2001 530i var, çok km yapmıyorum (ayda 600-700km) benzin ile 14-15 litre/100km yakar rahat. Şehir dışı 8 litre yaktırabilirsiniz.

LPG ile zaten ekonomik sayılacak düzeyde, yani ben şehir içi lpg ile 40-45 kuruş yakıyorum. Adana - Ankara - Adana geçen gün 130km altına düşmeden 150 TL gibi bir rakama gittim. Toplam yaklaşık 1000km'yi 300TL ile yaptım. 3.0 litre ve 230 beygir bir araç için çok iyi bence.

@allstar

Pampa benim direksiyon o çatallıdan. Ahşap dekorlu olanı seçersen, senin aracın içindeki ahşap ile çok iyi uyum sağlayacaktır. Multi-fonksiyonel olması da, direksiyondan her özelliği kullanmanı sağlıyor. Ben çok memnunum.

@cianni,

Hoş bulduk ve haklısın dostum
    @allstar

Pampa o zaman senin çatalı ver benim direksiyonu sana vereyim ha ne dersin
    O bu değilde bire bir uyum sağlıyormu soketleri tuşları vs acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 4 Nisan 2014; 23:16:23 >

• SMTRSLN kullanıcısına yanıt
    Bro bunda airbag yok ben yakupluda bir adam buldum yarın fırsat bulursam gidip bakacağım birde aksaraya gitsem hiç fena olmayacak.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-bmw-e46-catal-direksiyon-144856993/detay/
    Cd kalemi bu asetatlı olmuyormu zaten
  • Pampalar benim aracın içinden bir resim

***BMW E39-E46***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebozkurt800 -- 4 Nisan 2014; 23:25:49 >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.