Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

***BMW E39-E46***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
6.009
Cevap
68
Favori
228.501
Tıklama
Giriş
    6 Mesaj
    Arkadaşlar yeni aldığım 1998 model 5.28 aracımın farları yolu çok az aydınlatmakta ve yol seçilmemekte. Aracın üzerinde hella marka fabrika çıkışı xenon far ve kit mevcut. Bununla ilgili nasıl bi çözüm önerirsiniz sıfır far mı almak çözüm. Alabileceğim far nasıl olmalı xenon kit ile uyumlu olması için. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Birkaç sayfa geride çözümü mevcut allstar kullanıcısına pm atarsan tedarik edebileceğin yer hakkında bilgi verir. Hella mercekle iş basitçe çözülüyor üstelik orjinalliği bozulmuyor. Sıfır far çifti 2-3 bin tl geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mert_er7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    105 Mesaj
    Dostlar bir arac var 98 5.28i 225 binde aradtirmalarim sonucu bu arac 100k km dusurulmus hic kaskosu yok. Aahibi motor sanziman kefilim dedi. Koltuk isitna haric ful.

Aracta masraf cikarsa dusecek. Ben bugün catir catir soyledim hepsini. Ne diyorsunuz alayimmi . Megane 2 ile takas yapacagiz 3.000 tl fark vericem.masraf cikarsa dusecegiz
    Yorumlariniz ??

Orijinalden alıntı: Aykutttdemirrr

Dostlar bir arac var 98 5.28i 225 binde aradtirmalarim sonucu bu arac 100k km dusurulmus hic kaskosu yok. Aahibi motor sanziman kefilim dedi. Koltuk isitna haric ful.

Aracta masraf cikarsa dusecek. Ben bugün catir catir soyledim hepsini. Ne diyorsunuz alayimmi . Megane 2 ile takas yapacagiz 3.000 tl fark vericem.masraf cikarsa dusecegiz
    Yorumlariniz ??

3000 lira fark vererek takasa girmeye değer ama alacağınız arabayı tam olarak tanıyamadığım için birşey diyemiyorum. madem herhangi bir sorunu varsa fiyattan düşecek bir kez daha hesap yaparak uyarsa takasa girerdim.
    quote:

Orijinalden alıntı: cakmakmehmet2001

quote:

Orijinalden alıntı: Aykutttdemirrr

Yorumlariniz ??

3000 lira fark vererek takasa girmeye değer ama alacağınız arabayı tam olarak tanıyamadığım için birşey diyemiyorum. madem herhangi bir sorunu varsa fiyattan düşecek bir kez daha hesap yaparak uyarsa takasa girerdim.

Abi yaptim . teklifimi bekliyorum. Arac + 2500tl dedim. Masrafi yoksa eline sayarim pqrayi varsa duserim 3 4 lira masrafa kadar kafa kafaya dedim. Benim arac 2009 model.megabe 2 sedan otomatik dizel.degisensiz 185.bimde bakimli

Otantik en bos model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutttdemirrr -- 26 Ekim 2016; 17:08:02 >

• Binbaşı
    1108 Mesaj

Aracin ilan numarasi var mi bi bakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Aykutttdemirrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: exotic.

Aracin ilan numarasi var mi bi bakalim

Ilandan kalkti. No yok. Ama bu 100.000km dusurme isi epey canimi skti.

Su arabayi buldum.
    Ilan no: 356336665

5.25 2002 model 350 bn kmde. Degisensiz 4 5 parca bel alti boya bu arac alinir mi buyuk borca giricem.

Tavsitelerinize ihtiyacim var.
    Sıkıldım artık

Son sorum bu araclara m52 ve m54 motora lpg zarar veriyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutttdemirrr -- 26 Ekim 2016; 18:22:31 >

Hocam arac temiz motorunu kontrol ettirin oda sorunsuz ise insallah hayirlisi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

1- 353328860
    2- 355280602
    3- 355848517
    4- 344336407
    5- 355203137

Edit : Mondeo ma 2 günde 1200 kişi bakıp 19 kişi favorilerine yapmış fakat, saçma tekliflerden başka bir cacık yok
    Satacağım elinde sonunda kısmet ise

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: exotic.

Hocam arac temiz motorunu kontrol ettirin oda sorunsuz ise insallah hayirlisi olur

Adam 8 istiyor. Arabamin ustune. Ben en cok 6 deddim yatar bu is alirim almasina ama sikinti yasarim. Odemeler mahveder. Duserse alacagim yok dusmezse oda ucup gidecek

Usta,

Sen ne yaptın buldun mu kafana göre ?

|
    |
    hocam naptınız araç işini aldınız mı?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: coviden

Usta,

Sen ne yaptın buldun mu kafana göre ?

Bitane baktim o km dusuruulmus olan bmw 528i 98 model. Aracin motorunds bisey cikmadi. Sanziman ve bir kac yerde hata verdi. Bakan usta garanti vermedi. Bende arac + 1500 teklif ettim. Verirae alicagim.

Suanda bekliyorum. Bitane 200k km civarinda bi 5.28 i var degisensiz dedi adak araci guzel duruyor fakat fazla istiyor onuda almadim ama baktirmadim daha oyle sizde var mi arac begendiginiz ??

Orijinalden alıntı: WARNİNG

quote:

Orijinalden alıntı: endum126

quote:

Orijinalden alıntı: Talbot Lago

10 yaşında ki bi araca 45bin lira vermek? bilemedim..

Gerek donanım,gerek konfor,gerek kalite olarak bir çok C segmentten daha iyi bir araç.

45 binliraya bu ozellıklerı ve bunun gıbı bakan bır araba varsa alırım
    sıfır olsun birde gazda ş.içi 30-35 kr yaksın yada benzınde yada dızelde :)
    birde o arabayı gıttıgım yerde vale kapının onune koyması lazım mekandan cıkınca dırek arabama binmek ısterım yanımdakıler usumesın :)
    arabama ılkkez bınen bir karşı cınsınde konsoldakı telefona sasırıp etkılenmesı lazım
    vede tavandakı sunroof acıldıgında ruzgarda saclarını dagıtması gerekıyor bunuda unutmamak lazım :)

ve tabi gaza biraz yuklenınce cıgerlerden ses gelıp saf torku da arka tekerle ıletmesı gerekıyor

yeminle şu yorumdan sonra ula dedim bmw aşkı bu işte
    |
    |

• Binbaşı
    1801 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VieraGT

e46 ve e39 tayfası (ben dahil ) neyin kafasını yaşıyor ben anlamış değilim

30 bin lira etmeyecek arabaya 45 isteyenler görüyorum, araç satılmıyor ancak inatla fiyatı makul seviyeye çekmiyorlar, gerizekalının birine denk gelmeyi bir umutla bekliyorlar 39'a sattığı arabayı 47'e verdiğini sallayan mı dersin, bomboş arabasına en full diyerek 50 küsür isteyen mi dersin ben hepsi bizde fiyatın yüksek olduğunu söylediğindede 'ikinci il hındı civic kıç pırı bıktın mı' şeklinde cvp veriyolar

330d 204hp'lik makul bir motora sahip, performansı çok iyidir ancak otomatik şanzımanı her zamanki gibi canlı bomba, yokuş yukarı ters dururken geri vitese takıp ayağınızı frenden çektiğinizde aşağı ne kadar kayıyorsa şanzımanı o kadar kötü durumdadır. Normalde hiç kaymaması lazım. Turbo valfleri yine revizyon görmeli ve egzantrik zincir değişimi tuzludur. 10-15 yıllık bir arabanın geçmişini bilmek imkansıza yakın, araca binip 5-10 km sürünce kendini belli eder az çok.

önceden benim ağır hasar kayıtlı e46 coupem vardı, takastan almıştım, herkese göre turşuydu ancak beni hiç yolda bırakmadı eski işyerimizde 320i sedanı olan bir komşumuz vardı, aracında boya yoktu jilet gibi parlıyordu ancak adam 10 günde 1 yolda kalıyordu

durum bunlardan ibaret.

He muhteşem soru olan : 'bu işin piyasası nedir gardaş' sorusunun ise bir dünya varyasyonu var...

boyasız kazasız tertemiz ölümüne full 2005/2006 330ci olduğunu düşünelim km'si 100 bin olsun sahibi 75 bin istese haklı kendince

hepsinin yanına araç fiyatına etki eden donanım/ servis maliyetini yazıyorum

a- sunroof (yoksa -1000/-3000tl)
    b- düzgün çalışan klima (klima tamiri+ gaz doldurma -200/-400)
    c- ön takım düzgünmü ( -500)
    ç- motor hacmi ne? (325 - 5000, 320 -10000 , 316/318 -15000)
    d- kasa tipi nedir (cabrio ise +10000/ sedan ise -5000/)
    e- km kaç (150-200 bin az ise -3000/ 200-250bin -5000/ 300+bin -8000)
    f- tramer kayıtlarında neler var (1000tl ye kadar -1000/ 5000tlye kadar -3000/ 10000tlye kadar -5000 / 20000tlye kadar -7000 / ağır hasar -10000/-15000)
    g- dijital klima varmı (yoksa -500)
    h- koltuklar derimi (değilse -1000)
    i- deriyse düzgün mü (değilse -1000)
    j- recaro mu (değilse -2000)
    k- koltuk ısıtma varmı (yoksa -1000)
    l- bel şişirme/hafıza varmı (yoksa -1000)
    m- egzantrik zinciri değişmiş mi (değişim maliyeyi 3-4bin)
    n- duman atıyor mu (ölçümden çıkan sonuca göre maliyeti 2-3bin)
    o- yağ yakımı ne seviyede (n şıkkı)
    p- su eksiltiyormu (kaçak varsa duruma göre maliyeti 500-1000tl)
    r- şanzıman otomatikse kaçırıyormu (kaçırıyosa revize 3000)
    s- şanzıman düzse vites değişirken lok lok diye ses yapıyormu (500 tl)
    ş- boya durumu kaç parça? (lokal mokal -1000 , 2-3 parça -3000 , bel altı komple boyalı -4000)
    t- diferansiyel vuruntu yapıyormu (burası biraz sıçış, bulgardan bulayım getireyim/ tamir ettireyim / yenisini alayım 1000-4000 arası geniş bir skala)
    u- şaft sıkıntısız mı (bu hafta mesela şaft ıstavrozumun değişmesi gerektiği ortaya çıktı-hırılıtı çalışıyor 300-400tl)
    ü- araç modeli kaç yılı (2003 -20004 - 2000 / 2001-2002 -4000 / 99-2000 -6000)
    v- lastikler kabak mı? (yeni lastik 1000-2000)
    y- jantlar kaynaklı ya da yamuk mu (yeni jant 1200-1800)
    z- sunroof/arka perde/elektrik koltuk düzgün çalışıyor mu? (herbirinin tamiri 200-300 tl)

harf bitti bir bu kadar daha var aklıma ilk gelenler bunlar zaten yoksa daha boya durumundan tut servis kayıdı gibi detaylara kadar bir bu kadar daha çıkar

bunlar genel geçer piyasa rakamları/ yatırım tavsiyesi değildir.

bunların hepsi sorunlu olan aracı almak için adamdan üste para isticez gibi
    |
    |

• Yüzbaşı
    353 Mesaj

Valla üstat ben buldum 2-3 tane bütçeye göre (Mondeo yu sattık tan sonra tabi)

45 ve üstü olanlar da var ama saçma buluyorum çok fazla

1- 348069810
    2- 354922646
    3- 348555901

Bir bakma yorumla bakalım...

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: coviden

Valla üstat ben buldum 2-3 tane bütçeye göre (Mondeo yu sattık tan sonra tabi)

45 ve üstü olanlar da var ama saçma buluyorum çok fazla

1- 348069810
    2- 354922646
    3- 348555901

Bir bakma yorumla bakalım...

Dostum. Sahibinde.cok.piyasasini uzunca suredir tskip.ediyorum. bir cok araci az cok bilirim.

1. Arac degisensiz dedi. Masrafsiz dedi. Fiyatina gore makuk cok.pahali degil. Fakat bence ederi. 37.000

2. Arac ilk olarak 34.500 tl den piyasaya cikti. Muhtemelen arizalari vardi ki yaptirdi ve fiyat yukseltti. Bence onun ederi 36.000tl

3. Arac ise 0 masrafli olacagini dusunerek bence ederi maksimum. 33 34. Hepsi yuksek rakamlqr yqzmis. Bu fiyatkara duserse ustaya baktirip alinabilir.

Hayirlisi olsun

|
    |

• Teğmen
    105 Mesaj

2 numaralı araç kesinlikle alınmaması gereken bir araç. diğerlerine bakılıp değerlendirilebilir.
    |
    |
    coviden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

araç dizel ve +300 000. 42 bin satış fiyatı üstüne 15 bin masrafda eklerseniz 57 bin yapar. 57 uygun bir fiyatsa alınır çok uzun süre sorunsuz kullanılır.
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.