Şimdi Ara

BMW 520 İ ALINIR MI? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
156
Cevap
6
Favori
223.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman 1453

quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

quote:

Orijinalden alıntı: tsknrl

Ortalama değer olarak 12.5 litre doğru. Ekonomik olduğunu söylemek zor fakat 2000cc 6 silindir ve 96 model bir motordan bahsediyoruz. Lpg ile benzinde denk düştüğü fiyatı %40 düşürmek mümkün. Ancak artılarını düşününce bu küçük bir dezavantaj gibi geliyor bana. En azından sessiz ve güvenli bir seyahat vadediyor. Şehiriçi için birşey diyemem, hele ki İstanbul söz konusu ise. 5km yi 45 dakikada alırsanız başka 15 dakikda alırsanız başka. Ancak ortalama 15 in altına inmeyeceğini garanti ederim, üst sınır size kalmış artık. Yani haklısınız. Allahtan bizim buralarda böyle sorunlar yok. Zaten şehiriçi yolu daha fazla yapıyorsanız, ve doğal olarak ekonomiyi ön planda tutuyorsanız, bu tip motorlu araçları düşünmemek en makulu.

çok istiyorum 5.20i fakat malesef bu yakıttan dolayı alamayacağım. uzun yolda 8 lere falan düşmesi lazım. ortalama 10-11 e razıyım en fazla. 97model nissan maxima kullandım oda v6 2000 motor bu kadar yakıt harcamıyordu. yeni kasaları hoşuma gitmiyor illaki bu 98-99 civarları olsun diyorum ama olmayacak galiba.

5.24td düşünebilirsiniz. İki gün önce aracı Ankara dan alıp Istanbul'a getirdik. Ortalama 26 kuruş yakıyor şehirler arası.

malesef bunlarda manuel ve piyasası yok.

Manuel olmasi yakit tuketimi için avantajdır. Benzinli modeller daha fazla tutuluyor fakat malesef tüketimi fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alınır
  • Alınır ve güzelce binilir.

• xenofx X kullanıcısına yanıt
    Verdiğim 12.5 litre lpg tüketimi ve tamamı uzun yol şartlarında değil. Benzinde uzun yolda 9 litre gibi değerlerde yakıyor. Benim yolculuk şartlarımın %40 ı şehir içi diyebileceğiniz şartlar. Duble yol kısmı %60 ını oluşturuyor. 9 litrelik uzun yol tüketimi hatta 8-8.5 litre benzin tüketimi zaten aracın normal değerleri. Nazlı araçlar fikrine de katılmıyorum. Sanayiye rutin bakımları dışında uğramıyorum. Tabi ki alınan aracın durumuna bağlı bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsknrl

Verdiğim 12.5 litre lpg tüketimi ve tamamı uzun yol şartlarında değil. Benzinde uzun yolda 9 litre gibi değerlerde yakıyor. Benim yolculuk şartlarımın %40 ı şehir içi diyebileceğiniz şartlar. Duble yol kısmı %60 ını oluşturuyor. 9 litrelik uzun yol tüketimi hatta 8-8.5 litre benzin tüketimi zaten aracın normal değerleri. Nazlı araçlar fikrine de katılmıyorum. Sanayiye rutin bakımları dışında uğramıyorum. Tabi ki alınan aracın durumuna bağlı bunlar.

hocam bu yakıt değerleri hangi yılın aracına ait

• Geç oldu biraz ama, aracım 96 diye geçiyor ama 95 model. M50b20 motor E34, 520 otomatik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

makyajlı 170hp 520i alınır

2.5 yıl olmus vay be dün gibi yaw daha 2014
  • Sevgili arkadaşlar konuyu 2006 yılında açmışım hala güncelliğini koruyor. BMW 5.20 hakkında birçok bilgi içerir. BU konu hakkında bizlerden değerli bilgilerini esirgemeyen tüm forumdaşlara selam olsun.
  • iptas kullanıcısına yanıt
    Siz arabayi aldiniz mi ondan bir haber verin :)

• Almadım , alamadım nasip değilmiş ama ..6-7 araç değiştirdim. Fakat hala 5.20 ye bakarım Şimdi ise yeni kasa transporte ile 1997 model 323 mazda aracım var....:)
  • Branstasim bende 2002 model e39 kullaniyorum.25 motor bendeki.Kenara 5 bin koy aldigin kisi duzgun olsun araba orijinal olsun.İllaki masrafi olacak ama sifir arabalar olmyus 70 bin.Ayrica 520 kesinlikle uzer.530 almani tavsiye ederim.

• Konu güncel olsun bende şuan almayı düşünüyorum ama km sıkıntısı var. 2001 model 145 diyor.

Gerçekçiliği var ise yarın almak istiyorum

• Merhaba arkadaşlar,sahibinden.com da 698489188 nolu station vagon 520 1 m sport 138.000 km deki aracı almak üzereyim,
    bu aracın 2.el satışı nasıldır?biz binsek memnun kalmasak hemen satabilirmiyiz?
    fiyatı 52.000 seviyelerinde bu paraları ederim?
    servisi pahalımı,
    kronik bir rahatsızlığı varmı?
    çok değer kaybedermi?
    çok tereddütlüyüm,şu anda daihatsu terios 2007 model aracı kullanmaktayım,çok temiz ve memnunum ve alıcısıda oldukça fazla.
    çok kararsızlık içerisindeyim bana acil olarak bilgi verirmisiniz,
    bu aracı alayımmı?
  • konuyu açalı 14 yıl olmuş zaman nasılda geçiyor.
  • F10 520i lerin 6 ayda ne kadar fiyatı arttı öyle!
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.