Şimdi Ara

BMW 5 Serisi Genç Yaşta Birine Uygun Mudur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22-23 yaşında biri için 5 serisi fazla mı ağır kaçar acaba?

edit: özel hayat ile ilgili konulara girmezsek sevinirim. çok merak ediyorsanız pm atıp sorun lakin bura yeri değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi God Yagami -- 8 Aralık 2017; 0:7:22 >

• kaçar, emanet gibi durur. genç biri olarak sedan araba tavsiye etmem. ama sedan diyosan illa m paket 318 ya da c serisi mercedes çok daha iyi duracaktır

hb olarak a180 der kaçarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykut12344 kullanıcısına yanıt
    3-4 ay önce sıfır aldığım c segment hb bir aracım var zaten hocam. o yüzden c segmente bakmıyorum. aslında büyük araba sevmem de kafam karıştı. yazın arabayı değiştirmeyi düşünüyorum. mercedes ve volvo pek bana hitap etmiyor.
  • Neden kaçsın? Gençken binilmeyecek de ne zaman binilecek böyle araçlara.. Fakat M paket M jantlar ve M body kit olursa size daha uyumlu olacaktır.
    Şahsen geniş iç hacim geniş bagaj yola daha iyi basma gibi kriterlerim varsa 5 yoksa 3 alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreudeAmFahren -- 7 Aralık 2017; 23:47:29 >
  • Uygundur, arabayı seviyorsan genç yaşlı fark etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

Neden kaçsın? Gençken binilmeyecek de ne zaman binilecek böyle araçlara.. Fakat M paket M jantlar ve M body kit olursa size daha uyumlu olacaktır.
    Şahsen geniş iç hacim geniş bagaj yola daha iyi basma gibi kriterlerim varsa 5 yoksa 3 alırdım.

şuan 22 yaşındayım. geniş iç hacim ve bagaj işime pek yaramaz, uzun araba da sevmem ama 5 serisi hoşuma gidiyor. 3 serisi 2019'da kasa yenileyeceği için şuan için düşünmüyorum.
  • Yav he he 2.7 Tdi düşünmez misin ?
  • 4 grancoupe daha sportif genç işi.O da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gh912 -- 7 Aralık 2017; 23:56:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yav he he 2.7 Tdi düşünmez misin ?

bir daha vag grubundan araba almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gh912

4 grancoupe daha sportif genç işi.O da olabilir.

4 coupe (tek kapılı olan) güzel aslında. o ne zaman kasa yenileyecek hocam?
  • Beğendiysen boşver milleti. Bana soracak olursan, M Paket harici BMW gence gitmez. 2 veya 4 alacaksın eğer alacaksan. Yoksa E Coupe falan da bakabilirsin. Ya da Türkiye'de var mı bilmiyorum ama Alfa Romeo bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: God Yagami

quote:

Gardaş baban fabrikatör mü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yav he he 2.7 Tdi düşünmez misin ?

bir daha vag grubundan araba almam.

Land Rover'ın bir aracı bu tam sana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

quote:

quote:

Gardaş baban fabrikatör mü

hocam burası otomobil forumu değil mi? özel hayatım ve ailemin ne iş yaptığının konu ile ilgisi ne acaba?

fabrikatör değil, kendi işi de yok ama iyi kazanıyor. bu kadarı yeterli sanırım.
  • siz 23 yasindaysaniz sorun yok. ama bmw 5 serisi 23 yasindaysa sikinti buyuk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Beğendiysen boşver milleti. Bana soracak olursan, M Paket harici BMW gence gitmez. 2 veya 4 alacaksın eğer alacaksan. Yoksa E Coupe falan da bakabilirsin. Ya da Türkiye'de var mı bilmiyorum ama Alfa Romeo bakabilirsin.

hocam sıfır olarak aldığım c segment hb bir aracım var zaten. 5 bin kmyi yeni gördüm dhaa. o yüzden 2 serisi, alfa romeo memnun etmez. 4 coupe düşünmekteyim lakin ben aldıktan 2 sene sonra yani 2020'de kasa değişecekmiş :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

siz 23 yasindaysaniz sorun yok. ama bmw 5 serisi 23 yasindaysa sikinti buyuk.

yok 2. el araç bile düşünmüyorum.
  • quote:

quote:

Neden kaçsın? Gençken binilmeyecek de ne zaman binilecek böyle araçlara.. Fakat M paket M jantlar ve M body kit olursa size daha uyumlu olacaktır.

şuan 22 yaşındayım. geniş iç hacim ve bagaj işime pek yaramaz, uzun araba da sevmem ama 5 serisi hoşuma gidiyor. 3 serisi 2019'da kasa yenileyeceği için şuan için düşünmüyorum.

2019 3 serisi bile alsanız hybrid elektrikli felan almayacaksanız eğer F30'dan kayda değer bir üstünlüğü olacağını pek sanmam.. en fazla mevcut motorları biraz geliştirirler.. 10bg 10tork artış olursa olur.. radikal bir tasarım değişikliği olsa bile en fazla F10 G30 arasındaki değişiklik kadar olur.. donanım olarak heyalet gösterge ve üç beş yeni donanım gelirse gelir.. bu durumda bana göre F30un halen alınırlığı vardır.
  • quote:

quote:

quote:

2019 3 serisi bile alsanız hybrid elektrikli felan almayacaksanız eğer F30'dan kayda değer bir üstünlüğü olacağını pek sanmam.. en fazla mevcut motorları biraz geliştirirler.. 10bg 10tork artış olursa olur.. radikal bir tasarım değişikliği olsa bile en fazla F10 G30 arasındaki değişiklik kadar olur.. donanım olarak heyalet gösterge ve üç beş yeni donanım gelirse gelir.. bu durumda bana göre F30un halen alınırlığı vardır.

ama bmw 7 senede bir kasa değiştiriyor. uzun süre alıp binmek istediğimden güncelliğini korusun istiyorum.
  • Hocam aynı şekil 22 yaşındayım..20 yaşında e60 2009 520d almıştım Komple M paket ve birkaç güzel dokunuşla gayette gence hitap ediyordu..Yazılım vs de yapmıştım keyifliydi..Heleki F10 kasa alıcaksanız dahada güzel olur ama M paket olsun..Yalnız sorunları baş ağrıtabilir,temizini bulmaya özen gösterin..E60 kasa düşünüyorsanız bildiğim kadarıyla anlatabilirim aracı..
    edit: sıfır düşünüyorsunuz galiba,g kasalar çok başka zaten direk alın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naltay23 -- 8 Aralık 2017; 0:15:9 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.