Şimdi Ara

BMW dizellerin reel tüketimi hakkında!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2013 model 520d istanbul sıkışık trafik 7.8lt
  • biz bmw 5.20d f10 kasa 7 litre felan yakıyoruz
  • Bmw tüketim değerleri ve 0-100 değerleri konusunda en masum firmalardan.
    bir çok testte fabrika verilerinden de altını yakalamak mümkün yazısını okudum e-oto dergi testleri mesela
    0-100 değerlerinde de daha iyi çıktığı bile oluyor fabrika verisine göre.
    Markaya ilgi duyduğum için yapılan neredeyse bütün testleri okuyorum inceliyorum. Çoğunda bu durum mevcut. Fabrika verilerinden bile iyi rakamlara ulaşanlar oluyor.

Şahsen 6 ileri otomatik 184hp 3.20d (e90) araç ile ist - izmir arasını 90-100-110 hız civarı 4.5 litreyle gidebiliyorum.
    Ki yeni 8 ileri yakış konusunda çok çok daha başarılı. Güç çok daha iyi yayılmış viteslere , güç kaybıda minimum . daha iyi rakamları da yakalamak gayet olası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertylion

Bacanağımda f30 var, ve maalesef!!! tüketim değerleri inanılmaz. gerçekten çok az yakıyor.

Ama burada önemli olan motor değil şanzıman. 8 ileri zf mükemmel bir şanzıman. 90 ile giderken devir 1100 civarı filan diye hatırlıyorum.

Benimde çok yakın bi arkadaşımda 3.16 benzinlisi var bencede motordan çok şanzımandan kazanıyor araç heleki eco pro moduna aldıgınızda araç 40km hızdan 90a kadar 1500devire sabitliyor kendini aynı devirde hızlanıyor resmen
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.