Şimdi Ara

BMW E30 M3 S62B50 Swap Test Sürüşü / 100-200 / Alpha-N

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu bölümde Kemal ile E30 / M30 S62B50 Swapı inceledim. Araç stock olarak E30 316i olsa da. Orjinal Kaporta parçaları ile M3 görünümüne kavuşturulmuş araba.

Arabada S14 motor yerine ise E39/Z8 V8 Motoru tercih edilmiş, artı olarak araçta Alpha-N yazılım mevcut.

Araç hakkında sizin düşünceleriniz nasıl ? Özellikle 100-200 Hızlanması beni şaşırtı , E30 kasasın hafifliği yaramış resmen

• Yok mu aramizda E30 sever ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam videonu akşam izleyeceğim ancak son Ds3 videosu çektiğin bir arkadaşın vardı, sanırım ismi Berkay. Onunla çektiğiniz videoları hiç sıkılmadan izliyorum. Sorularına net cevaplar veriyor. Geyik muhabbetiniz bile keyifle izleniyor. Araçları hk. çok bilgili ve yapılan işlemlerin (+) ve (-) yönlerini söylüyor. Sadece pozitif yönlerini konuşmuyor. Çekimlerde de çok sakin ve doğal davranıyor, gram kasıntı biri değil. Onunla mümkün olduğunca çok video çekmen daha faydalı olur gibi :) Başarılarınızın devamını dilerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alaskalı Suikastçi

Hocam videonu akşam izleyeceğim ancak son Ds3 videosu çektiğin bir arkadaşın vardı, sanırım ismi Berkay. Onunla çektiğiniz videoları hiç sıkılmadan izliyorum. Sorularına net cevaplar veriyor. Geyik muhabbetiniz bile keyifle izleniyor. Araçları hk. çok bilgili ve yapılan işlemlerin (+) ve (-) yönlerini söylüyor. Sadece pozitif yönlerini konuşmuyor. Çekimlerde de çok sakin ve doğal davranıyor, gram kasıntı biri değil. Onunla mümkün olduğunca çok video çekmen daha faydalı olur gibi :) Başarılarınızın devamını dilerim...
    Berkay ile yakında bir video daha geliyor :D
  • eski arabaya helede bmw ye masraf kapısı gözüyle bakmaktan, hobi maksatlı bile bakamaz hale gelmişim şimdi fark ettim lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

eski arabaya helede bmw ye masraf kapısı gözüyle bakmaktan, hobi maksatlı bile bakamaz hale gelmişim şimdi fark ettim lan
    Hahaha

• CİHAT BEY NERELERE GELDİK BÖYLE, SENİN YÜZÜNDEN VARIMIZI YOĞUMUZU BEMEWE YE YATIRICAZ VALLAHA
  • Benim merak ettiğim bir konu da siz ne zaman bu tarz bir araç yapımını vlog çekiceksiniz ? Yani şöyle mısırımızı biramızı alıp ipadimizi tv ye bağlayıp şöyle Tamirat&Tadilat tarzı bir vlog serisi bekliyoruz artık CİHAT BEY
  • quote:

Orijinalden alıntı: YikoTR

CİHAT BEY NERELERE GELDİK BÖYLE, SENİN YÜZÜNDEN VARIMIZI YOĞUMUZU BEMEWE YE YATIRICAZ VALLAHA
    Yigit bey ismim Cevat

• quote:

CİHAT BEY NERELERE GELDİK BÖYLE, SENİN YÜZÜNDEN VARIMIZI YOĞUMUZU BEMEWE YE YATIRICAZ VALLAHA
    Bmw candir :) M// motorlusu daha daha candir

• quote:

Benim merak ettiğim bir konu da siz ne zaman bu tarz bir araç yapımını vlog çekiceksiniz ? Yani şöyle mısırımızı biramızı alıp ipadimizi tv ye bağlayıp şöyle Tamirat&Tadilat tarzı bir vlog serisi bekliyoruz artık CİHAT BEY
    Yakında o tarz bir seriye başliyoruz aslında :) takilte kalın

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtremeZer0

Yakında o tarz bir seriye başliyoruz aslında :) takilte kalın

Alıntıları Göster
    *takipte kalın

• O motor oraya nasıl sığmış

• quote:

Orijinalden alıntı: dalamb

O motor oraya nasıl sığmış
    Hocam zor bişey değil iyi ustalar ile çalışırsanız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.