Şimdi Ara

BMW 5 Serisi Genç Yaşta Birine Uygun Mudur? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Naltay23

Hocam aynı şekil 22 yaşındayım..20 yaşında e60 2009 520d almıştım Komple M paket ve birkaç güzel dokunuşla gayette gence hitap ediyordu..Yazılım vs de yapmıştım keyifliydi..Heleki F10 kasa alıcaksanız dahada güzel olur ama M paket olsun..Yalnız sorunları baş ağrıtabilir,temizini bulmaya özen gösterin..E60 kasa düşünüyorsanız bildiğim kadarıyla anlatabilirim aracı..
    edit: sıfır düşünüyorsunuz galiba,g kasalar çok başka zaten direk alın derim

güncel kasa düşünüyorum hocam, 2. ele de sıcak bakmıyorum. ancak, şuan baktım bütçeyi baya bir zorluyor, alamam sanırım.
  • God Yagami kullanıcısına yanıt
    Malesef g kasalar baya pahalı şuanda..Temiz ve nispeten düşük km de M sport bir F10 düşünmez misiniz hocam? Hala güncel sayılcak ve efsane bir tasarıma sahip..Heleki 525d xdrive olursa muhteşem bir araca sahip olmuş olursunuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende size e90 f30 f10 hepsi hakkında fikir verebilirim buna w205 c serisi de dahil. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Naltay23

Malesef g kasalar baya pahalı şuanda..Temiz ve nispeten düşük km de M sport bir F10 düşünmez misiniz hocam? Hala güncel sayılcak ve efsane bir tasarıma sahip..Heleki 525d xdrive olursa muhteşem bir araca sahip olmuş olursunuz..

hocam 2. el düşünmüyorum. 3-5 fazla veririm ama en azından derdi olmaz. 320d bile 300 bin olmuş maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Bende size e90 f30 f10 hepsi hakkında fikir verebilirim buna w205 c serisi de dahil. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

320i ed nasıldır hocam. aslında 2. ele pek sıcak bakmıyorum ancak beğendiğim araçların sıfırı 300 binden aşağı değil. belki 2015-2016 düşük kmli temiz bir estoril 320i ed bulursam almayı düşünüyorum ama çevremdeki herkes 2. el bmw alınmaz tarzı şeyler söylüyor. şehir içi yakıt tüketimi nasıldır? özellikle ankara trafiğinde. performans tatmin edici mi? şuan 115hp TDI 1.6 motorlu 4 aylık sıfır aldığım bir aracım var ama performans konusunda memnun etmiyor.

son olarak 318i ve 418ilerin performansı hakkında ne düşünüyorsunuz 1499c ve 136 hp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi God Yagami -- 8 Aralık 2017; 0:32:13 >
  • eğer yaşından büyük göstermiyorsan babadan anadan araba kaçırmış izlenimi verirsin seni tanımayanlara, onun dışında araba arabadaır yaşa göre kategorileştirmek bana hiç mantıklı gelmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabanın yaşı olmaz, zevkine uygunsa 7 serisi de alabilirsin.Kime ne nasıl göründüğünden, sen arabaya karşı ne hissediyorsun ve senin beklentin ne bu önemli.

Şimdi 20 yaşında olsam param olsa A8 bile düşünürdüm.Disaridaki adam benim hakkımda ne düşünüyor banane, ben keyfime bakarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

eğer yaşından büyük göstermiyorsan babadan anadan araba kaçırmış izlenimi verirsin seni tanımayanlara, onun dışında araba arabadaır yaşa göre kategorileştirmek bana hiç mantıklı gelmaz.

yaşımdan çok küçük gösteririm, 18-19 sanıyor millet haklısınız 5 ve E serisi gibi araçlar baya bir ağır kaçar bana. biraz daha spor bir şeyler bakmak daha mantıklı.
  • God Yagami kullanıcısına yanıt
    öyleyse, 5i baba olduğun dönemlere saklamanda yarar var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni audi a5 sportback senin için biçilmiş bir araç aracı araştır aşık olacaksın. 3d stop ve farlar kahverengi taba torpido ve koptuklar, kesik spor direksiyon 18 jant efsane bir araç olur. 0 km bayaa donanımlı bir aracın fiyatını aldım 272.000 TL

• Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Sebep?

Daha önce o yaşta bmw kullandınız sanırım?

• bence 4 coupe al
  • uygundur
  • 4 alabilirsen tadından yenmez.
  • Yaşım 27 şu an ki aracım 2005 model e60 kasa 520i.. 5 senede mevcut araçlarımin üzerine kata kata ancak 27 yaşında e60 5 serisine binebildim.

Sıradaki hedefim 35 yaşına girene kadar f10 520i parası biriktirip binebilmek. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: God Yagami

quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gh912

4 grancoupe daha sportif genç işi.O da olabilir.

4 coupe (tek kapılı olan) güzel aslında. o ne zaman kasa yenileyecek hocam?

Gardaş baban fabrikatör mü

hocam burası otomobil forumu değil mi? özel hayatım ve ailemin ne iş yaptığının konu ile ilgisi ne acaba?

fabrikatör değil, kendi işi de yok ama iyi kazanıyor. bu kadarı yeterli sanırım.

Tamam.Otomobille alakalı yaziyim.

Bmw alma getz al

• quote:

Orijinalden alıntı: yulapan

Sebep?

Daha önce o yaşta bmw kullandınız sanırım?

o yasta bmw kullanamazsiniz. o sizi kullanir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam burası otomobil forumu değil mi? özel hayatım ve ailemin ne iş yaptığının konu ile ilgisi ne acaba?

fabrikatör değil, kendi işi de yok ama iyi kazanıyor. bu kadarı yeterli sanırım.

Bmw alma getz al

Umarım hayalinizdeki getz’i alırsınız

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bmw alma getz al

Umarım hayalinizdeki getz’i alırsınız

Ama sen bmwyi alamıcan genç gardaşın.O değil de konu niye saçma

Bu arada gardaş kendi kazancımla aldığım piyasa değeri 95 binlik arabam var sen rahat ol.Ana baba parasıyla alınmadı.Tamam

Bir karın ağrın var galiba senin durumu iyi olan insanlara karşı sana da baban dese araba alayım ben istemem baba parası mı diyecektin?İsteyen istediğini alır kime ne tavsiyen varsa verirsin yoksa bir şey yazmazsın bu kadar basit insanları burada rencide etmene gerek yok

• arkadasim niye fazla kacsin.onemli olan senin begenmen.genc yasta lux sedan arabaya binilmez diye bir kural mi var.bal gibide binilir hatta mercedes s yada bmw 7 serisinede binilir.turkiye sartlarinda halkin cok cok buyuk kismi birak genc yasi ileriki yaslarda bile oyle arabalara binemedigi icin insanlara biraz garib karsiliyabilir.ama dedigim gibi asil oyle arabalara genc yasta binecen.ha param var sikinti yok diyorsan sana tavsiyem kesinlikle sifir alman yonunde.benim o yaslarda okadar iyi ekonomik dirumum olsaydi birak 5 serisini mercedes s bmw 7 veya audi a8 gibi arabalara binerdim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.