Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: siteamsorunsali , siteamsorunsali
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.272
Cevap
299
Favori
1.651.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s700

İstediği kadar talep var desin. O fiyatlara çıkınca insanlar enayi değil iyi araştırıyor. 10k km de G30'lar var o paraya. Zaten faizler yüksek millet yanaşmıyor sıfıra para bağlamaya. Borusan'ın sattığı zaten 3 serisi birazda 5 ile az biraz 1. 3'ün satışlarını da böyle öldürürse daha fazla bayi kapatmaya başlar..
    Merakla bekliyorum ciddi aliciyim
    0 faiz olmazsa kimse almaz zaten
    Borusan bu araba satilsin istiyorsa birseyler yapmali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bmw nin sitesine baktım daha 2018 modelleri satıyorlar.düşünün satışlar nekdar kötü.bu fiyatlarlada kötü.
  • BMW 3 serisi (G20)

BMW 3 serisi (G20)

BMW 3 serisi (G20)

BMW 3 serisi (G20)

BMW 3 serisi (G20)

BMW 3 serisi (G20)

• LouisVuitton kullanıcısına yanıt
    Cok guzel de acaba kaca gelecek tek sorun bu
    Bakalim hayirlisi

• sadce makyaj olmuş.centik yapmaları tuhaf olmuş farlarda cok daha güğzel olabilirdi far tasarımı bu idare eder..en önemli değişiklik içeride olmuş.
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    TR'e büyük ihtimalle konsinye olarak getirilmiş. Bu araç 320d idi donanım olarak eksiği yoktu aracın. 1.5 3 silindirli motorlar ile getireleceğini biliyorum. 2lt dizel getirilmesi pek mümkün değil. Bu dolulukta aracı canlı olarak bir daha göremem diye düşünüyorum. :))
    Konsinye kelimesini cümle içinde kullanılırken görmüş oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: LouisVuitton

TR'e büyük ihtimalle konsinye olarak getirilmiş. Bu araç 320d idi donanım olarak eksiği yoktu aracın. 1.5 3 silindirli motorlar ile getireleceğini biliyorum. 2lt dizel getirilmesi pek mümkün değil. Bu dolulukta aracı canlı olarak bir daha göremem diye düşünüyorum. :))
    3.20 ied gelecek 1.5 olan gelmez gelse bile kimse almaz

3.20ied’deki motoru kullanmayi birakmadi mi Bmw?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

3.20ied’deki motoru kullanmayi birakmadi mi Bmw?
    Psa ortakligi olan bitti
    G30’dan olan 1,6 motor bmw nin kendi motoru

• erdknt E kullanıcısına yanıt
    Yasaklı kelime mi kullandım acaba

Almanya fiyatı 45 bin eur civarında ise kaba bir hesapla ülkeye 500 bin bandında giriş yapacak. Satış danışmanın dediği 1.5 motor ile geleceği. 320d özel sipariş ile tabi ki gelir ama kim alır ?

• az önce borusan otodan arandım

3,20 d 3,30 i sadece özel sipariş gelecek

3,20 i gelecekmiş sadece

first editon m sport

first editon sportline

first editon luxery line olmak üzere 3 paket

g30 geldiği zamanda ilk böyle olmuş araçlar dolu gelecekmiş ve uyguna gelecekmiş

24 haziran -3 temmuz bayiilerde araba olacakmış

fiyat kafama yatarsa alıp geçicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: LouisVuitton

3.20i 1,6 motorla gelecek. Daha önce arkadaşlar broşür linkini vermişti.
    https://www.bmw.com.tr/content/dam/bmw/marketTR/bmw_com_tr/pdf/G20-PSL44-TUR_web.pdf.asset.1559304258523.pdf

BMW 3 serisi (G20)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 19 Haziran 2019; 14:55:10 >

Selamlar
    TR'ye G30 5 serisinde ki 170hp lik yeni motor ile gelecek.
    Ancak muhtemeldir ki minimum 380 ler üzerinde giriş yapar(belki hayalperestim).
    3.20d ise tahminen 550 ler bandına girecektir.
    O yüzden ben g20 330i nin de gelişinin epey uzayacağını ve sadece sipariş ile getireleceğini öğrendikten sonra 2018 320d edition m sport aldım.Muhtemelen bu yeni kasa bizim araçların fiyatlarını yukarı taşıyacaktır.Hele ortalık durulsun nasip.
    150bin 15 ay sıfır faiz iyi bir seçenekti.
    320i yi daha önce 2 ay kullanmış birisi olarak BMW BMW'dir diyorum.Ancak 1.6 motorlu 3 ve 5 serisine karşıyım.Zira vergi muafiyetlerine bile bakılırsa bu fiyatlara bu araçlara vermeyin arkadaşlar.Nasıl bir arabanın %60 oranlı ile%110 vergi paylı araçları bu kadar dengesiz bir satış politikası ile satılır....?
    Çıplak fiyatlarını hesaplayın.Nasıl bir 5 serisinin dizel ve benzinli arasında bu kadar fark olur .Sırf denge de tutmak için benzinlinin çıplak fiyatı dizelden yüksek olur :)(hacimsel oranlar nedeni ile olanlardan bahsediyorum).

• quote:

Orijinalden alıntı: certac

Selamlar
    TR'ye G30 5 serisinde ki 170hp lik yeni motor ile gelecek.
    Ancak muhtemeldir ki minimum 380 ler üzerinde giriş yapar(belki hayalperestim).
    3.20d ise tahminen 550 ler bandına girecektir.
    O yüzden ben g20 330i nin de gelişinin epey uzayacağını ve sadece sipariş ile getireleceğini öğrendikten sonra 2018 320d edition m sport aldım.Muhtemelen bu yeni kasa bizim araçların fiyatlarını yukarı taşıyacaktır.Hele ortalık durulsun nasip.
    150bin 15 ay sıfır faiz iyi bir seçenekti.
    320i yi daha önce 2 ay kullanmış birisi olarak BMW BMW'dir diyorum.Ancak 1.6 motorlu 3 ve 5 serisine karşıyım.Zira vergi muafiyetlerine bile bakılırsa bu fiyatlara bu araçlara vermeyin arkadaşlar.Nasıl bir arabanın %60 oranlı ile%110 vergi paylı araçları bu kadar dengesiz bir satış politikası ile satılır....?
    Çıplak fiyatlarını hesaplayın.Nasıl bir 5 serisinin dizel ve benzinli arasında bu kadar fark olur .Sırf denge de tutmak için benzinlinin çıplak fiyatı dizelden yüksek olur :)(hacimsel oranlar nedeni ile olanlardan bahsediyorum).
    hocam 1,6 da olan motor zaten özünde 2000 litre olan motor bu önü çok açık
    siz 3,20 d kaça aldınız ? nbt ve hayalet ve harman varmıdır

Tahmini bir fiyat falan var mı ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Tahmini bir fiyat falan var mı ya?
    Borusan bu vallahi birsey diyemem ki kesin birsey soylemediler ama peynir ekmek gibi satilacak diyorlar

Şu piyasada peynir ekmek gibi araç satmak için hem uygun fiyat hemde uygun kredi lazım.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Millet gerçek peynir-ekmek yiyemiyor. F30 kasa gibi her yerde görülme ihtimali bence yok. Çok önemli bir satış adedi yakalaması ihtimali yok bence.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.