Şimdi Ara

bmw 320 sag dikiz aynasi fiyati

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

az once sanayiye girerken bir tanesinin aynasina dokundum. 10 km ile giderken. corsa'min manuel dkkiz aynasi kapandi. bmw'ninkine baktim bir sey goremedim. kirik olmayabilir. ancak sahibi olmadigi icin not birakip ayrildim.

cok uzgunum gercekten.

trafik sigortam var... ama arac sahibi deger dusme muhabbeti yapabilir.tesekkurler simdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi september28th -- 14 Şubat 2019; 17:51:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çoğu insan arkasına bakmadan kaçardı davranışınız takdire şayan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç F30 mu ?
    Katlama özelliği var mı ?

F30 katlanır ayna,
    ayna gövdesi ( motor entegre ) + ayna camı + ayna sinyali + kapak yani komple sıfır orjinal olarak 3.500 TL civarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariic -- 14 Şubat 2019; 19:1:36 >
  • teşekkürler, benim tahminim de bu yöndeydi. zaten katlanmis vaziyetteydi umarim kirilmamistir.

• İnip bak saydınız keşke görünmüyor muydu kırılıp kirilmadigi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baktim hocam, kirik yoktu gordugum kadariyla. zaten ayna kapaliydi. kapali aynaya nasil surttum onu da bilmiyorum. tek bildigim corsa'min aynasi kapandi. elimle actim..

• Kirilmamistir hocam da kapali aynaya surtcek kadar nasil yaklastiniz nerdeyse vuruyormussunuz arabaya. Gecmis olsun.
    Takmayin bence zaten numarada birakmissiniz. Belki cizilmistir en fazla onda da adamin arayacagini sanmam.
    Aynada deger dusmez hocam zaten oyle bir sey derse adam direk telefonu yuzune kapatin gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 14 Şubat 2019; 20:49:32 >
  • Geçmiş olsun. 3 seneden fazla oldu 2008 jazzın aynasını kırdım aynı sizin gibi (araç benimdi karşıda birşey yoktu) servis 1020 tl demişti çıkma yarı fiyatına bulmuştum. Elektrikli katlanır aynaydı. Bu meretler iyi hoş ama acayip pahalı o yüzden manuel aynayı aramıyor değilim yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 14 Şubat 2019; 20:55:38 >
  • Kapandiysa seninki enerjisini atmıştir zaten diğer ayna sağlamdir

• sanirim sagima bakmakta 1 saniye kadar geciktim. araca cok yaklasmadim diye hatirliyorum. belki ucuyla dokundu onu da goremedim.

sagolun arkadaslar. herkese kazasiz belasiz surusler dilerim.

• september28th kullanıcısına yanıt
    Olur öyle şeyler insanlık hali.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Katlanır ve sinyal şeridi üstündeyse 2den açılır kapı o da en az geçmiş olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.